Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Filmik rzeczywiście fajny tylko trochę stary....z sierpnia.

Od dłuższego czasu czekamy na fb na wieści o Bariku. Niestety nikt z opiekunów tam nie zagląda...SZKODA....

Wirtualni opiekunowie chyba mają prawo domagać się informacji i to na bieżąco.

Czyżby Fundacja nie potrzebowała naszych deklaracji?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Któregoś letniego dnia w tym roku, szukając pomocy - domu dla psa na łańcuchu z opuszczonej posesji, trafiłam do Fundacji Przystań Schronisko a potem na Dogomanię. Przejrzałam kilka wątków, uświadamiając sobie ogrom problemu. Trafiłam też na ten wątek i od godzin popołudniowych do 4:20 nad ranem prześledziłam go. Chcę wyrazić swoje ogromne uznanie i podziw dla wszystkich, którzy walczyli, walczą i wspierają Barika oraz szczególne wyrazy szacunku dla Javeny, za determinację i wytrwałość. Uważam, że treść wątku powinna zostać utrwalona z nielkimi skrótami w postaci utworu literackiego - dziennika z wieloma ilustracjami i powinna zostać lekturą obowiązkową na lekcjach etyki w ostatniej klasie gimnazjum lub pierwszej szkół średnich. Ten wątek i inne równie wstrząsające powinny utworzyć dzienniki składające się na przerażający obraz losów psów i innych zwierząt przydomowych w Polsce. Te sprawy muszą zostać nagłośnione, bo przeważająca część społeczeństwa nie jest świadoma ogromu tragedii. Przeciętnemu obywatelowi wydaje się, że tylko od czasu do czasu zdarzają się akty barbarzyństwa i znęcania się nad zwierzętami, od razu nagłośnione w mediach i ścigane. Poza tym dostrzegają tylko problem nie sprzątanych odchodów. Koniecznie trzeba pracować nad gruntowną zmianą mentalności, nawet gdy będzie to proces powolny i zapoczątkowany w wąskich kręgach. Proszę też o zainteresowanie się tematem zmiany przepisów dotyczących wykorzystywania zwierząt w labolatoriach. Na stronie www.db.slask.pl jest artykuł "Przywrócenie tortur - dokąd zmierzamy?". Nie możemy pozwolić by przepisy pogarszające warunki tych stworzeń zostały uchwalone, podobnie jak powracające przepisy o uboju rytualnym. Protestujmy, jest nas prawdopodobnie więcej, niz nam się wydaje.

Przyłączam się do pytań o Barika i Inkę i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Filmik rzeczywiście fajny tylko trochę stary....z sierpnia.

Od dłuższego czasu czekamy na fb na wieści o Bariku. Niestety nikt z opiekunów tam nie zagląda...SZKODA....

Wirtualni opiekunowie chyba mają prawo domagać się informacji i to na bieżąco.

Czyżby Fundacja nie potrzebowała naszych deklaracji?

Taki filmik znalazłam na fb. Ostatnio rzadko jestem na dogo, zaatakowała mnie dziwna choroba ,tzw.  "zespół cieśni nadgarstka" Nie mogę pisać na klawiaturze,mam ręce zdrętwiałe,koniuszków palców nie czuje. Do neurologa kolejka. Prawdopodobnie będe musiała przejść zabieg.    

 

Z osobami które zajmuja się Barikiem nie mam kontaktu. Wiadomości tez żadnych.

 

Na listopad Barik otrzymał  

 

Od 

 

Wtatary 50 w tym od  Rolanda D>30zł  wtatara  >20zł

 

kaja555 10 zł

Felka  30 zł    

Roland_D 30

 

na Listopad mamy 120  zł

Link to comment
Share on other sites

Wtatara - 10 zł> I, II ,III,IV,V,VI, VII,VIII,IX,X, XI

Kaja555 - 10 zł> I>15 zł,II>15 zł III>10 zł IV,V , VI, VII,VIII, IX,X,XI,

Coronaaj - 25 zł> I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,

Felka - 30 zł > I,II, III,IV, V, VI, VII,VIII,IX,X, XI,

Javena - 20 zł >I , II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,

Rents - 50 zł> I, II, III, IV,V, VI, VII,VIII,

Roland_De - 50 zł > I>60 zł II > 30 zł III >90 zł >IV >30 zł,>V>60 zł VI>30 zł ,VII>60zł VIII>30zł IX >30 X>30 zł XI 60 zł XII 30 zł

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wtatara - 10 zł> I, II ,III,IV,V,VI, VII,VIII,IX,X, XI,

Kaja555 - 10 zł> I>15 zł,II>15 zł III>10 zł IV,V , VI, VII,VIII, IX,X,XI,XII.

