Jump to content
Dogomania

Jaguszkowo


Jaga.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale faktycznie jest różnica w kolorkach :) Myślałam, że Ciężej jest ich rozróżnić :D
i jakie szczęśliwe mordki, pewnie przypasowaliście im ten spacer :)
i ja też był się załamała takimi trzema rozrabiakami :D

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/Tatq2FLyiyI/AAAAAAAACY4/t-iC56BOvOY/_CSC0163.JPG[/url] piękny ryjek! taki mądry wyraz pyszczka :)

[url]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TatrAcMds4I/AAAAAAAACZk/ZSG5BjNMWmE/s576/_CSC0205.JPG[/url] chyba Go trochę sesja znudziła :evil_lol:

[url]https://lh5.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TbfHnnibIHI/AAAAAAAAC4c/M7SeKezKXBw/_CSC0686.JPG[/url] To co psiaki uwielbiają najbardziej! jeszcze tam mojej Furii tylko brakuje do kompletu :loveu:

[url]https://lh3.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TbfJCX22_CI/AAAAAAAAC78/HDZLMOtzX0M/_CSC0728.JPG[/url] A co tam Pacia schowała ??

[url]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TbfJLxWP62I/AAAAAAAAC9g/3v_A1BwOO04/s512/_CSC0735.JPG[/url] hehe dobra fota, ktoś już z sił opada hehe

Super foto relacja !! naprawdę ekstra !! :) aż miło się ogląda takie szczęśliwe mordy :loveu:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wow ile fajnych fot! nawet nie wiem którą zacytować
trójca jest niesamowicie superowa:loveu::loveu: hahah Goldie i Tessiak proste kobity za to mają w domu Rodzynka-Księciunia;) ekstra wyglądają, bardzo mi się podobają wszystkie naraz i każde oddzielnie!

Link to comment
Share on other sites

dziękuję wszystkim za miłe komentarze :) cieszę się źe się moje dzieciaki podobają :)

bannerek jeszcze sobie zmienię ;) Goldie to tak nasz mały głupolek, ona cały czas się uśmiecha nie można jej nie kochać :loveu:

aaaaaaaa ja wczoraj oglądałam Księciunia Ulinka we własnej osobie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jaga teraz to MUSICIE wpaść do Białego!:loveu: muszę wymiętościć porządnie słodziaki |Twoje
jeszcze tutaj i jeszcze napiszę, że jestem pod wrażeniem Twoich dzieciaków;) moja mama zresztą też hihi. szkoda że było tak ciemno i tak jak mówiłam byłam nieprzytomna, ale są naprawde super. charakterki..:loveu::loveu::loveu: Johnnego wzrokiem nie udało mi się złapać hihi ale ma bardzo fajny włosek! jak mu jeszcze uroooośnie to będzie wooow mega:loveu: Goldie przepiękna dziewczynka, zresztą Ulinek się na niej poznał hihi. na Tessiaku zresztą też! ależ on był szczęśliwy, miał 2 takie dziewczynki przy sobie do przyklejania się i jednego chłopca do zabawy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K'] hehehehe nasza Luska tez często nas załamuje na spacerach[/QUOTE]
hahahah ;)
dzięki :loveu:

[quote name='psyja']Jaga teraz to MUSICIE wpaść do Białego!:loveu: muszę wymiętościć porządnie słodziaki |Twoje
jeszcze tutaj i jeszcze napiszę, że jestem pod wrażeniem Twoich dzieciaków;) moja mama zresztą też hihi. szkoda że było tak ciemno i tak jak mówiłam byłam nieprzytomna, ale są naprawde super. charakterki..:loveu::loveu::loveu: Johnnego wzrokiem nie udało mi się złapać hihi ale ma bardzo fajny włosek! jak mu jeszcze uroooośnie to będzie wooow mega:loveu: Goldie przepiękna dziewczynka, zresztą Ulinek się na niej poznał hihi. na Tessiaku zresztą też! ależ on był szczęśliwy, miał 2 takie dziewczynki przy sobie do przyklejania się i jednego chłopca do zabawy:)[/QUOTE]

hihihih a pamiętasz jak głaskałaś Johnego? :cool3: Uli od razu się poznał na Goldie buahahahha ale miałam ubaw. tylko skakał od jednej panny do drugiej :diabloti: Johnnego zburczał za to a Johnny się zdziwił mocno ;) szkoda że było ciemno i tak mało czasu ale nadrobimy to :loveu:
ja się najbardziej śmiałam jak moje się zaczęły pakować do Was do auta, sprzedajne potwory :p
Uli jest boski :loveu::loveu::loveu: taki grzeczniutki z niego chłopczyk, włos ma oszałamiający:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']
hihihih a pamiętasz jak głaskałaś Johnego? :cool3: Uli od razu się poznał na Goldie buahahahha ale miałam ubaw. tylko skakał od jednej panny do drugiej :diabloti: Johnnego zburczał za to a Johnny się zdziwił mocno ;) szkoda że było ciemno i tak mało czasu ale nadrobimy to :loveu:
ja się najbardziej śmiałam jak moje się zaczęły pakować do Was do auta, sprzedajne potwory :p
Uli jest boski :loveu::loveu::loveu: taki grzeczniutki z niego chłopczyk, włos ma oszałamiający:loveu:[/QUOTE]

hahaha to pamiętam:D bo byłam bardzo jego włosa ciekawa! on był w super creamie czy nie? bo nawet nie weim nie pamiętam haha
Ulinek sobie zrobił czystą drogę do panienek, Johnnego odgonił i podygać sobie chciał hahaha biedny nie zdążył:diabloti:
widzisz one tak pokazywały 'mamo musimy jechać do Białego':evil_lol:
cieszę się że księciunio sie podobał:loveu: cieszę się że już zmądrzał troche i rzeczywiście dość grzeczny jest hihi

Link to comment
Share on other sites

mama je może zabrać do Białego ale pojedynczo :diabloti:
nie, on nie był w super cream, po prostu był wykąpany i zrobiony domowo

Uli mnie rozwalił hahahah słodziak z niego

a mój Johnny ostatnio robił za Dodę...:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...