Jump to content
Dogomania

NIELEGALNA HODOWLA W KALISZU - Pomóżmy razem


matra

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelynkaa']Czy sprawą zajmuje się tylko Ast?? Czy jakaś inna fundacja pomoże?? 80 psów to dużo... jeśli można prosić o info jakie tam są psiaki, skontaktuję się z Fundacją SOS dla Zwierząt. Na bazarek też się coś znajdzie.[/QUOTE]
rZECZY NA BAZAREK DO MNIE, JESLI COS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Czy sprawą zajmuje się tylko Ast?? Czy jakaś inna fundacja pomoże?? 80 psów to dużo... jeśli można prosić o info jakie tam są psiaki, skontaktuję się z Fundacją SOS dla Zwierząt. Na bazarek też się coś znajdzie.[/QUOTE]

kontaktuj się, kontaktuj , im więcej fundacji będzie tym lepiej ... w tej chwili podliczyłam z forum ASTowego oferowane DT ... już jest dla 24 psów , głównie astów .. napisałam do jużaków, napiszcie proszę do labradorów ( ich jest najwięcej :( )

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odzew, po kilku dniach ciszy przestałam obserwować wątek, a tu nagle tyle stron. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich stron teraz, bo nawet nie mam czasu, ale jak jest napisane w pierwszym poście - wszystkie pytania należy kierować bezpośrednio do Fundacji AST, ja dostałam tylko od nich wiadomość, którą postarałam się rozpowszechnić. Bardzo fajnie, że się tu wszyscy zorganizowali! (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...