Jump to content
Dogomania

Rubinko bądż szczęśliwa...


Shandora

Recommended Posts

w sobote 6 maja musiałam uśpic moją ukochaną Rubinke, mieszańca amstaffa. Miała przewlekłą poważną chorobe nerek,organizm zatruty mocznikiem. Walczyłam o nia bardzo długo ale i tak czuje ze ja zawiodłam. A moze mogłam zrobić więcej? Jej nerki nie pracowały. Bardzo mi jej brakuje. Bardzo ją kocham... nadal.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro , wiem jakie to uczucie to tak bardzo boli i wierz mi choć mojej Belli nie ma już 11 miesięcy nie ma dnia żebym o niej nie myślała i choć w moim domu jest już inny pies to tak bardzo mi jej brakuje nikt i nic nie jest w stanie mi jej zastąpić . Trzymaj się

Link to comment
Share on other sites

wiem, człowiek w takiej sytuacji nie może sobie darować, może gdyby zauważył chorobę wcześniej, może gdyby poszedł do innego weta...
to jednak suni nie wróci a boli jeszcze bardziej, musisz sobie powiedzieć że [U]tak miało być[/U] i starać się z tym pogodzić
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mój Reksio odszedł odemnie 13 maja .Rozumie Cie doskonale bo ja cały czas mysle o tym czy zrobiłam wszytsko, analizuję , mam wyrzuty sumienia....
Wiem jak boli strata i bardzo Ci współczuje.Wszyscy mówią ,ze to przejdzie,że żal zmaleje , zatrze się, a ja codzinnie od nowa wszytsko przeżywam.
Jedyna pociecha ,ze Rubinka z Reksiem są już szczęśliwi , nic ich nie boli , biegają za Teczowym Mostem .

Link to comment
Share on other sites

[img]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/img] dla ciebie Rubinko

Bardzo mi przykro, ze kolejny piesio musiał przejśc za TM. Wiemy jak cie boli, jak tesknisz, tutaj nie jestes sama. Wszyscy przexchodzimy wspólnie przez ten trudny okres w naszym życiu. Trzymaj sie cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...