Jump to content
Dogomania

Obedience w Gdańsku ;-)


Viz

Recommended Posts

Mój też nie podbiega, również gwarantuję :razz: może dodam jeszcze, że jest znacznie starszy niż by się mogło wydawać sądząc po avatarze ;)

No dobra przydałoby się coś konkretniej ustalić, czyli ....co powiecie na sobotę, wcześnie rano lub pod wieczór?

Viz jeśli chodzi o miejsce to przyszedł mi do głowy jeszcze nasz poczciwy hipodrom :evil_lol: na naszym placyku może jeziorka brak, ale za to jest sporo cienia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nela... A po obedience można nawet skoczyć nad morze. Hmm nasz hipodrom zdecydowanie może być. :cool3: :lol:

I tam chyba każdy trafi. :evil_lol:

Jestem za piątkiem wieczór, bardzo ewentualnie sobota wieczór. :)

Link to comment
Share on other sites

Placyk jest od razu jak się wychodzi ze stacji "Sopot wyścigi". Wchodzi się na teren hipodromu, mija biały budynek socjalny po prawej stronie i za nim jest nasz placyk. :evil_lol:

Można nawet w dwa dni zrobić. Chodzi mi przede wszystkim, żeby spotkania były wieczorem i tyle, bo inaczej nie mogę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. :evil_lol: Dojście jest proste, bo jeśli JA ten placyk odnalazłam to znaczy, że na pewno każdy trafi. :lol: :lol:

No mi pasuje piątek, więc czekamy na opinie innych i ew. propozycje. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Viz a czy Ty przypadkiem nie zapomniałaś, że w piątki wieczorem chodzisz na agility? :lol: w piątek wieczorem placyk będzie zajęty, ale w sumie to nie jedyne fajne miejsce na hipodromie, jest jeszcze przecież nasz stary plac (nawet większy, a z boku też są drzewa i cień) :)

Link to comment
Share on other sites

a wy o tym placu mówicie ;) Ja myślałam o starym... tam jest dużo więcej miejsca, a i wejść spokojnie można.

Ewentualnie myślałam jeszcze o parku przy JPII między Zaspą a Przymorzem. Sporo miejsca, przystanek tramwajowy zaraz przy parku. Trochę ludzi wychodzi tam z psami, ale myślę, że znalezienie wolnego kawałka terenu gdzieś z boku nie będzie specjalnie trudne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...