Jump to content
Dogomania

Suszarka


Joko

Recommended Posts

Myślę, ze każda lepsza suszarka będzie dobra. W zasadzie nie da się konkretnej marki wskazać, każdy ma inne doświadczenia, każdy używa czegoś innego, więc tych propozycji będzie dużo. Najlepiej przy wyborze zwrócić uwagę na funkcje, jakie posiada suszarka i dobrać taka, która będzie spełniała wszystkie wymagania.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja mam taką fajną z Remingtona kupioną w Media Marktcie czy jak to tam się piszę :) Sprawuje się doskonale, ma regulację temperatury na zimne, letnie i gorące no i regulację wielkości podmuchu suszary xD :) Moja Lusianta ją uwielbia, tylko czasem ją gryzie troszkę :) Jak się wścieknie oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Już od dłuższego czasu używam suszarki Babyliss Pro z płynną regulacją temperatury ( 45 - 105 stopni C). Dwie prędkości suszenia i możliwość ustawienia ( zmieniania) temperatury podczas suszenia dają wiele możliwości. U mnie każdy pies ma inne preferencje co do temperatury suszenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Joko']A ja znalazłam w germapolu suszary które wyglądają jak odkurzacze i mi się taka zamarzyła :loveu: tylko ok. 1 tyś zł. :angryy:[/QUOTE]

Przepraszam, ale pisze z pracy, wiec bedzie bez polskich znakow:p Blasterow proponuje poszukac w interentowych sklepach brytyjskich, czy np. holenderskich/belgijskich. My w zeszlym roku kupilismy za niecale 100 funtow, wlasnie w UK z odbiorem na Cruft's, wiec naprawde mozna kupic duzo taniej niz u nas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

tez mi się wydaje, że każda lepsza suszarka będzie dobra dla psa, dobrze żeby jednak miała regulację temperatury, to chyba jedyny wymóc. Najlepiej przy wyborze zwrócić uwagę na funkcje, jakie posiada suszarka i jakie byś chciała żeby posiadała żeby służyła do suszenia sierści. Ale mnie osobiście wydaje się że regulacja temperatury to główna ważna funkcja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...