Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='nombre']dla mnie to tez pocieszenie jakies ze trzyma sie blisko a nie szuka drogi powrotnej, oby tylko sie szybko pojawil i dal zlapac. a ta kobieta jest pewna ze to on byl?[/QUOTE]
Myślę, że czerwona obroża i szelki to jego znak rozpoznawczy, gdyby ich nie miał, to ciężej byłoby komuś określić czy to na pewno był poszukiwany pies. A szelki ułatwiają jego rozpoznanie i zwiększają szansę

Link to comment
Share on other sites

To dobra wiadomość. A ja właśnie odpiasłam Ulalala, że pies się zapadł pod ziemię. Mogłam wejść na wątek. Zaraz jej napiszę.
A ja dzisiaj zgarnełam psiaka z ulicy. Byłam wymieniać opony i jakiś gościu karmił go chlebem. Wtedy nie mogłam go zabrać. Tak strasznie mi go było szkoda. Nie mogłam się na niczym skupić w pracy. Jest taki drobniutki. Było mu strasznie zimno. Pojechałam go szukać po pracy i po godzinie go znalazłam.
Będzie jatka jak mój TOZ wróci z pracy...Jak mnie wieczorem nie będzie na Dogo to znaczy, że śpie na ulicy z Timonkiem. Trochę się cykam. Trzymajcie kciuki. Muszę mu załozyć wątek i pilnie szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']AgusiaP w razie czego to Cie przenocuje, razem z Timonkiem oczywiscie:lol: najwyżej ja też wylecę w podskokach;)

Ty to masz sreducho i "szczęście " do bezdomniaków. Załóż mu wątek i bedziemy szukać jakiegoś domku.[/QUOTE]

Dziękuje Moniczko. Jak to dobrze wiedzieć, że można na kogoś liczyc. Wątek założe napewno tylko nie dziś bo padam. Timon wykąpany śpi teraz grzecznie obok mnie na kocyku.

Tak bardzo bym chciała przeczytać tutaj, że Bari już bezpieczny. Jak tylko któraś z dziewczyn będzie miała sprawne autko mogę jechać go szukać. Zapłace za paliwo.

Link to comment
Share on other sites

AgusiaP to nie jest tak żle jak pisałaś, widać zostało Ci wybaczone przyniesienia psa:evil_lol:

Ja też jestem gotowa jechac w każdej chwili, tylko nie ma czym

Barego nie ma już chyba 5 dni, więc skoro dalej nie poszedł w świat, to mysle, że będzie się kręcił gdzieś w pobliżu, gdyby obrał jedno miejsce to sprawa byłaby o wiele łatwiejsza, bo wiadomo, że będzie do niego wracał.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie bo mojego jeszcze nie ma w domu, ale już go uprzedziłam przez telefon :cool3:
Trochę coś tam marudził, ale myślałam, ze będzie gorzej. On był ze mną na wymianie opon i widział tego psiaka. On był taki zmarźnięty i przerażony. Taki przecineczek. Boję się tylko co będzie jutro jak zostanie sam w domu :roll:


Mnie ta dzisiejsza wiadomość, że Bari był pod sklepem bardzo ucieszyła. Mamy jeszcze szanse... Ludzie dzwońcie

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie, i co z Barim? wiadomo już coś? Poczytałam o Nim i chyba nie zasnę, oby się Dziadziuś znalazł, może przyjdzie pod ten sklepik w poszukiwaniu jedzenia, zaciskam kciuki bardzo mocno, oby jego starość była cieplutka i pełna miłości w domku

Link to comment
Share on other sites

Bari został złapany, obyło sie bez środków, skusił się na psią puszkę ale jest problem, bo ULA nie ma gdzie schowac psiaka, tak żeby nie uciekł. Klatka jest poszarpana i nie wiadomo gdzie go teraz umieścić, żeby historia się nie powtórzyła. ULA ma kojec na dworze, ale boi się, że Bari może się podkopać i znowu dać nogę

Poradżcie coś, bo ja nie wiem co z nim robić:-(

Link to comment
Share on other sites

Moniczko jestem. Kamień z serca spadł mi po telefonie od Ciebie. Teraz mamy następny problem... Gdzie umieścic Bariego?I to jak najszybciej. Dziewczyny błagam pomóżcie coś znaleśc dla niego. Ja jestem teraz w pracy i mogę tylko z doskoku siedziec na Dogo. Po pracy napewno będę czegoś szukac, ale tu czas jest bardzo ważny.

Ula jak rana po kastracji?

Link to comment
Share on other sites

Jak to dobrze,że Bari-turysta już jest zlapany !!! Cieszymy się ,że już nie tuła się biedak po ulicy-dość tego zwiedzania Żarek .:razz:
[COLOR=Navy][B]Na prędko zadzwonilam do cioteczki Nescca i wstępnie wiem już ,że jest szansa na miejsce dla Bariego w hoteliku Lilki kolo Kluczborka !!! Cena jest przystępna - 10zl/doba -chyba a kojce nowe ,Bari nie powinien uciec tak prędko...No i Kluczbork nie jest daleko od Zarek-Cz-wy . Od Cz-wy to ok. 50 km chyba .

[/B] [/COLOR] [B][COLOR=Navy]Nescca jeszcze mówila i hoteliku Czarodziejki -w Wieluniu ,tam jest domowy hotelik i kojce -gdyby Lila nie mogla,czy obawiala się ,że Bari im ucieknie .[/COLOR]
[/B]
hotelik Lili kolo Kluczborka : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189840-Hotel-u-Lilki...-Okolice-Kluczborka[/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/322/f0e91fb2ca4372fdmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/176/6ff0d67fbd3afd82med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rana po kastracji OK, szwy wszystkie. Ja mam kojec wybetonowany ale znam również możliwości Bariego i on to może po prostu rozwalić, gdybyście widziały klatkę zrozumiałybyście o czym mówię. Ja po prostu się boję, bo nie mam pomysłu gdzie go umieścić aby był bezpieczny, jedyne co mi przychodzi na myśl to bunkier ale nie posiadam:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']cieszę się bardzo że uciekinier dał się złapać, ufff

tylko gdzie go teraz umieścić

hoteliki z kojcami chyba odpadają, to musi być coś domowego[/QUOTE]

[B]Moze u tej Czarodziejki w Wieluniu pytać sie ,[/B]jesli nie chcecie dac Bariego choć na razie do Lili kolo Kluczborka ?? Tam są i domowe mijesca i kojce tez .,tylko czy ma miejsce ??
Moze to miejsce o ktorym pisze Ilon_n będzie dobre -bezpieczne dla Bariego -dzikuska ? Czekamy na wiesci .
[B]No i chyba Igielka oraz Owieczka mają domowew hoteliki[/B] ,ale nie jestem pewna .I gdzie się znajdują konkretnie .Do Czarodziejki już pisalam ,bo widzę ,że tylko chyba domowy dt wchodzi w grę ...

Agusia ma urwanie glowy w pracy dzis i nie może wejsc na dogo teraz .
Ula -pilnujcie jakoś tego Bariego ,żeby znow nie uciekl tam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...