Jump to content
Dogomania

NIELEGALNA HODOWLA W KALISZU - Pomóżmy razem


matra

Recommended Posts

Guest ambird

Czy są potwierdzone informacje co do labradorów? Jeśli tak, to czy są gdzieś zdjęcia?
Do kogo można się ewentualnie zwrócić aby uzyskać te informacje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']chyba chodziło ci o bullteriery...!teriery typu bull(ttb) to wszystkie bullowate czyli amstaffy, pit bulle, bullteriery, stafiki...nie wiem czy dla wszystkich są dt. nie sądzę![/QUOTE]

ale dla tych chociaż jest DT (ludzie się zgłaszają, że wezmą na tymczas...) a co z labkami, beaglami ... ? o innych już nie wspomnę, bo szkoda słów.
a ten Wójt to mi już działa na nerwy :placz::mad: ! Widzi w jakich warunkach żyją psy i ma to w czterech literach delikatnie mówiąc...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']ale dla tych chociaż jest DT (ludzie się zgłaszają, że wezmą na tymczas...) a co z labkami, beaglami ... ? o innych już nie wspomnę, bo szkoda słów.
a ten Wójt to mi już działa na nerwy :placz::mad: ! Widzi w jakich warunkach żyją psy i ma to w czterech literach delikatnie mówiąc...:shake:[/QUOTE]dla kilku owszem, pewnie znajdzie się miejsce ale co z resztą? pewnie jest ich ok kilkunastu do kilkudziesięciu.

[quote name='emilka1415']ambird, myślę, że do założycielki wątku lub napisać e-maila do fundacji AST. A jeżeli chodzi o zdjęcia to też musisz poprosić fundację AST.[/QUOTE]
fundacja ast wie o psach. przeczytajcie na niebieskim forum watek. tu jest straszny bałagan, tam są konkrety, kilka postów wcześniej podawałam link do watku. sa tam tez zamieszczone zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']ale dla tych chociaż jest DT (ludzie się zgłaszają, że wezmą na tymczas...) a co z labkami, beaglami ... ? o innych już nie wspomnę, bo szkoda słów.
a ten Wójt to mi już działa na nerwy :placz::mad: ! Widzi w jakich warunkach żyją psy i ma to w czterech literach delikatnie mówiąc...:shake:[/QUOTE]
napisalam do osoby z forum e-beagle...

Link to comment
Share on other sites

Akity wiedzą o psiakach.

Proszę nie róbmy z tego wątku śmietnika, niech będą tu tylko ważne informacje. Ja też bym człowiekowi do doopy nakopała, ale opanujmy emocje. To jest ważna sprawa i porządek musi być. Jeśli nie wiemy dokładnie wszystkiego - nie piszmy - bo zrobi się problem. To tak na zaś ;)

Link to comment
Share on other sites

kamilawa - dzięki za te akity :loveu:
ilon_n - dzięki za rozpiskę psów :loveu:
beataczl - dzięki za forum o beaglach :loveu:
sonica - byłoby wspaniale, gdybyś wzięła sunie na tymczas :loveu:

dziękujemy wszystkim za pomoc i ogromne zaangażowanie :oops:
nadal szukamy dobrych ludzi, którzy podarują rzeczy na bazarek dla pseudohodowli pod Kaliszem...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek_ona']Kurcze :( podnoszę! biedulki. Do sądu z takim pseudohodowcą!!!!!! Niech ponosi odpowiedzialność i płaci za wszystkie sterylki, transport itp.[/QUOTE]

jest już wniesiona sprawa .... czekamy na rozwój wydarzeń ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...