Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wiecie co.. ale to coś mało tych wieści z nowego domu.. dbamy o niego jak możemy chociaż w jakiejś części finansowo a tu nagle cisza głucha, czuję olbrzymi niepokój, naprawdę. Kto go w ogóle wyadoptował? ktoś preciez brał od nas te nasze zbierane pieniądzę (wybaczcie za te nasze bo oja niewielka część ale jednak) i ten ktoś go oddał i co? nie ma wiadomości? zdjęć???

 

Nie śledziłam wątku i nie wiem co za fundacja i w ogole nic nie wiem ale nigdy nie przestałam płacić swojej części dla niego i wkurza mnie to, że zapadł się pod ziemię.

 

Ktoś - Psie migawki na fb cos do mnie pisze, że niby gdzies można ale ja nie ogarniam, heeelp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochane moje. Jak i Wy bardzo się martwię o Barika. Pisałam i uzyskałam wiadomość jak wyżej. Ale na wydarzeniu Barikowym wszyscy umilkli. Ja tylko ciągle pisze,ale wygląda, że sama ze sobą . Raz tylko P.Solange Olszewska, napisała, że Barik pomerdał ogonkiem. To było w listopadzie. Jeśli chodzi o wpłaty, to wysyłane były do Fundacji Viva. Nagle pisze mi Pan Paweł Łuniewski ( chyba nie pomyliłam) , że Barika przejęła Fundacja "Zwierzęca Polana", zrobili wydarzenie i bardzo szybko znalazła się Pani, która go adoptowała.

 

 Pieniądze,  z listopada i grudnia przelałam naszej Pipi  ( 200 zł)

 

 

Resztę chciałabym przeznaczyć dla potrzebującego zwierzaka, ale czekałam na Wasze propozycje. 

Jeszcze nie ogarnęłam poprzedniej dogomanii, a już jest nowa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Wtatara - 10 zł    >     I, II,III,IV,V,VI,

Kaja555 - 10 zł    >     I, II, III,IV-15 zł V >15 zł VI,>10 zł VII, VIII, IX,.. XI, 

Coronaaj - 25 zł  > 

Felka - 30 zł        >      I, II,III, IV,V,VI,VII, VIII>35 zł , IX ,X >30zł, XI 30 zł,XII.

Javena - 20 zł     >      I, II,III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI, 

Rents - 50 zł       > 

Roland_De - 30 zł  >  I, II,  III> 90zł, IV, V, VI>60zł, VII,VIII,IX, X, XI,XII > 210zł   

 

Za listopad jest 90 zł + 90zł za grudzień  + 180 zł od Rolanda przesyłane na konto wtatary  = 360 zł   

Link to comment
Share on other sites

Solange Olszewska Nie będzie już bezdomny
 
Karolina Gadalska
Karolina Gadalska To na pewno po moim udostępnieniu Emotikon tongue
 
Solange Olszewska
Solange Olszewska Jutro sie odezwe, trzymajcie kciuki
 
Karolina Ryłek
Karolina Ryłek Pani Solange złoty człowiek Emotikon heart
 
Joanna Beata Miśka
Joanna Beata Miśka To jest prawdziwa Kobieta. Jaja w biznesie i serce pełne miłości. Chrzanić patos. Pani Solange Olszewskakocham Panią Emotikon heart
 
Karolina Ryłek
Karolina Ryłek Joanna Beata Miśka idealnie powiedziane Emotikon grin Pani Solange to idealny wzór do naśladowania
 
Solange Olszewska
Solange Olszewska Po pani udostępnieniu, alejeszcze go nie mam , nie wiem jak będzie jutro, czy sie zaadaptuje, zobaczymy jutro
 
Solange Olszewska
Solange Olszewska To tak dotyczyło nie złotego człowieka tyłków to po wpisie pani Karoliny
 
Jadwiga Żyła
Jadwiga Żyła Co u Barika? Nic nie wiemy . Jak w nowym domu?
 
