Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

Bosssie, dajcie już spokój dotykaniu psa. Rudi biega, jeśli mnie pamięć nie myli, w zerówkach, dawajcie sobie detki za dotykanie w normalnych klasach:diabloti: , zerówki mają zachęcać do dalszego trenowania i podciągania umiejętności, a nie doszukiwać się najdrobniejszych błędów:roll: Może i się zderzyły, i co z tego? Drago był za nimi na podium, a i tak nie uważam, że jakoś drastycznie nie trzeba za to karać i nie czuję się pokrzywdzona (chyba że doskonała najlepsza na świcie przewodniczka Draga ma inne zdanie, to ja zaraz skoryguję swoje:evil_lol: )...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już przestaje biegać, od soboty w zerówkach:cool3: .
Rudi ostatnio dość przyśpieszyła i przestała się jej podobać strefa zejściowa na kładce:mad: (dobrze że na resztę się nie obraziła:razz: ) , a ja nie mogę jej dogonić:placz: . W tym momencie próbowałam ją dogonić i pokazać strefę, ale ona duzo wcześniej uznała, że trzeba zejść i to raczej ona mnie dotknęła. Ale w sumie nie ważne jest kto kogo dotknął, jeżeli Dorota policzyłaby dys to przecież nic by się nie stało.
A zerówki jak pisze Sajko są dla nauki. W wyższych klasach to jest zabawa:eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Kontunuując ten OT, za który zaraz dostanie nam się op... ;-):

Jak dla mnie bieganie w taką pogodę, jaką mamy obecnie, jest niehumanitarne. Ewentualnie można coś robić o świcie albo pod wieczór - w ciągu dnia nie ma mowy :( Bo ja naprawdę kocham i szanuję mojego psa ;-) Dlatego też nie wyobrażam sobie sobotniego PPA i niestety będę musiała go sobie odpuścić :(

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze tak króciutko:razz: Pati: wiem jaka ma być pogoda:shake: i że mało tam cienia niestety:mad: . Zakupiliśmy klatkę. W piątek moja ma całodniowy odpoczynek, w sobotę pojedziemy i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Link to comment
Share on other sites

Delya, ja sądzę że to raczej problem bullowatych niż Rudi:evil_lol: PPA Wrocław tego roku, jakies pytania:roll: ?

[img]http://www.empikfoto.pl/albumy11/63842/161849/previews/4203207_wroclaw04.jpg[/img]

To znowu się spotkamy na torze, rude bullowate rulez:multi:

Link to comment
Share on other sites

sajko
sadzac po wyskoku koleszko zaliczyl nam te strefe ;)

co do zawodow - bedac wczoraj w zwiazku wypytalam ladnie Ewe, co i jak bedzie rozmieszczone, ring honowory ma byc tuz przy trybunach, nie wiem jak jest na gwardii, ale w tych okolicach na stadionach zazwyczaj znajduje sie zadaszanie, tak wiec i cien... jednak ta pogoda zaczyna mnie powoli martwic... patrzac na ICMie, temp wzrasta...

Link to comment
Share on other sites

Oboje uparli się na kładkę:evil_lol: . Piękny skok, no i po co ktoś malował tak nisko strefy:diabloti: . Ale faktycznie mógł zaliczyć strefę tak jak pisze niuka.
No spotkamy się w Warszawie:klacz: . Oby pogoda była chłodniejsza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka']sajko
sadzac po wyskoku koleszko zaliczyl nam te strefe ;)

co do zawodow - bedac wczoraj w zwiazku wypytalam ladnie Ewe, co i jak bedzie rozmieszczone, ring honowory ma byc tuz przy trybunach, nie wiem jak jest na gwardii, ale w tych okolicach na stadionach zazwyczaj znajduje sie zadaszanie, tak wiec i cien... jednak ta pogoda zaczyna mnie powoli martwic... patrzac na ICMie, temp wzrasta...[/quote]

No właśnie ta temp. mnie dobija kompletnie.

Niuka, hopeczki mają się świetnie:) Jesli nie będzie upału to przyjadę na zawody z 5 ślicznymi, nowiutkimi hopkami:) Ale spójrz na prognozy....:(
Marneszanse.
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadam, nie, nie zaliczył, na fotce jest juz faza lotu opadającego, wybił się ledwo dotknąwszy pochyłej części kładki:roll: myślałam, że mi ucho urwie w tym locie:evil_lol:

A czy wiemy, o której są zawody, czy mamy wchodzić przez bramkę na hasło agility, itp itd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Kto mi powie, gdzie jest ten stadion?
Dorota[/quote]

Ja .
Znajdz na mapie Wawy ul. Zwirki i Wigury.
Jadac nia w strone lotniska skrecisz w lewo w ul. Raclawicka. Tam po jakis 200m po lewej stronie ukaze Ci sie stadion Gwardii.

Ps, czy my o tych samych zawodach mowimy?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ps, czy my o tych samych zawodach mowimy?:hmmmm:[/quote]

Pati, się zagubiłam Twoim pytaniem, że co:???:

Dorota, dokładnie tak jak Pati rozpisała dojazd.

Mokka, mistrzu, powiedz tylko o której i przybywam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Pati, się zagubiłam Twoim pytaniem, że co:???:
[/quote]
Bo Niuka zaczela cos o ringu honorowym i ze goraco, wiec temat zszedl na zawody warszawskie.
Potem Dorota zapytala o dojazd to jej tlumaczylam jak sie na Gwardie jedzie, a topik jest o Bialymstoku:roll: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ja .
Znajdz na mapie Wawy ul. Zwirki i Wigury.
Jadac nia w strone lotniska skrecisz w lewo w ul. Raclawicka. Tam po jakis 200m po lewej stronie ukaze Ci sie stadion Gwardii.

Ps, czy my o tych samych zawodach mowimy?:hmmmm:[/quote]

W ul. Racławicką? A jakiś punkt charakterystyczny? Może jakiś sklep firmowy, stacja benzynowa itp. W lewo bardzo źle sie skręca, a jak przejadę to skrzyżowanie....?
Nie znam Warszawy jak Warszawiacy:)
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, no szczerze niezbyt jest punkt charakterystyczny:roll: jak przejedziesz, nic się nie martw, jedź prosto jak ulica prowadzi i będziesz mogła zawrócić za jakiś 1-2km trochę tak karkołomnie, albo kawałek dalej możesz spokojnie zawrócić na rondzie pod wiaduktem.

Ba najłatwiej, jak to jest pierwsza duża ulica do skrętu w lewo od Ronda Jazdy Polskiej, ze światłami itp, taka opcja full wypas:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...