Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

07.11.2014 - 13.11.2014

W mijającym tygodniu do naszego schroniska trafiło 14 psiaków i 4 kociaki.Z interwencji przyjechało do nas 13 pisaków, a jeden został przyprowadzony.

Z interwencji przyjechały do nas: mały, brązowy, bardzo stary piesek z ul. Wolności na Zaborzu, duży, czarny podpalany piesek w typie owczarka z ul. Wolności, średnia, czarna suczka w typie labradora z terenu Firmy DHL na ul. Wolności, duży, czarny podpalany, starszy piesek z bielmem na oku ze skrzyżowania ul. Bytomskiej i ul. Na Piaskach, mały brązowy, pręgowany piesek z ul. Wolskiego, mały, brązowy piesek w typie jamnika z ul. Szkubacza, , duży, czarny podpalany piesek z ul. De Gaullel'a,mało-średni, brązowy, pręgowany piesek z ul. Długiej, duży, czarny pies w typie amstafa z ul. Paderewskiego, mały, czarny podpalany piesek z Pl. Wolności, mało-średnia, czarna podpalana suczka z ul. Staszica, piesek w typie west white terriera z przystanku na ul Szybowej.

Przyprowadzona została: mała, czarno-biała suczka z ul. Gogolińskiej.

Do swoich właścicieli wróciły: Maks (8582), Reks (9016), Ramzes (9210) z ul. Paderewskiego, Bryza z ul. Św, Wawrzyńca, która okazała się Dżagą i Finuś (9207) z ul. Szkubacza, który okazał się Figiem.

Adoptowanych zostało aż 16 psiaków: Dżersej (4989), Niksa (9118), Spryciarz (9201), Rezom (8933), Sopliś (9173), Marchewka (9155) i Czereśnia (9143) do mieszkań w Zabrzu, Fizio (9193), Nelma (9116) do mieszkań w Gliwicach, Łatuś (8724) do mieszkania w Pyskowicach, Skrol (8937) do domu z ogrodem w Zabrzu, Faraon (5294) do mieszkania w Knurowie, Kapsel (8024) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Foksik (9178) do domu z ogrodem w Orzeszu, Deny (9181) do domu z ogrodem w Zabrzu, Gryfinka (9186) do domu z ogrodem w Tarnowskich Górach.

Do schroniska przyjęliśmy 4 kociaki: beżowego kocurka i czarną z rudymi dodatkami koteczkę z ul. Szczęść Boże, szaroburego z białymi dodatkami, małego kocurka z ul. Mickiewicza i malutką, czarną koteczkę ze składu opału na ul. Ziemskiej.

Adoptowanych zostało aż 14 kotów: Tesla (2569), szarobury kocurek z białymi dodatkami (2573), czarna z rudymi dodatkami koteczka (2571), beżowy kocurek (2572), Nemo (2298), Tuptuś (2376), Allegra (2434), Sandrusia (2567), Dawidek (2569), Sirius (2359) do mieszkań w Zabrzu, Felga (2568) do mieszkania w Gliwicach, Samba (2499) do mieszkania w Piekarach Śląskich, Nowina (2482) i Mędrek (2548) do mieszkań w Katowicach.

Za Tęczowy Most odeszły: Maksiu (9197) i maleńki kocurek Krasnalek (2525)

Dary otrzymaliśmy od : Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu, p. Żanety z Gabinetu Kosmetycznego "Janet",Lidii, Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach, Łukasza, Lidii, Przedszkola nr 3 w Zabrzu, Przedszkola nr 22 w Zabrzu, Pawła, Mateusza oraz dary zebrane na naszej akcji w Platanie.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

 

 

 

ALE TYDZIEŃ!!!!!  :) :) :) 

 

Dżersej!!! i Faraon!!!

Link to comment
Share on other sites

No rzeczywiście tydzień obrodził :) Cudowne adopcje :)

 

Gdyby tak kiedyś poszedł jeszcze Romanek albo Tanbi - chłopaki siedzą w schronie już po 4-5 lat jak ostatnio sprawdzałam :(

 

"Do swoich właścicieli wróciły: Maks (8582)" - on chyba już dawno temu trafił do schronu? Super :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja przepraszam moje psiaki, ale drugi tydzień z rzędu nie było mnie w schronie :( jest mi z tego powodu bardzo źle :( ale ciągle nie jestem do końca wyleczona, a pogoda jest jaka jest, ogólnie zimno :( Przepraszam Was, drogie, kochane psiaki, mam wyrzuty sumienia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nieaktualne, Sunia złapana  :klacz:  :klacz: 

 

Zaginęła suczka !!!!

01.12.2014 w Dąbrowie Górniczej na ulicy Wojska Polskiego zaginęła niewielka biała suczka z brązowym łebkiem i białą plamką na głowie.
Ma różową obrożę i czarną smycz flexi z którą się wyrwała .
Suczka ma kubraczek pozabiegowy ponieważ jest świeżo po sterylce.
Kilka dni temu została adoptowana ze schroniska, nie zna terenu może być przestraszona. Dla znalazcy nagroda !!!!!

Tel 697 509 994   Tel 500 083 388 Tel 501 461 355

2u76iix.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dziewczyny, nie wiem, czy dotarły do was do Zabrza rewelacje o Snowie? A tak naprawdę Delgado... Booo... Ma tatuaż, i jest z hodowli ZKwP, po czempionach :P W dodatku, wnęter, dopiero co miał kastrację...
Nie mamy tylko pojęcia jak z Wieliczki on do Zabrza się dostał... "mała" kilkumiesięczna luka widnieje mu w życiorysie...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zapraszamy na organizowane po sąsiedzku seminarium "Jak rozmawiać z psem", które odbędzie się 14-15 maja w Katowicach. Główny temat to psia komunikacja, czyli wiedza niezbędna dla każdego właściciela psa i wolontariuszy schronisk. Szkolenie poprowadzi Paulina Ziółkowska-Radomiak z Talking Dogs. 
Serdecznie zapraszamy! :)
Więcej szczegółów na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1296629053686855/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...