Jadwiga Żyła
Jadwiga Żyła Barik ,gdzie jestes? Pani Solange miała się odezwać. I co? Nawet nie chcę myśleć, co mogło się z nim stać.
Link to comment
Share on other sites

  • Jadwiga Żyła

    Witam! Chciałabym zapytać o naszego Barika. Jak się czuje w nowym domu? Nie mamy o nim żadnych wiadomości. Na wydarzeniu piszę i pytam, ale bez odpowiedzi. Niepokoimy się, bo Barik był naszym podopiecznym przez kilka lat. Dogomaniacy opłacali mu hoteliki do samego końca. Nagle pies przepadł bez wieści. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Javena z dogomanii.

     
     
  • Solange Olszewska
    -PAXP-deijE.gif06:49
     
    Solange Olszewska

    Dzien dkbtry, chyba czulam pani niepokoj bo napisalam na FB o Bariku przedwczoraj. Dobrze ze pani pyta zamiast sie niepokoic. Piesek czuje sie dobrze, on ma bardzo silny charakter i wychowal nas a nie my jego.. Chodzi kiepsko ale chodzi, dostaje leki przeciwbolowe, je tylko to co lubi, to znaczy surowe mieso drobiowe lub krolicze, serca drobiowe. Wyglada dobrze, mysle, ze jeszcze troche pozyje. Na poczatku prawie nie wstawal, teraz chodzi, siersc ladna, blyszczaca. Nie jest to pies pieszczoch, chce spokoju. Ozywia sie natomiast bardzo ba widok kota. Wtedy zapomina ze jest stary, chory, szczeka i goni kota. Rewelacji nie ma bo i skad, ale mysle, ze jest mu dobrze. Pozdrawiam, wstawilabym zdjecie na messengera ale nie wiem jak to sie robi.

     
     
  • Solange Olszewska
    -PAXP-deijE.gif06:50
     
  • Dzisiaj
  • Jadwiga Żyła
    -PAXP-deijE.gif18:34
     
    Jadwiga Żyła

    Bardzo dziękuję za wiadomość. Jestem ogromnie wdzięczna, że ktoś tym biedakiem się zajął i te ostatnie lata spędzi w domu z kochającą osobą. Zna Pani jego historię zapewne pobieżnie.Los go nie oszczędzał. Zdawało się, że on nigdy nie zaakceptuje człowieka. Jedyną przyjaciółką była dla niego Inka, która też wiele wycierpiała. Bardzo Pani dziękuję w imieniu wszystkich dogomaniaków, a także w swoim. Martwiłyśmy się, bo czasem bywało, że pomimo dokładnego sprawdzenia domu, wizyt przed i po adopcyjnych, zwierzęta trafiały do nie odpowiednich właścicieli.

     
     
  • Solange Olszewska
    -PAXP-deijE.gif18:38
     
    Solange Olszewska

    Rozumiem i popieram pania, znam jego historie i dlatego go wzielam. Wielkiej milosci nam nie okazuje ale mysle ze docenia nasze starania. Nie wiem jak dlugo bedzie jeszcze zyl, kiepsko chodzi ale sam wie ile moze i wychodzi sam. To piekny pies. Pozdrawjam

12511758_1699618570282576_143088110_n.jpg

12516370_1699618510282582_1304356035_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o13:53, AgusiaP napisał:

Ulga ogromna Javenko.

 

Tu dziewczynki wyciągają maleńką sunieczkę z chorym oczkiem z zamojskiego schroniska.

Widzę, że sunia ma 90 zł stałych a potrzeba 290.

 

Wejdź kochana sobie na wątek maluszka.

 

 

 

OK. ZARAZ ZAJRZĘ.

 

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o13:53, AgusiaP napisał:

Tu dziewczynki wyciągają maleńką sunieczkę z chorym oczkiem z zamojskiego schroniska.

Widzę, że sunia ma 90 zł stałych a potrzeba 290.

Wejdź kochana sobie na wątek maluszka.

 

O 10.01.2016o13:21, Javena napisał:

OK. ZARAZ ZAJRZĘ.

AgusiaP,  Javena kochane dziewczyny, ogromnie Wam dziękujemy :) Nasza Dasza ma zaledwie 90,00 zł deklaracji, a hotelik kosztuje 290,00 zł.

13.01.2016 . na konto Daszeńki wpłynęło 160,00 zł z adnotacją, że to Javena od Brika. To dla nas bardzo duża pomoc :)

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli się na tą kwotę

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...