Jump to content
Dogomania

Jaguszkowo


Jaga.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

wagens ta sprawa była już wyjaśniana jak ja sprzedałam psa Jadze i nie jest tj piszesz, rozmawiałam i z hodowcą tego jamnika i z osobami postronnymi i wyszły całkiem niezłe kwiatki nie na temat Jagi ale o tym pisac nie bedę choc są 2 osoby na maxa jadące po Jadze. Mi sie nie podoba to że Jaga oddała psy i ja mimo to bym nie zrobiła tego bo maż jej w domu jest i mógby wychodzić,zajmować się ale trzeba wziąć jedną rzecz pod uwagę że Jaga na razie większość czasu spędza w szpitalu...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie wszyscy tak myślą Ilka :shake: Nie wiem kogo masz na myśli pisząc o dwóch osobach, które "jadą" po Jadze. Ja sama dostałam bardzo nie miłe PW od jednej forumowiczki na temat Jagi :shake: Więc obawiam się, że może być więcej niż 2 osoby, Choć może ta osoba, która oczerniała Jagę pisząc do mnie na PW, to jedna z tych osób, o których piszesz :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja staram się zawsze wysłuchac dwóch stron i wtedy sama osądzać ale tj napisałam ja bym psów sie nie pozbyła choć wiem że różne sytuacje w życiu bywają i uznaję tylko 2 w których można psa oddać ale staram się zrozumieć choć nie zawsze mi się to udaje i mieści się w moim światopoglądzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...