Jump to content
Dogomania

Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To chyba nic nowego?
Ja mam proste pytania:
1. Po co uczciwemu człowiekowi adwokat?
Skoro przywozi psom wodę, to dlaczego wszystkie sfotografowane przeze mnie bańki były puste?
3. Gdzie są wyrzucane odchody, które ponoć systematycznie sprząta?
4. Jak można nękać kogoś, kogo nawet nie ma w miejscu, gdzie rzekomo jest nękany ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Złózcie doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa na podstawie Ustawy o Ochronie Zwierząt.
Policja to broń obosieczna.[/QUOTE]

złożyłyśmy .Ale pies został u niej , twierdzi żę to jest jej prywatny pies a a że naiwna Agnieszka nie podpisała umowy bo myślała że ma doczynienie z normalą osobą działającą w tej samej sprawie to jestśmy w czarnej dupie a dowody wpłat to nie dowody tylko darowizny.

Edited by AGA35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Złózcie doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa na podstawie Ustawy o Ochronie Zwierząt.
Policja to broń obosieczna.[/QUOTE]


skinni został w pomieszczeniu z zasłoniętymi oknami bez dziennego światła. siedzę i wyję z bezśliności. moją wiara w dobre intencje ludzi została całkowicie pogrzebana.

Edited by AGA35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']złożyłyśmy .Ale pies został u niej , twierdzi żę to jest jej prywatny pies a a że naiwna Agnieszka nie podpisała umowy bo myślała że ma doczynienie z normalą osobą działającą w tej samej sprawie to jestśmy w czarnej dupie a dowody wpłat to nie dowody tylko darowizny.[/QUOTE]

Aga, sorry, że się wtrącę. Jeśli Skinni jest chory i istnieje zagrożenie życia lub zdrowia to:

Art.7.3 Ustawy o Ochronie Zwierząt:

W przypadkach niecierpiących zwłoki, gdy dalsze pozostawanie zwierzęcia u do-tychczasowego właściciela lub opiekuna zagraża jego życiu lub zdrowiu, poli-cjant, strażnik gminny lub [B]upoważniony przedstawiciel organizacji społecznej, której statutowym celem działania jest ochrona zwierząt[/B], odbiera mu zwierzę, zawiadamiając o tym niezwłocznie wójta (burmistrza, prezydenta miasta), celem podjęcia decyzji w przedmiocie odebrania zwierzęcia.

Nie jest istotne w takiej sytuacji, czy pies jest własnością tej osoby czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']W uzgodnieniu z behawiorysta przesunelismy termin wizyty ze wzgledu na to,ze sie przeprowadzamy,a to koszmar ----26 psow i 11 szczeniat.Prosze jeszcze o chwile cierpliwosci.Skinni ok, tzn jesli chodzi o stan zdrowia,zachowanie bez zmian. Z "nowosci" to okazalo sie,ze uwielbia jablka,wiec targam kilogray z targowiska.Zzera jablko na raz .W ten weekend bedziemy robic zdjecia.[/QUOTE]

Ta wypowiedź z 27 lipca 2013 roku sugerowała, że się przeprowadza z 37 psami. Jak było w rzeczywistości już wszyscy wiedzą !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Aga, sorry, że się wtrącę. Jeśli Skinni jest chory i istnieje zagrożenie życia lub zdrowia to:

Art.7.3 Ustawy o Ochronie Zwierząt:

W przypadkach niecierpiących zwłoki, gdy dalsze pozostawanie zwierzęcia u do-tychczasowego właściciela lub opiekuna zagraża jego życiu lub zdrowiu, poli-cjant, strażnik gminny lub [B]upoważniony przedstawiciel organizacji społecznej, której statutowym celem działania jest ochrona zwierząt[/B], odbiera mu zwierzę, zawiadamiając o tym niezwłocznie wójta (burmistrza, prezydenta miasta), celem podjęcia decyzji w przedmiocie odebrania zwierzęcia.

Nie jest istotne w takiej sytuacji, czy pies jest własnością tej osoby czy nie.[/QUOTE]

obecny wet powiedział że jest zachudzony i ma zmiany skórne ale skoro żyje i chodzi to nie ma zagrożenia życia . Ona twierdzi że go leczy , dowody ma jej wet ale dziś już nie pracuje . Na wszystko ma odpowiedz !!!!Jest bezkarna po prostu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']obecny wet powiedział że jest zachudzony i ma zmiany skórne ale skoro żyje i chodzi to nie ma zagrożenia życia . Ona twierdzi że go leczy , dowody ma jej wet ale dziś już nie pracuje . Na wszystko ma odpowiedz !!!!Jest bezkarna po prostu .[/QUOTE]

Wyślij mi na pw swój nr telefonu, bo ukradli mi aparat i straciłam wszystkie kontakty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']ja po dzisiejszym dniu straciłam wiarę we wszystko, pod okiem policji, weterynarzu pies został w tym syfie z zasłoniętymi kotarami oknami...nie wiem nawet jak to wszystko ubrać w słowa, jesteśmy bandą frajerów...przepraszam za słowa...[/QUOTE]
Na to wygląda,że jest się frajerem i trzeba się pilnować na każdym kroku,ponieważ tylko można zaszkodzić psu.

Link to comment
Share on other sites

Psom można i trzeba pomóc.
Bardzo proszę o nie pisanie wszystkich konkretów na wątku, zbieraczka jest cwana i cały czas obserwuje.
Osoby chętne pomóc niech się zgłaszają do dziewczyn z Fundacji, która tak nieszczęśliwie powierzyła psa.
Pamiętajcie równocześnie, że tam jest więcej psów. Według mojej oceny w najgorszej sytuacji jest Szaman - dzikie młode psy nie dopuszczają go do jedzenia !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...