Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ogóle nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś pisałam, że Okrusia miała bardzo chore oczko, niestety pomimo długiego leczenia nie udało się go uratować :-(



[quote name='Naklejka']Chciałyśmy na 10, w sumie to wcześniej będziemy, bo mamy autobus 9:37 na ziemskiej.... Będziemy się wlekły jak ślimaki do schroniska :)
Oj terta... Jak ona zwiewa?[/QUOTE]

Terta przeskakuje wszystkie płoty, chwila nieuwagi i już :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']W ogóle nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś pisałam, że Okrusia miała bardzo chore oczko, niestety pomimo długiego leczenia nie udało się go uratować :-([/QUOTE]
może też malutką poogłaszać? a jak ona do ludzi, dalej taki gryzli? ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu mamy jeszcze 3 zapłacone pakieciki, ale dokupię jeszcze pięć.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/222114-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowo-banerkowy-na-katowickie-psiaki-gt-do-18.02-Zapraszamy?p=18574417#post18574417[/URL]

aniu> a napisałabyś tekst dla Fita? Chyba tylko Ty z nim wychodzisz. A też ma fajne foty :)


Polecam Waszej uwadze bazarek, jaki Murka zrobiła na Kurusia. :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222413-KSI%C4%84%C5%BBKI-m.in.-HARLEQUIN-y-GRY-KUP-TERAZ-dla-KURUSIA-do-ko%C5%84ca-lutego!?p=18560122#post18560122[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artemida']Serga: Mądra przytulaśna,wierna,cierpliwa,spokojna,Łagodna,zrównoważona,ciepła :)
Też chcę zrobić ogłoszenia Lusi ,tylko nie umiem wymyślić tekstu, nie wiem jak zacząć :/[/QUOTE]

Kasia już pisze tekst dla Lusi i świetnie jej idzie,więc niebawem będzie już gotowy :):):)

Link to comment
Share on other sites

I się nie udało.. :( potem wszystko wytłumaczę, Shetani jest lękliwy....
No to po kolei... Jedziemy do domu, w autobusie tłok, Shetani to anioł! Zwracał na siebie uwagę oryginalnym wyglądem :D Grzecznie siedział i nastawiał się na głaski :)
Dojeżdżamy, witanie z Jetsanem, od razu atak, Jetsan na początku łagodnie, potem zawarczał. Odeszłam, Shetani szedł z nami. Za chwilę szli już obok siebie, spokojnie.
Idziemy na łąkę, Jetsan zaczyna zabawy, Shetani atakował, za każdym razem. Więc Iza z nim odeszła. A ja bawiłam się z Jetsanem, on obserwował na zmianę z zabawą z Izą.
Zachęcałyśmy go by podszedł, nie chciał, chował się za mnie, albo za Izę. No to poszłyśmy dalej, mijałyśmy psy, Shetani się rzucił. Mijałyśmy beagla, Shetani sie go bardzo wystraszył, chował się za Izę, potem wlazł pod Jetsana....
Potem znowu Jetsan zaczął wariować, wystarczył gwałtowniejszy ruch i Shetani go atakował....
Bał się obcych ludzi, omijał ich szerokim łukiem.

A taki fajny psiak z niego.... :(
Chętnie utrzymuje kontakt wzrokowy, straszny pieszczoch z niego, chodzi za mną jak cień, pilnuje się, nie ucieka. Pozwala mi się dotykać wszędzie i podaje łapki...
Na pewno byłby świetny do szkolenia, może jakieś sporty....

Tak mi go żal, że musiał wrócić... Może i by się udało, ale byłby potrzebny czas i pomoc ze strony rodziców... Dla nich już wszystko przesądzone...
Oczywiście na przywitaniu zaatakował go Demir....

Edited by Naklejka
Link to comment
Share on other sites

eeeh, mówi się trudno :( ...
u mnie ws. psa też klops.. bo moja zacna mamusia nie chce ze schroniska, bo to głupie,b o ona chce od szczeniaka itp. A tata gdy z nim gadałam przez telefon to mówił co innego, a jak wpadł do polski to teraz nie chce .. ;cc ps. BĘDĘ MIAŁA PSA BEZ RODOWODU.. ;C

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...