Jump to content
Dogomania

Przytulisko Brzeg - zaktualizowane psy do adopcji na stronie 23 !


Wavix

Recommended Posts

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Kostek miał atak[/B].. tak to jest, jak Cezar jest z nim razem w budynku..
[B]Są nowe szczeniaki[/B] (ok. 2 miesiące)
Od razu po ataku Kostka zabrałam Cezara na godzinny spacer, więc wymęczyłam go i wrócił w miarę spokojny.;) Daliśmy go do Charlie(husky), byli razem na spacerach i się pogadywali, nie powinno być problemu. Mam nadzieję że nie będą się 'gwałciły', z resztą nie mamy gdzie go dać.
[B]Zmorka jest u weterynarza[/B].
Co do Charlie to oddali ją, bo podobno niszczyła im rzeczy i po prostu nie dali rady ją poskromić.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny pies razem z suką? Potrzebna nam następna ciąża?
A ataki padaczki nie muszą być wynikiem stresu...


Jakiej wielkości są te szczeniaki?



Trzeba w końcu umyć te nowe-stare budy i kupić łańcuchy, żeby psów nie trzymać z sukami, bo niedługo będziemy mieli przedszkole...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze sterylizacja powinna być obowiązkowa, sąsiadki sunia ma cieczkę i cała wyprawa wszystkich wiejskich piesków pod jej domem. Przed chwilą pędziło auto 2 psiaki zabił na miejscu. Cholera co za bezmyślni ludzie mają psy.Aż mi się serce kroi.

Link to comment
Share on other sites

To nie ja go tam dawałam, ale na prawdę sama nie wiem z kim on może być. Tak, jednak myślę że to troche wina Cezara, dzisiaj męczył Kostule, gwałcił go, szczeniaki i Spajkiego również.
Są dwa szczeniaki - jeden jest mały kudłaty, drugi trochę większy, wydaję mi się że trochę ma coś z amstafa, ale nie jestem pewna na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Owszem, powinna.

Co prawda nie wiem jakim problemem jest upilnowanie psa przed ciążą czy ucieczkami, ale dla niektórych to niewykonalny wyczyn :/


EDIT
Jakby ktoś był jutro w przytulisku i mógł zrobić zdjęcia tym szczylom to będe wdzięczna ;)


A Kostek ma ataki i bez stresu, ot tak sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajka13']To nie ja go tam dawałam, ale na prawdę sama nie wiem z kim on może być. Tak, jednak myślę że to troche wina Cezara, dzisiaj męczył Kostule, gwałcił go, szczeniaki i Spajkiego również.
Są dwa szczeniaki - jeden jest mały kudłaty, drugi trochę większy, wydaję mi się że trochę ma coś z amstafa, ale nie jestem pewna na 100%.[/QUOTE]
W dziale Przygarne psa szukają małego szczeniorka kudłatego - może tam zajrzyjcie. Tylko nie pamiętam, czy psiurek nie ma być docelowo mały...
Strasznie biedny ten Kostuś... :(

Link to comment
Share on other sites

Ok zmienię ;) Dzisiaj przyszły jakieś dwie kobitki i dopytywały się o husky chyba się szykuje domek dla suni ;) wiecie o tym ? Cezar nie może być z szczeniakami dzisiaj pokazywał swoją amstaff-oską naturę musiałam wybiegać się z nim żeby przestał i na pewno to nie będzie pies dla byle kogo ale dla znawcy rasy . A i jeszcze jedno czy podczas popołudniowego wyprowadzania psów szczeniaki swawolnie biegają po terenie schroniska ? Jak wyprowadziłam na teren schroniska Azę to wiadomo szczeniaki jak to szczeniaki bawić się chciały no a ona niezbyt kilka razy pokazywała zęby . A najlepsze to że szczeniaków nie mogłam zamknąć w klatce a dlaczego " bo one są młode i muszą się przyzwyczajać do psów" no także właśnie taki incydent mnie denerwuje na porannych wizytach . Mam nadzieję że po południu nie ma takich akcji ?

Link to comment
Share on other sites

muszę jeszcze się dokładnie zapytać i ustalić, żeby przyjechali do schroniska. zależy im na takim bardziej wzbudzającym respekt (ma potencjalnie pilnować podczas budowy domu), więc z wyglądu pasuje. tylko raczej nadaje się do starszych dzieci, ale to już musisz sama ocenić, bo ja niewiele mogę : p podczas spaceru łapie za smycz i szarpie z całej siły, wystarczy krzyknąć 'nie wolno' to przestaje, więc można go poskromić. ;) tak samo jest z ciągnięciem, przynajmniej u mnie sie sprawdzało
oni mają już psa, jakiegoś przybłędę.

Link to comment
Share on other sites

dziecko ma ok. 6 lat. pytałam sie mamy, i ten ich piesek nawet roku nie ma. im z wyglądu by im odpowiadał, w końcu wygląda trochę jak amstaff ;) ja byłam z nim dwie godziny i nadal miał nadmiar energii, więc podziwiam, ze przy tobie się uspokoił :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...