Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

  • 3 months later...

NIe wiem co jest nie tak z tą dogo, ale na maila nie dostawałam żadnych powiadomień nawet o PW. Więc o domu Barika dowiedziałam się dzisiaj :)

Coś czułam i zaczęłam szukać wątku, co też nie było łatwe :)

Tak że moje grosiki można przekazać na dowolną psia biedę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O 18.04.2016 o 10:44, kaja555 napisał:

NIe wiem co jest nie tak z tą dogo, ale na maila nie dostawałam żadnych powiadomień nawet o PW. Więc o domu Barika dowiedziałam się dzisiaj :)

Coś czułam i zaczęłam szukać wątku, co też nie było łatwe :)

Tak że moje grosiki można przekazać na dowolną psia biedę.

kaja555, to, co zostało po Bariku, wysłałam do Pipi na szczepienie szczeniaków i dla chorej Daszeńki. Na poprzedniej stronie jest wszystko napisane. Wydawało mi sie ,że pw pisałam do wszystkich, ale chyba miałaś skrzynkę pełną. 

Link to comment
Share on other sites

Muszę jeszcze sprawdzić konto, czy w tym czasie coś jeszcze wpłynęło. Nie zaglądałam dawno.Miałam trochę problemów z kontem, bo skończył mi się termin ważności tokena, a przeszłam na sms -y i tu zaczął się problem , bo ciągle zablokowywałam sobie konto. Z komplikowane te całe procedury jak na mój wiek.  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O 8.06.2016 o 11:50, Javena napisał:

Muszę jeszcze sprawdzić konto, czy w tym czasie coś jeszcze wpłynęło. Nie zaglądałam dawno.Miałam trochę problemów z kontem, bo skończył mi się termin ważności tokena, a przeszłam na sms -y i tu zaczął się problem , bo ciągle zablokowywałam sobie konto. Z komplikowane te całe procedury jak na mój wiek.  :)

Wpłynęło jeszcze po  10 zł   15 I , 18 II, 15 III, od Kaja555 > 30 zł 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...