Jump to content
Dogomania

olejek rycynowy na sierść


Jelly

Recommended Posts

Witam.Ostatnio wpadłam na pomysł by nacierać króciutką siersc mojego yorka olejkiem rycynowym.Podobno przyciemnia, wzmacnia i przyśpiesza porost włosów...
Co o tym myślicie, czy ten olejek nie odbarwi jakoś sierści?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mowiac, watpie.
Swietny, sprawdzony, baaardzo wydajny - mam 2 briardy - a Ty yorka, wiec starczy na duzo, duzo dluzej - olej palmowy ISB - K100
przykladowy link, w Karusku krakowskim jest tanszy o kilka zetkow
[URL]http://www.zoo-sklep.pl//index.php?p2540,isb-olej-palmowy-k100-250ml[/URL]
Zabezpiecza wlos, chroni, odzywia i przyspiesza jego wzrost - warto!

Link to comment
Share on other sites

Fakt, tani nie jest, ale serio - baaardzo wydajny - mozna przeciez np kupic z kims na pol, a na yorka starczy na kilkadziesiac miesiecy.Tym bardzij, ze ma konsystencje wosku, pod wplywem temperatury na dloniach pieknie sie roztapia, a tym samym jest wydajniejszy.
nie powiem Ci na ile mi starczyl przy 2 briardach, bo drugi mieszka dopiero pol roku, wiec porownania nie mam. Ale przy jednym - na jakies ...3 lata:) Smarowalam wtedy raz na miesiac calego psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Też się nad tym palmowym zastanawiałam, ale przy kapieli co 2 tygodnie chyba na długo by nie wystarczył przy dużym białym. Stosowałam za to normalny olej palmowy ze sklepu ze zdrową żywnością jako podkład na papiloty oraz zabezpieczenie końcówek i był świetny. I łatwo się zmywał. Słoik kosztuje 2,90 ale ja go dałam za dużo i pies był w strączkach, ale za to jaki włos był odżywiony i mięciutki!! Super :) Choć to był jednorazowy wyczyn, nie lubie psa w strąkach po oleju. Co prawda po tygodniu nie ma śladu oleju, ale wole puchacza.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...