Jump to content
Dogomania

Matka dobcio-onków MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • 1 month later...

Wyjątkowy dzień dzisiaj i duża tęsknota. Ostatnie przygotowania w kuchni. Zawsze towarzyszyła nam Saruśka i czekała aż coś wpadnie do pyszczydła. Nie da się dziś nie wspominać.

Wszystkim pamiętającym o Saruśce życzę 

Dobrych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Kolejny 4 sierpnia. Tego dnia, w 2006 roku, dotarła do nas Saruśka. Tyle lat minęło, kochanego małpiszonka nie ma już z nami, a ja cały czas pamiętam ten dzień. W każdą rocznicę robiliśmy Saruśce urodziny. Zawsze był jakiś przysmak i koniecznie pluszak. Pluszaki Sara uwielbiała. Często wieczorem zbierała wszystkie na posłanie. Tak jak na tym zdjęciu.

577ad80e78a0f6d7.jpg

To jedno z moich ulubionych zdjęć kochanej suni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Brakuje Saruśki sępiącej jajka i łakomie zaglądającej na stół podczas przygotowywania świątecznych przysmaków. Dobrze, że chociaż zostały wspomnienia i zdjęcia.
Wszystkim tu zaglądającym życzę

Wesołych Świąt

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Smutno mi dzisiaj. Właśnie mija 15 lat od przybycia Saruśki do nas. Tyle wspomnień dziś krąży po mojej głowie. Tych dobrych, ale też i tych gorszych. Nie ma z nami małpiszonka, ale cały czas jest w sercu. 
Tak wyglądała Saruśka dzień po przybyciu do nas

aa9abfa3260dec51.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odeszła, i niezależnie ile czasu upłynie zawsze będzie Ci smutno .... Tak już jest gdy od nas odchodzą....

Ale Sarcia miała takie dobre życie, a teraz wciąż żyje w Waszej pamięci, to taki mały triumf nad śmiercią ....

A sunia cudna - jakie ma mądre spojrzenie :-))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

16 lat temu Saruśka dotarła do nas. Pamiętam, jak była niepewna. Z bezpiecznego miejsca dotarła do nas. Nie wiedziała, czy nowe miejsce będzie dobre. Na szczęście szybciutko się przekonała i spędziliśmy razem wspaniałe lata. Zawsze w ten dzień robiliśmy małpiszonkowi urodziny. Sporo czasu nie ma Saruśki z nami, a cały czas te chwile są w mojej pamięci. Tęsknię, czasem coś w sercu zakłuje, ale cieszę się, że mam te wspomnienia. 
Nie mam dziś dostępu do komputera i nie wstawię zdjęcia małpiszonka, ale wszyscy zaglądający pewnie wiedzą jaką była cudowną sunią. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Refleksyjny dzień dzisiaj miałem. Zdjęcia trzymam w chmurze i codziennie o 9 pokazują mi się zdjęcia sprzed roku, dwóch i więcej... Dzisiaj pokazały mi się zdjęcia z ostatniego urlopu Saruśki 😕 Wszystko stanęło mi przed oczami jak żywe. Szliśmy wtedy śródpolną drogą o zmierzchu. Lepsza Połowa z Saruśką na lince, a ja z tyłu i nie mogłem powstrzymać się od zrobienia zdjęcia. Aż mi się oczy zaszkliły, gdy zobaczyłem to zdjęcie. 

dcdf03d55c4b2320.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Przy przedświątecznej krzątaninie w kuchni Saruśka zawsze nam towarzyszyła i czekała, czy przypadkiem coś nie wpadnie do pychola. Bardzo uważnie przyglądała się też rozpakowywaniu prezentów, bo było coś i dla niej. Brakuje kochanego małpiszonka. 
Wszystkim zaglądającym tutaj życzę 

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

W świąteczny czas bardziej odczuwam brak naszych pożegnanych przyjaciółek. Okres świąteczny przywołuje wiele wspomnień. Chciałoby się mieć wszystkie łapy obok siebie w Święta. Niestety, nie jest to możliwe. 
Dobrych, spokojnych Świąt wszystkim odwiedzającym małpiszonka. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dziś kolejna rocznica. 17 lat temu przybyła do nas Saruśka. Tak dawno, a pamiętam, jakby to było wczoraj. Bardzo szybko się do nas przekonała. Już drugiego dnia u nas spała z brzuchem do góry. 

606a891db2307348.jpg

Takie rocznice to zawsze dzień trochę smutny, ale i pozwalający na dobre wspomnienia. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...