Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

Mam pytanie do Organizatorow - w/g planu niedzielne przebiegi zaczynaja sie od zerowek (najpierw jumping, potem agility) - bardzo mi to pasuje poniewaz zaraz potem musialabym szybko wracac do Warszawy.
Czy mozna traktowac ten plan jako pewny czy jednak jest jakas mozliwosc ze cos sie pozmienia i zerowki (obie konkurencje) nie beda jako pierwsze ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']
Saba
A ty dlaczeho mozesz nie dojechac?[/quote]
Ja dopiero z Bratysławy wruciłam a jestem na garnuszku rodziców, wiec nawet boje sie im wspominac że odrazu na kolejne zawody chcę jechać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam dobry sposob jak trzeba zabrac wiecej niż jednego psa do pociagu,jak jechałam na wystawe z 2 moimi suczkami to do jednej w czasie kontroli przyznawała sie miła współpasazerka którą o to poprosiłam.I wszystko ok,a ona w zamian za pokazanie psiego biletu,mogła wygłaskac moje psiunie.

Link to comment
Share on other sites

ajcka
Z dwoma psami juz jezdzilam, ale z trzema nie zaryzykuje. Nie wiem jakie ty masz psy, ale ja mam ONa i nadpobudliwego maliniaka, ktory nawet chwili w miejscu nie usiedzi. Gdy jechalam z nim do szczecina, przez 5 godzin aportowal pileczke, a reszte czasu (czyli troche ponad dwie godziny) zaczepial wspolpasazerow, zwiedzial ze mna pocieg itp. W miejscu lezal moze z pol godzinki. Do tego jedzie sznaucer miniatura, ktory jest nieprzyzwyczajony do kaganca. wiec towarzystwo conajmniej niecodzienne.

Edit.
Juz wiem: chinskie grzywacze i whipety to jednak nie to samo, co dwa owczarki. Jeden moj pies warzy tyle, co dwa Twoje.

Link to comment
Share on other sites

Hej :)
Ja mam takie pytanie - jak daleko jest teren, na ktorym odbeda sie zawody, od pociagu? bo jechalabym z psem i bambetlami typu namiot i inne, i nie wiem jak sobie dam rade... ;) Albo moze ktos mialby miejsce jak nie dla mnie, to chociaz dla mojego namiotu? (zajmuje b.b.b.malo miejsca, ale duzo wazy ;) )
Magda&Afra

Link to comment
Share on other sites

Nastapily dzis pewne przetasowania w liscie startowej i mam kilka uwag.

1. w sobote i niedziele jest troche inna kolejnosc. Moim zdaniem doprowadzi to tylko do niepotrzebnego zametu. Po dwoch biegach wiekszosc ludzi mniej wiecej bedzie wiedziala po kim biegnie, wiec w niedziele bedzie nieco zdezorientowana.

2. Niektore osoby biegajace z dwoma lub trzema psami w jednej klasie "wylosowaly' troche niefortunna kolejnosc.

Justyna Wlodarczyk (sobota i niedziela) w L A0 biegnie z Uma, potem sa trzy psy i znowu Justyna z Malcolmem.

Magda Ziolkowska (niedziela) w L A OPEN ma swoje psy jeden po drugim.

Agnieszka Kunkel (niedziela) tez L A OPEN biegnie z Tola, potem trzy psy i od razu Klak i Heniek.

Juz widze, jak te osoby zdaza odprowadzic jednego psa, rogrzac drugiego i zglosic sie z nim na start. Szczegolnie zycze powodzenia Niuce :evil_lol: Rozumiem, ze czasami takich sytuacji nie da sie uniknac, ale przy takiej ilosci zgloszonych psow (29 w L0 i 23 w L OPEN) chyba mozna ustalic troszke inaczej kolejnosc. Rozumiem tez, ze ostateczna kolejnosc mozna ustalic na zawodach, ale czy to nie spowoduje dodatkowego zametu?

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie prowadze pertraktacje z rodzicami o auto. Jesli przebiegna pozytywnie, to zapewne bede w Bialym juz w piatek wieczorem i sluze podwieziem z i na dworzec.




[SIZE=1]Oczywiscie za drobna oplata ;) :cool3: :drinking:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

OK, a kto z Was na 100% jedzie pociagiem? zawsze z kims razniej jechac... ;) a nie mi sie trafi towarzycho w przedziale nierozmowne :P

Dowiadywalam sie o PKS-y i wyglada to tak: bilet Wawa- B-stok normalny kosztuje kolo 25 zl (ulgowy 18). za psa 30% i nie musi byc zadnych klatek ani nic, tylko kaganiec i karta szczepien, gdy jest duzy (gdy maly, pani powiedziala, ze to zaden problem). Jedzie okolo 4 godzin, wiec wiecej niz pociag, ale obawiam sie ze samej mnie nie puszcza pociagiem..

Link to comment
Share on other sites

Nie, maly i mily nie ugryzie :lol:
a tak naprawde to sie nie dopytywalam, ja takie rzeczy zawsze biore w podroz mimo, ze Afra jest mala i nie gryźliwa ;)

stereo, dzieki za info, jesli zdecyduje sie jechac w sobote rano to tam napisze jakos jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']

2. Niektore osoby biegajace z dwoma lub trzema psami w jednej klasie
Magda Ziolkowska (niedziela) w L A OPEN ma swoje psy jeden po drugim.

Agnieszka Kunkel (niedziela) tez L A OPEN biegnie z Tola, potem trzy psy i od razu Klak i Heniek.

[/quote]
Obie twarde som, juz je widzialam w takiej akcji! Poradzom se....
Agility to sport dla twardzieli....:sg168:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Trzeba mu bylo ciepac te pileczke przez okno...:evil_lol:[/quote]

Chyba nie myslisz, ze ja mu ja rzucalam tyle czasu!!?? Gnojek kladl mi pilke na kolano, pilka spadala, lapal pilke, kladl na kolano, pilka spadala...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Wlasnie prowadze pertraktacje z rodzicami o auto. Jesli przebiegna pozytywnie, to zapewne bede w Bialym juz w piatek wieczorem i sluze podwieziem z i na dworzec.




[SIZE=1]Oczywiscie za drobna oplata ;) :cool3: :drinking:[/SIZE][/quote]

Ty uwazaj, bo teraz strasznie pilnuja i pijakom prawka zabieraja, wiec nie wiem jak to bedzie z tym wozeniem....
Ps. ja tyz jestem w pt. wieczorem ... :drinking:

Uwaga do moda: sorry, ze tak jeden pod drugim, ale nabijam sobie posty...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ogromek']Kurcze zgłaszałam wczoraj dwa psy, moj jest na liście a kolezanki nie :angryy:
zaraz skrobne maila, bo poźniej bedzie na mnie ze nie zglosiłam :diabloti:[/quote]

Jana przyznaj sie - kogo nie zglosilas ? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...