Jump to content
Dogomania

klatka dla mini


majakaaa5

Recommended Posts

Rozmiar zależy czy to jest transporterek czy klatka typu kennel gdzie pies ma swoje posłanie i który się wykorzystuje np. na wystawach.
Jeżeli transporter to może być taki żeby pies sie swobodnie obracał, jeżeli kennel to pies musi się swobodnie rozłożyc i wyciągnąć łapy, łeb, ogon - wiec im większy tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Zaczne od przewożenia do tej pory pies jeździł w szelkach dla własnego bezpieczeństwa mimo, że sam grzecznie siedział z tyłu ale przy nagłym hamowaniu chciałam mu oszczędzić zwiedzania samochodu :) teraz kupiłam transporter materiałowy, bo po jesiennych wypadach lepiej do transportera psa wrzucić niz mieć tylnie siedzenie zapaćkane, dość mały żeby pies w nim w czasie jazdy nie latał a jak się zwinie w kłębek opiera się o 3 sciany i sobie śpi :) i jest on przypinany pasami na tylnim siedzeniu :) a na wystawy czy zawody czy nawet w domu pies ma do spania metalową klatke dośc sporą w której swobodnie się cały wyciąga :D dla pudla mini metalowa klatka 63x 55 x 53 spokojie Ci wystarczy :) Ja mając psa 29 cm w kłębie mam klatke 61 dł x 46 szer x 51 wys, a transporter 49 x 34 x 35.

Link to comment
Share on other sites

Mam właśnie tą na 63 cm i muszę powiedzieć że na psa który ma 33 cm jest ona dużo za mała ... dobrze, że Regi śpi w niej okazjonalnie jak ma ochotę zakopać się w swojej "jamie". ale potem wyłazi stamtąd i rozkłada się prostując kości . Moje wręcz kochają spać do góry brzuchem albo na "żabę" - wtedy wyciągają wszystkie kończyny niesamowicie daleko ;)
Tak więc jestem na etapie zakupu klatki 100 cm - dla miniatury ;)

PS . O Czarku nie wspomnę bo mam wrażenie, że on wogule się w tej klatce nie mieści .... szczególnie jak jest przed strzyżeniem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

oo, to faktycznie duza bedzie juz:) ja poczekam az piesio dojedzie do mnie, zmierze go i wtedy jakąs odpowiednią kupie. a moze mogłabys wklei albo wyslac mi na maila zdjęcia Twojego pieska w tej klatce? jestem ciekawa jak wyglada:) masz dla niego podwieszaną miskę na wodę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...