Jump to content
Dogomania

Ogromny ból i przerażający strach to jego życie


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Misio pozdrawia!!

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10169329_740405315991869_2130941184_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10151286_740405285991872_1721406124_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1507188_740405279325206_160438676_n.jpg[/IMG]


Ciapuś - w przyszłym tyg podeślę kilka filmików, o których rozmawiałyśmy.
Wpłynęła wpłata za ostatni rachunek- dzięki.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie, w tej chwili dojazd stanowi problem ze względu pogodowych niestety... nie znam żadnego behawiorysty z bliskich terenów . Jest jeden pan w Toruniu , ale nie posiada prawa jazdy....[/QUOTE]

oj szkoda, że p.Marek nie jest mobilny. Ja chodziłam do niego z suczką, którą miałam na tymczasie. I ona i JA zrobiłyśmy duże postępy. Tak czytałam pobieżnie kolejne wpisy. Kama miała podobny problem, tzn.z tym atakowaniem, gryzła każdego kto się do mnie zbliżył. A na mężczyzn z czymś w ręce rzucała się z całą furią. Nawet na p.Marka, który przecież też się nią w schronisku zajmował.
Ja się uczyłam i ona się uczyła, wyszła z tego wszystkiego cudowna adopcja. Właściciele byli świadomi, że Kama ma zapędy obronne. Zdarzyło się raz, że zaatakowała brata właścicielki..ale winą obarczali siebie a nie psa. Innych problemów ona nie stwarzała, dla swojego ludzia miała serce na łapie. Nie porównuję przypadku Misia i Kamy. Ale na pewno pomoc p.Marka była bezcenna.

Link to comment
Share on other sites

Konto Misia jest od dwóch miesięcy puste, Fundacja ma trudności finansowe, bardzo prosimy o wsparcie dla Misia!!!

Zrobiłam dzisiaj bazarek - zapraszam na zakupy, podrzucanie ...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252925-Serce-zamiast-kwiatka-na-Dzie%C5%84-Mamy-i-nie-tylko-%29-Do-14-05-22-00-Zapraszam%21%21?p=22123163#post22123163[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Livka, zachary - dzięki!![/B]

Nie wiem , czy ktoś jeszcze wpłaca , może Ciapuś coś więcej napisze, ile miesięcznie na Misia wpływa na konto fundacji.

Na fb jedna osoba ma coś wpłacić do mnie na konto , dam znać . Ale to wszystko jednorazowy zastrzyk...

Taka sytuacja była raczej nieunikniona....

Link to comment
Share on other sites

ze stałych deklaracji mamy wpłaty od Livka i zachary - BARDZO DZIĘKUJĘ
są też wpłaty od czasu do czasu od Agata51 i magenka1
Od jakiegoś czasu jest też wpłata od pani Iwony z Warszawy - WIELKIE DZIĘKI
W dobrym miesiącu zbieramy na Misia 150 do 200zł resztę nadrabiam bazarkami a jeśli te nie idą zbyt dobrze to do tej pory dokładałam ze swoich.

Link to comment
Share on other sites

Też odnoszę takie wrażenie...Miało być rozliczanie w 1 poście a nie ma. Wtedy wiadomo,że pies potrzebuje pomocy finansowej. Co prawda wiadomo,że ciapuś ma dużo zajęć prozwierzęcych ale wszyscy zawsze oczekują takich rozliczeń....niestety. Ponadto, wiadomo,że gdy psiak zalega w hotelu na parę lat, to deklaracje się wykruszają. No cóż, różne są sytuacje w życiu, ludzie tracą pracę, mają problemy ze zdrowiem. ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariusz pp']Ja deklarowałem 10 zł i proszę o rozliczenie ile zalegam ,staram się płacić raz na jakiś czas, ale faktycznie ostatnio chyba nie płaciłem:roll:
Chyba lepiej jest płacić swoją składkę rocznie wtedy się nie zapomni.[/QUOTE]
albo, tak jak ja zrobić zlecenie stałe, na stałe deklaracje;)

Link to comment
Share on other sites

Stałe zlecenie to dobra sprawa, tylko ja jestem w Holandii.Póki byłem w Polsce to płaciłem, potem faktycznie rzadko ,tylko raz na jakiś czas/.Przyznaję ,że zapomniałem o psiaczku.:roll:
To myślę ,że mam spore zaległości.Ale za to Misio dostanie od razu więcej, to się chłopak ucieszy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłem zaległości 120zł ,jakby było mało to proszę o info.
Najlepiej to przypominać nam zapominalskim.:evil_lol:
Była deklaracja to trzeba płacić i już.:lol:
Wiem ,że powinno się pamiętać ale z tym różnie bywa, szczególnie w pewnym wieku:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...