Jump to content
Dogomania

Olsztyn i okolice


Heather

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Zrobię małego offa, ale może ktoś się skusi:




[INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]Jakby ktoś chciał jechać nad morze z psiakiem, to zapraszmy na VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków![/COLOR][/SIZE][/B] :cool3:


[U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE"][COLOR=#4444ff][/COLOR][/URL]




[img]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/zlot-banner.jpg[/img]



Miejsce: Bobolin koło Darłowa

Data: 5-11 lipca 2010 r.

Cena: 222 zł za cały zlot (37 zł/doba) + za psa chyba 5 zł/doba

Cena za nocleg w namiocie: 15 zł/doba

Ilość miejsc w domkach: 33 (4 domki 7-osobowe i jeden 5-osobowy)



[B]ZAPRASZAMY! JESZCZE MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ! :cool3:[/B]



Wyposażenie domków i zdjęcia można zobaczyć tutaj: [URL="http://www.morskiedomki.pl/index.php?domki_letniskowe_main"][COLOR=#4444ff]Morskiedomki.pl - Domki letniskowe nad morzem | Domki letniskowe[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Witam Olsztynian!

jesteśmy na wczasach w Olsztynie, w końcu robi się pogoda, został nam jeszcze tydzień. Szukamy miejsca nad wodą gdzie będą mogły być z nami psy, tak żeby mogły wchodzić do wody... jesteśmy z małym dzieckiem więc musi tam być też łączka na której się rozłożymy z plażowym namiotem, sami chcemy się opalać i też się oczywiście kąpać. Znacie takie miejsce? ustronne, na uboczu ale z fajnym wejściem do wody?
miejskie kąpieliska odpadają a jak oglądamy okolicę na zumi to wszędzie szuwary i krzaki...
błagam, pomóżcie :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odświeżam temacik : ) Mieszkam w Olsztynie na jarotach (os. Generałów) i szukam kogoś na wspólne spacery z psem, albo nawet psami w większej ilości ;> Byle psiak nie był agresywny i średniej wielkości, bo mój z małymi bawić się nie umie i nie czuje ile waży :D

Link to comment
Share on other sites

Masz aussie, no nie? Mieszkałam na os. Generałów i chyba Cię widywałam z psem ;) W każdym razie kogoś z aussie :eviltong:
Mam whippeta skorego do zabaw, więc jak czas pozwoli do chętnie was poznam.

Choć nie wiem jeszcze gdzie będę mieszkać od października :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witamy!
Szukamy cierpliwych towarzyszy do wspólnych spacerów w sumie nie ma znaczenia gdzie, dojedziemy ;)
Jesteśmy trzyosobową rodziną z rudym Ozkiem na czele. Szukamy cierpliwych kompanów, bo Ozi ma lekkie problemy z przystosowaniem. Nie zawsze umiemy przewidzieć jego reakcje na inne psy. Bo jak tylko zobaczy je z daleka zaczyna ujadać, skomleć, ciągnąć i... albo grzecznie obwącha obcego psa... albo od razu rzuca się z zębami... (Ozi jest małym psem)z psem koleżanki po dłuższej chwili się oswoił i bawili się w ogrodzie.
Aha. Ozi jest ze schroniska.

Znajdzie się ktoś odważny...?:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Pinesk@']Klub Dimico ;) Poszukaj na facebook'u.Jakby co od października chętna na spacery ze świrnietym pozytywnie średniakiem ;)[/QUOTE]
Od października ja bardzo chętnie :) Masz psa czy sukę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...