Jump to content
Dogomania

,,Wielkie Małe Życie. Wspomnienia o Radosnym Psie" D.Koontz


Maszkaronka

Recommended Posts

Kupiłam kilka miesięcy temu spodziewając się kolejnej książki typu ,,Marley i ja" czy ,,Moje życie z psem...",a osobiście lubię takie "leciuchne" książki od czasu do czasu przeczytać. Spotkała mnie przemiła niespodzianka. Owszem jest to wspomnienie, ale nie po prostu opis życia jakiegoś psiaka, autor uchwycił coś co np. P. Groganowi się nie udało: magię wyjątkowości jaką zawsze dla każdego cechuję się ten Pierwszy w życiu Pies (zdecydowanie przez duże ,,P") oraz przemianę jaka zaszła w ludziach po wkroczeniu w ich życie tego Jedynego psiaka.
Jakby tego było mało autor narobił mi ochoty na książkę którego autorką jest niby ta sunia Trixie Koontz, ale nie wydana jest jeszcze w Polsce...Nawet chciałam kupić wersję angielską, ale znalazłam tylko kryminały tego autora w oryginale...:roll:
Szkoda, bo podziewam się mądrej książki o tym ,,czemu to ludzie nie cieszą się życiem jak psy":evil_lol:
A właśnie autor opisuje, że wydano całą serię gadżetów i zestawów pielęgnacyjnych sygnowanych przez jego psa--> czyżby chodziło o serię Trixie?:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...