Jump to content
Dogomania

Szczeniak ONka bojący się i szczekający na inne psy


juli_schwarz

Recommended Posts

Witam,
Mam 4 miesięczną owczarkę niemiecką. Niestety mam problem z socjalem i psinka szczeka jeży się na inne psiaki :placz: co mnie niestety bardzo martwi, gdyż w domu żyje z dużym kundelkiem :placz:
Czy ktoś posiada może spokojnego psa z którym mogła by się spotkać i spróbować ją oswoić? Ma się rozumieć z takim psiakiem, który nie dziabnie mojej :)
Mile widziane spotkanie w Warszawie np. na Polach Mokotowskich

Jak ktoś ma inne sposoby na to by sunia nie szczekała z chęcią posłucham.
z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Witaj
Też to przerabiałam...Mam dwie takie pannice i obie w wieku 4 - 6 mięsięcy jakby cofnęły sie w rozwoju, ale nie trwało to długo. Gdzieś niedawno wyczytałam, że psy w tym wieku - nawet te, które wcześniej ufnie podbiegały do innych psów - zaczynają sie ich bać. W przypadku moich te lęki "same przeszły" po kilku tygodniach.
Jest takie forum nt. pozytywnego szkolenia psów. Tam znajdziesz także wiele cennych rad jak prowadzić szczeniaka. Mnie niedawno bardzo pomogli, bo młodsza sucz - obecnie 4,5-letnia - jest dość agresywna w stosunku do mniejszych od siebie. Wrzuć w google "forum o pozytywnym szkoleniu psów", powinno Ci wyskoczyć to forum.
Powodzenia
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...