Jump to content
Dogomania

Prada - galeria


-PRADA-

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='-PRADA-'][B]czy ktoś zna jakiś sprawdzony środek na obgryzanie przez psa przedmiotów w domu? bo dr-a Seidla Prada wylizuje ze smakiem z mebli.[/B][/quote] kolega to kupił i się sprawdziło
[URL="http://karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2113&action=prod"]http://karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2113&action=prod[/URL]

[quote name='-PRADA-']Dzięki, wkońcu to opinia fachowca ;-) [/quote] uważaj bo uwieże :p

Link to comment
Share on other sites

oooo
dopiero na tych ostatnich fotkach zauwazylam, ze Prada ma piiiękny krawacik!!!
KRAWATY GÓRĄ!!!
Hugo też ma krawat. bardzo chciałam takiego z krawatem, a w miocie na dziesiec szczeniaków byly tylko dwa krawaty z czego jeden wśrod suczek...NO I NAM SIĘ UDAŁO!!!! (a wcale nie byliśmy na poczatku kolejki) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojj, ona jest przeslodka :iloveyou: Docencik tez niczego sobie!!! :multi:

No wlasnie, co to za pseudohodowla?? :eek2::shake: Ciekawe jak czesto maja szczeniaki :diabloti: I sprzedali Ci jak normalnego szczeniaka z prawdziwej hodowli??:niedowia:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']Skoro to kundliczka ( nawiasem mówiąc prześliczna ) to czemu ma ciachnięty ogonek ? :shake:[/quote]

[CENTER][FONT=Arial Black]Nie zagłębiając się w to czy kundelki, czy rasowe, przypomnijmy, że kopiowanie i uszek i ogonków w Polsce jest nielegalne.[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black]Śliczność, taka mała guzdrałka, ciapotek świetny[/FONT]
[FONT=Arial Black]:loveu: :loveu: :loveu:[/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=4]WIĘCEJ FOTEK[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=4]!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT]
:cool3: [/CENTER]
[LEFT][FONT=Arial Black]Co do podjadania kabelków i innych niestosownych rzeczy, kara muszi być od razu, najlepiej słowna typu Fe, Nie(ja dodatkowo głośno klaskałam), może być lekkie szczypnięcie w karczek, pamiętaj, że może złapać kiedyś kabel podpięty do prądu ! ! ! U nas zakończyło sie już raz małym "kopniakiem" z ładowarki. Tymbardziej jak piesek zostaje sam, musi wiedzieć, że kabelki są beeee;) [/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

beth_i_boogi czy mogłabys pisać normalnie swoje posty ? Ta pogrubiona czcionka i wyśrodkowanie jest nieco meczące w odczytywaniu...


Przepis przepisem ale ja bym się nie zdecydowała na ciachniętego "wyżełka" i na dodatek bez rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']
Przepis przepisem ale ja bym się nie zdecydowała na ciachniętego "wyżełka" i na dodatek bez rodowodu.[/quote] też mam ciachniętego:( Ale nic nie mogłam na to poradzić :placz: Już w hodowli obcieli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*']też mam ciachniętego:( Ale nic nie mogłam na to poradzić :placz: Już w hodowli obcieli....[/quote]

No właśnie i to tu jest problem, bo ogonki obcina sie zaraz po urodzeniu, to hodowca za to odpowiada,a kupujący już później ma mało do powiedzenia, jedynie przed narodzinami można zaznaczyć, że się chce nieciętego.
Ostatnio oglądam dyżo bokserków z ogonkami i sa cuuudne:loveu:

A co do to rodowodu, to nie miejsce na takie rozmowy, bo piesio już jest!!! Ja tez jestem za psami rasowymi, ale każdy ma swój rozum i zdanie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i4.tinypic.com/10y14za.jpg[/IMG]

Nacieszmy oczy tym pięknym domkiem, bo juz niedługo nie zmieści do niego łebeczka:loveu: , mnie rozwalajką zdjęcia mojego szkraba jak jej kupiłam koszyk na wyrost, a teraz to już taki w samraz na wymianę:p

:cool3: :cool3: :cool3: Co za spojzenie:cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gochgoch']oooo
dopiero na tych ostatnich fotkach zauwazylam, ze Prada ma piiiękny krawacik!!!
KRAWATY GÓRĄ!!!
Hugo też ma krawat. bardzo chciałam takiego z krawatem, a w miocie na dziesiec szczeniaków byly tylko dwa krawaty z czego jeden wśrod suczek...NO I NAM SIĘ UDAŁO!!!! (a wcale nie byliśmy na poczatku kolejki) :lol:[/quote]

Ja też polowałam na krawacik. Były tylko 2 suczki z czego jedna z krawatem :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]
Prada ale co to za hodowla, że maja mieszanki takie?? myslałam, ze po prostu ludzia sie przytrafiło ...[/SIZE][/quote]

No chyba masz rację. Moim zdaniem to jakaś pseudo hodowla. Nie byłam tam jak już pisałam i nie widziałam. Więc wydaje mi się, że tak jak napisałaś "przytrafiło im się". Nie była to osoba zbyt kontaktowa więc pozbierałam jak najwięcej praktycznych informacji odnośnie Prady i do domu...
Może to niezbyt profesjonalne podejście ale nie było dla mnie najistotniejsze czy ma rodowód, czy rodzice polujący itp. Nie zamierzam jej wystawiać. Mam ją do kochania... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ojj, ona jest przeslodka :iloveyou: Docencik tez niczego sobie!!! :multi:

No wlasnie, co to za pseudohodowla?? :eek2::shake: Ciekawe jak czesto maja szczeniaki :diabloti: I sprzedali Ci jak normalnego szczeniaka z prawdziwej hodowli??:niedowia:[/quote]

Hmm... nie bardzo rozumiem co znaczy "I sprzedali Ci jak normalnego szczeniaka z prawdziwej hodowli?" ?
znalazłam ogłoszenie, zobaczyłam zdjęcia, w kilku telefonach wypytałam o szczeniaka, uzyskałam odpowiedzi na tyle wyczerpujące jakie można uzyskać o prawie 7-mio tygodniowym psie i się zdecydowałam na nią.
Nie miał dla mnie znaczenia rodowód. Oczywiście uważam, że informacje o hodowli, jej profesjonalnym podejściu do zwierząt są ważne ale z drugiej strony skoro znalazłam takie maleństwo w którym się zakochałam, może to nieodpowiedzialne ale wszystkie inne sprawy stały zeszły na dalszy plan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']Skoro to kundliczka ( nawiasem mówiąc prześliczna ) to czemu ma ciachnięty ogonek ? :shake:[/quote]
O tym decyduje niestety hodowca, więc zdecydował tak a nie inaczej. Wszystkim wyżłom u siebie kopiują.
Wiem... wywołam oburzenie ale mnie osobiście to nie przeszkadza, do dzisiaj wyżły niemieckie mają kopiowane ogonki. A rodzicami Prady są wyżły niemieckie (prawie, babcia była weimarką).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...