Jump to content
Dogomania

Prada - galeria


-PRADA-

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest już ze mną od trzech dni, chciałam pokazać więcej zdjęć ale... mała przegryzła kabel z aparatu fotograficznego więc troszkę to potrwa aż zaopatrzę się w nowy.
Narazie jest etap, że uczymy się siebie... jemy, śpimy i siusiamy gdzie popadnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Jest już ze mną od trzech dni, chciałam pokazać więcej zdjęć ale... mała przegryzła kabel z aparatu fotograficznego więc troszkę to potrwa aż zaopatrzę się w nowy.
Narazie jest etap, że uczymy się siebie... jemy, śpimy i siusiamy gdzie popadnie :)[/quote]
[CENTER]
[FONT=Arial Black]Witam serdecznie!!![/FONT]
[FONT=Arial Black]:loveu: :loveu: :loveu: Kolejna śliczność na DOGO:loveu: :loveu: :loveu: [/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial]Troszeczkę za wcześnie jest odłączona od mamy, ale to nie do mnie należy ocena:roll: [/FONT]
[CENTER][FONT=Arial Black]Teraz tylko żyzcyć cierpliwości i duuużo serducha dla takiego maluszka, niech zdrowo rośnie:multi: :multi: :multi: [/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Witam, chcę Wam przedstawić moją 6-cio tygodniową Pradę ...
[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8194/p10107987lr.png[/IMG][/quote]

Aleśliczniutka psina!Czekamy z niecierpliwością na więcej fotek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beth_i_boogi']
[CENTER][FONT=Arial Black]Witam serdecznie!!![/FONT]
[FONT=Arial Black]:loveu: :loveu: :loveu: Kolejna śliczność na DOGO:loveu: :loveu: :loveu: [/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial]Troszeczkę za wcześnie jest odłączona od mamy, ale to nie do mnie należy ocena:roll: [/FONT]
[CENTER][FONT=Arial Black]Teraz tylko żyzcyć cierpliwości i duuużo serducha dla takiego maluszka, niech zdrowo rośnie:multi: :multi: :multi: [/FONT][/CENTER]
[/quote]

ja wiedziałam, że można zabierać maluchy od 6-7 tygodnia, ale może się mylę. No cóż, jest już w domku i niesamowicie się cieszę. Teraz tylko konfrontacja książkowej teorii z praktyką...
Całe szczęście są fachowcy na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Witam, chcę Wam przedstawić moją 6-cio tygodniową Pradę ...
[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8194/p10107987lr.png[/IMG][/quote]

cd...
[IMG]http://i4.tinypic.com/10mle1s.jpg[/IMG]

Prada z bratem Docentem podziwia świat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Rozumiem, e czekasz na psinę?[/quote]

A no owszem :)
Miałam zabrac do siebie Pele ale niestety za duża odległóść:placz:
No i mój chłopak stwierdził, że cos na ten smutek trzeba poradzić i... za tydzień będę miała małego boksia w domu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']A no owszem :)
Miałam zabrac do siebie Pele ale niestety za duża odległóść:placz:
No i mój chłopak stwierdził, że cos na ten smutek trzeba poradzić i... za tydzień będę miała małego boksia w domu:multi:[/quote]

no to będzie wesoło, czekamy na zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']sliczne malenstwo! skad sie wzielo imie PRADA? bo to nazwa wloska :P ja zapraszam do galerii maluchow z ktorego jednego bede miala za 2 miesiace[/quote]
zgadza się, włoska firma. Skąd? nie mam pojęcia, ładnie brzmi moim zdaniem, w sam raz dla dostojnej wyżlicy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']sliczne malenstwo! skad sie wzielo imie PRADA? bo to nazwa wloska :P ja zapraszam do galerii maluchow z ktorego jednego bede miala za 2 miesiace[/quote]

No to teraz u Ciebie wielkie odliczanie :) Ja na Pradę czekałam od stycznia i się doczekałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Witam, chcę Wam przedstawić moją 6-cio tygodniową Pradę ...
[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8194/p10107987lr.png[/IMG][/quote]

Wielki sukces! od wczoraj reaguje na swoje imię (prawie za każdym razem :))
Poza tym straszna rozrabiara... ręce mam całe podrapane, smakują jej zdecydowanie bardziej niż zabawki...
Ale kiedy przychodzi zmęczona i słodko wtula się we mnie cały uraz mija :)

Czy ktoś ma doświadczenia z zabawką KONG? moja mała już teraz zostaje sama na kilka godzin i mam nadzieję, że KONG może ją zająć na jakiś czas... co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Witam, chcę Wam przedstawić moją 6-cio tygodniową Pradę ...
[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8194/p10107987lr.png[/IMG][/quote]

podpowiedzcie mi jak powinny wyglądać pierwsze spacery? na smyczy czy niech biega sama? w przyszłości chciałabym żeby była przyzwyczajona raczej do biegania samodzielnie i chodzenia przy nodze a smycz jedynie w "miejscach publicznych". Czy oprowadzać ją wokół bloku czy od razu pokazać duże przestrzenie typu pola, lasy... Jak więc mam podejść do tej sprawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-PRADA-']Wielki sukces! od wczoraj reaguje na swoje imię (prawie za każdym razem :))
Poza tym straszna rozrabiara... ręce mam całe podrapane, smakują jej zdecydowanie bardziej niż zabawki...
Ale kiedy przychodzi zmęczona i słodko wtula się we mnie cały uraz mija :)

Czy ktoś ma doświadczenia z zabawką KONG? moja mała już teraz zostaje sama na kilka godzin i mam nadzieję, że KONG może ją zająć na jakiś czas... co o tym sądzicie?[/quote]

Kong jest fajny. Na początek napełniaj czymś łatwym do wyjęcia przez psiaka, a później możesz zwiększać stopień trudności. Ja ma kong, ale nieoryginalny (Trixie). Nie chciałam kupować oryginalnego, bo jest drogi, a ja nie wiedziałam czy się spodoba Bigoskowi. Prócz serków, pasztetów i suchych przysmaków, ostatnio wymysliłam następujący wkład:

biorę klka psich czekoladek, ogrzewam je delikatnie i formuję jedną, wielką kulę, którą wkładam do konga. Kong na klika minut ląduje w zamrażarce, żeby czekolada zrobiła się twardsza i już. Zabawa jest swietna i na długo.Polecam.

Może Twój psiak jest jeszcze za młody na czekoladką, ale suche smakołyki możesz spokojnie podawać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...