Jump to content
Dogomania

Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skinni z dnia na dzień pomalutku lepiej, na spacerach ładnie się wycisza, załatwia się tam gdzie mieszka i zjada własne odchody, połyka karmę. Dostał kilka dni temu obroże z feromonami (ktos nam ją bardzo polecał) i widac nieznaczne efekty, dostaje witaminy na sieść, żwacze, rumen tabs i mamy nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Dziękujemy za worek wysokoenergetycznej karmy dobrej duszy:)
Czasem zdarzy mu się biegać za kikutem ogona jak się ucieszy, ale nie wyje, nie szczeka. Zdjęcia z dnia dzisiejszego

Edited by Kinia1984
Link to comment
Share on other sites

na razie otrzymał taką pomoc jak napisałam, chcemy dać mu chwilę po tym wszystkim, był w klinice 2 dni i pierwsze zalecenia są takie aby go odkarmić, suplementować, odrobaczyć . W wynikach ma anemię. Z konsultacją behawioralną też kazano się wstrzymać jakiś czas. Za kilka dni mamy go wykąpać w leczniczym szamponie.

Link to comment
Share on other sites

Kinia, ja nie widze fotek, jakis ZAKAZ LINKOWANIA mi sie pojawia (cokolwiek to znaczy).
Domyslam sie, ze jest troszke lepiej, tak? Czy Skini je te kupska ze stresu, z wieczego glodu, czy juz tak mial wczesniej?

I jeszcze jedno, napisz prosze, czy procz Skiniego i SZamana byly tam jeszcze jakies owczarki?

Link to comment
Share on other sites

naprawdę nie widac zdjęć??
kupska może jeść z różnych powodów, ale najczęściej jest to zaburzona flora bakteryjna przewodu pokarmowego, w dniu zabrania ważył 17 kg więc z 10 kg ma za mało...
z owczarkowatych był też jeszcze jeden Fred , ZP też go zabrała. Nie wiem czy w domu nie było nic owczarkowatego, wiem że oprócz Skinniego w domu był jeszcze jeden chudy pies, według powiatowego tez do zabrania ale nie zdązyli go zabrać..

Link to comment
Share on other sites

a jaka karme teraz je?

edit: przegladalam dzis watki naszych skarpetowych beneficjentow i wsrod nich byl jeszcze jeden owczarek u yumy, Vader. Nie jest dokladnie napisane, co sie z nim stalo. Niby pojechal do domu, ale zadnych info z tego domu, i tytul watku niezmieniony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Kinia, ja nie widze fotek, jakis ZAKAZ LINKOWANIA mi sie pojawia (cokolwiek to znaczy).
[/QUOTE]

Wiele serwisów zabrania hotlinkowania, czyli podawania linków do konkretnych plików, bo spowalnia to, lub obciąża, ich serwer i podnosi koszty utrzymania strony.
Pliki, do których podaje się linki na forach, należy umieszczać na serwerach darmowych do tego przeznaczonych, lub własnych.
Album z fotkami można stworzyć np. na Picasa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na wniosek egradski SKARPETA OWCZARKOWA przegłosowała ponowną pomoc finansową dla Skinnego
Zamówiliśmy chłopakowi 20 kg wysokoenergetycznej karmy Royal Canin Club Energy
Według monitoringu firmy kurierskiej k-ex przesyłka została wprowadzona na magazyn doręczający w Warszawie
Prosimy o potwierdzenie, jak dotrze do celu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Na wniosek egradski SKARPETA OWCZARKOWA przegłosowała ponowną pomoc finansową dla Skinnego
Zamówiliśmy chłopakowi 20 kg wysokoenergetycznej karmy Royal Canin Club Energy
Według monitoringu firmy kurierskiej k-ex przesyłka została wprowadzona na magazyn doręczający w Warszawie
Prosimy o potwierdzenie, jak dotrze do celu[/QUOTE]

Dotarła ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...