Jump to content
Dogomania

Poznajmy się!


Florka_xyz

Recommended Posts

Hejka wszystkim, mam na imię Werka, mam też słodkiego faflusia Vectorka :) (umaszczenie biało-brązowe ;-)).
Serdecnie pozdrawiam drzalkę i resztę boksermaniaków. Jak chcecie wiedzieć więcej o mnie to pytać :)) Paa :*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Werka']Hejka wszystkim, mam na imię Werka, mam też słodkiego faflusia Vectorka :) (umaszczenie biało-brązowe ;-)).
Serdecnie pozdrawiam drzalkę i resztę boksermaniaków. Jak chcecie wiedzieć więcej o mnie to pytać :)) Paa :*[/QUOTE]

A może na początek zdjęcie Twojego fafluna??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam sie z wami pożegnać w imieniu Hippiesa :placz: wczoraj o 13 nas opuścił już go nic nie boli i czeka na nas za TM :placz:

[URL="http://img221.imageshack.us/my.php?image=dsc00005er2.jpg"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8030/dsc00005er2.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hippies']A jak bardzo chciał żyć!!! :cry:
Ale już nie będę przeszkadzać w tym wątku bo tu trzeba się cieszyć z życia !!! A nie pisać ... Przepraszam :cry:[/quote]

[B]Pisz, to pomaga, wyrzuć choć trochę z siebie, dobrze Cię rozumiem... :( , a za Tęczowym Mostem wątek mu założyłaś?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Baaaardzo mi przykro... Mój Maxiu też umarł o 13... Miał wodę w tylnych nogach... W domu wtedy nikogo nie było. A on... on położył się w swoim spanku i usnął wiecznym snem... Teraz Maxiu biega szczęśliwy razem z radosnym Hippisem i bawią się razem... Hau hau.......... ;( No cóź.... Tak bywa..... 3maj się Hippies- wspieram cię....

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za ciepłe słowa ... :-( Myślę że im jest tam dobrze, że nic ich nie boli, robią wszystkie te rzeczy których tutaj nie mogły robić, to tylko my jesteśmy smutni ale nie na długo bo w końcu kiedyś każdy z nas spotka się ze swoim Słoneczkiem tam za TM i nikt już wtedy nie będzie w stanie nas rozdzielć.

Maksiu mam nadzieje że zaprzyjaźniliście się Hippiesem :cool3: bo on naprawdę kochał swoich podobnych kumpli :evil_lol: nie przypadły mu tylko do gustu pieski z rodziny Haskich :shake: . Ojjjjj to było straszne, mało płotu nie zjadły :angryy: . Myślę Hippiesku że teraz to im odpuścisz :razz: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich :) Jestem tu nowa ;) Moj bokser (Ares) ma 8 lat. Uwielbia biegac po polach, a jego ulubionym zajeciem (oprocz kopania dziur, biegania za patykami i niszczeniem bałwanów w czasie zimy) jest wyplaszanie kuropatwo podobnych ptakow z zarosli (lubi sie bawic w psa mysliwskiego, choc nigdy nic nie upolował, no moze poza muchami) :p Moj psiak dopasowal sie do swojego imienia (Ares - bog wojny) poniewaz niecierpi innych psow, a na slowo "kot" dostaje szału :oops: Poza tą wadą to słodki psina ktorego bardzo kocham :loveu: Jest szczesliwym tatusiem 6 bokserkow :loveu: Jesli mi sie uda to wkleje tu jego zdjecie.

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich bokseromaniakow :)

Link to comment
Share on other sites

A tak naprawde to jest tatusiem 3 bokserków... Bo 3 zginely :placz: Glupia baba nie zamknela okna i 3 szczeniaczki wyskoczyly z 3 pietra :placz: 2 zginely na miejscu a trzeci jeszcze zyl ale nie udalo sie go odratowac :placz: Co za nieodpowiedzialny babsztyl :placz: To bylo jakies 4 lata temu, ale nigdy o tym nie zapomne :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Wataha_']A tak naprawde to jest tatusiem 3 bokserków... Bo 3 zginely :placz: Glupia baba nie zamknela okna i 3 szczeniaczki wyskoczyly z 3 pietra :placz: 2 zginely na miejscu a trzeci jeszcze zyl ale nie udalo sie go odratowac :placz: Co za nieodpowiedzialny babsztyl :placz: To bylo jakies 4 lata temu, ale nigdy o tym nie zapomne :placz:[/quote]
Boshe, jacy ludzie są nieopowiedzialni i głupi!!!:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hippies']Chciałam sie z wami pożegnać w imieniu Hippiesa :placz: wczoraj o 13 nas opuścił już go nic nie boli i czeka na nas za TM :placz:

[URL="http://img221.imageshack.us/my.php?image=dsc00005er2.jpg"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8030/dsc00005er2.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]
[B][COLOR="DarkGreen"]
Dopiero teraz to przeczytałam. Przykro. mi:-( [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba dokładnie sprawdzać czy osoba która bedzie sie zajmowała szczeniakami jest odpowiedzialna i ma o nich jakieś pojęcie. Ta kobitka byla mloda i pewnie myslala ze szczeniaki beda grzecznie siedziec przy mamie. A przeciez takie 8tygodniowe malenstwa sa ruchliwe, ciekawe swiata, wszystko ich interesuje, wszystko musza sprawdzic i zajrzec w kazda dziure, a stad krok do tragedii. Nie jeden szczeniak przyplacil taką ciekawosc zyciem :(

[*] 3 psiaki
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...