Jump to content
Dogomania

Piekny Bono znalazł dom!!! HURAAAA!!! :)


P78

Recommended Posts

[quote name='ilon_n']świetne wieści, że Oncio ma miejsce ..
ale wiesz Paula, sedalin nie musi Go uśpić a jedynie "zwiotczyć" .. ja podałam max dawkę jednemu benkowi i wcale nie poszedł lulu .. tylko taki zrobił się gumisiowy i otępiały, za to na pewno po sedalinie psiaki robią się potwornie ciężkie i sama możesz Go nie dźwignąć. Koniecznie potrzebna druga osoba.[/QUOTE]
Druga osoba i samochod :( No zalamie sie, jak o transport wszystko sie rozwali :(
Dzwonie do kogo moge... Szukamy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sytuacja jest taka, jutro o 9-tej bede pod Centrum Zdrowia Dziecka, stamtad lapie Tanitke, ale Ona ma tylko czas do 11tej, o 12tej musi byc w Wolominie. Jestem z deka przerazona czy sie uda w 1,5 godziny znalezc psa, podac mu lek i zlapac :( jesli nie, to jest mozliwosc, ze zostalby sam w lesie po leku :( Ona moglaby pomoc i ogromne dzieki za to, ale obawiam sie, ze to za krotki czas, Jesli ktos moglby dluzej chocby awarynie do nas podjechac, na ta 11ta, byloby super...!!!
Moj numer 668-590-569 ... Kinia daj smsa to oddzwonie jakby co i najwyzej zwolnie z pomocy Tanitke... Ale musze wiedziec dzis....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']właśnie, nieco jestem ograniczona czasowo jutro :([/QUOTE]
Oj tam uda sie!!! Musi :)! Bedziemy jutro na 9-ta na bank :) Najwyzej namiot rozbije, hehe i bede obok koczowac :) - nie no tak zle nie bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

mozemy tez zrobic tak...jesli dowieziecie psa z tanitka do wolomina to ja moge go z paulina zabrac do tluszcza...taki transport łączony...bo ja tak rano nie moge niestety byc kolo minska...wtedy tanitka moze sie wyrobi w czasie bo do tluszcza nie bedzie musiala jechac...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wielkie... akcja chyba zostanie przeniesiona na piatek... Malo czasu i malo osob :(
Nie pisze sie zlapac go w 1,5 godziny, dam mu lek i zostawie? To nieodpowiedzialne i ryzykowne... Caly czas myslimy co i jak - a juz pozno...

Link to comment
Share on other sites

Matko, kalejdoskop :)! jednak jedziemy jutro w innym skladzie :), mru dziekuje strasznie za pomoc przy znajdowaniu pomocy :)!
Nic juz nie bede pisala, zeby nie zapeszyc :) ...

Trzymajcie kciuki!!! Od 10-tej szczegolnie :)

W kontakcie - jakby co :)

Odezwe sie po AKCJI :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki i wujkowie, tak bardzo wam zyczę żeby wszystko poszło dobrze:thumbs::thumbs::thumbs:
Uczulcie ten hotelik żeby nie pozwolili mu uciec. Taki wystraszony psiak w stresie i po sedalinie, po po podróży w nowym otoczeniu, bardzo często chce czmychnąć, już tyle takich akcji skończyło się fiaskiem bo DT zostawił psa na noc w kojcu bez wystarczającego zabezpieczenia. Obiecałam sobie że na każdym wątku będę błagać na kolanach aby go zabezpieczyć. Gdyby tak mogł być w pomieszczeniu aż nie przyzwyczai się do nowych osób i sytuacji to byłoby super. Błagam uczulcie ten hotelik na to. Sprawdzcie gdzie będzie i jak zabezpieczony :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...