Coronaaj - 25 zł> I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,

Felka - 30 zł > I,II, III,IV, V, VI, VII,VIII,IX,X, XI,XII.

Javena - 20 zł >I , II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,

Rents - 50 zł> I, II, III, IV,V, VI, VII,VIII,

Roland_De - 50 zł > I>60 zł II > 30 zł III >90 zł >IV >30 zł,>V>60 zł VI>30 zł ,VII>60zł VIII>30zł IX >30 X>30 zł XI 60 XII 30 zł. 

 

Link to comment
Share on other sites

Barik otrzymał 30 zł od Rolanda _D

 

za  listopad jest 120 zł + 30 za  grudzień= 150 zł

 

Wysłałam dwie  kwoty 280 i  130 zł ,prosiłam o potwierdzenie i nie doczekałam się.

 

 

 

Otrzymałam odpowiedz  na fb odnośnie Barika.

 

Barik ma sie calkiem dobrze, ma klopoty z ukladem moczowym ale jest pod scisla kontrola i juz nie ma kryształków w moczu. Ma apetyt, lubi spac na kanapie ale jesli ktossiada obok odsuwa sie albo idzie sobie na poslanko. Lubi byc drapany i glaskany ale nie podczas kiedy chce sobie pospac, chyba czuje sie bezpiecznie tylko jak jest swiadomy i wie ze moze odejsc jesli bedzie chcial. Cwiczenia ktore z nim przerabiaja dotycza glownie przymusu aby nie stresowal sienp u weterynarza albo kiedy sie go kapie. Uczy sie ze kiedy robi cos czego nie lubi zawsze jest nagroda i warto wytrzymac chwilke bo potem jest fajnie. Prosze to przekazac na watku Barika
 
10665130_805697736160856_729404210351263
Mozna podac tez bezposredni kontakt do behawiorysty u ktorego mieszka aby kazdy mogl sobie do niego napisac i dowiedziec sie co u psiaka slychac
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Może  były jakieś wpłaty za grudzień  ,ale musze iść  po wydruk do  banku.  W internecie mam tylko wpłaty za styczeń.
 
Na  grudzień nie było więcej  wpłat .Te  co były  już  wpisane. Wysłałam za listopad i grudzień       180 zł .   Za styczeń i  luty wyślę w lutym.  Ja też  zalegam, ale  niestety  muszę się  leczyć ,a  to kosztuje. :(

 

Link to comment
Share on other sites

Wtatara - 10 zł> I, II ,III,IV,V,VI, VII,VIII,IX,X, XI,XII.........

Kaja555 - 10 zł> I>15 zł,II>15 zł III>10 zł IV,V , VI, VII,VIII, IX,X,XI,XII. ...........

Coronaaj - 25 zł> I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,

Felka - 30 zł > I,II, III,IV, V, VI, VII,VIII,IX,X, XI,XII..............

Javena - 20 zł >I , II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII................

Rents - 50 zł> I, II, III, IV,V, VI, VII,VIII,

Roland_De - 50 zł > I>60 zł II > 30 zł III >90 zł >IV >30 zł,>V>60 zł VI>30 zł ,VII>60zł VIII>30zł IX >30 X>30 XI 60>  XII 30 zł. ............

 

2015  r

 

Wtatara - 10 zł    >     I, II

Kaja555 - 10 zł    >     I, II,

Coronaaj - 25 zł  > 

Felka - 30 zł        >      I, II,

Javena - 20 zł     > 

Rents - 50 zł       > 

Roland_De - 30 zł  >  I, II,  III> 90zł, 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

27.01.2015
27.01.2015
dogo dla Barik:ZSP  
180,00   dogo dla Barika - Javena XI,XII. 
Fundacja MRNRZ Warszawa Kawęczyńska16 / 42 a 

 

 

Wysłane w styczniu. Miała potwierdzić  Monika.

 

W lutym Barik otrzymał od 

 

02 .02.12 >Roland _D 30 zł

11. 02. 12 >Kaja555 -10 zł

11.02.12 >  Felka - 30 zł

 

mamy za styczeń i luty  140 zł  + moje 20 zł   za listopad razem 160 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

   W marcu   Barik otrzymał

 

30 zł od  wtatary  XII, I, II 

60 zł od Rolanda_D

30 zł jeszcze raz od Rolanda_D

20 zł  ode mnie za grudzień

 

Razem 140 zł 

 

 

 

WYSŁAŁAM DZISIAJ  160 ZŁ  DO FUNDACJI.      ZA STYCZEŃ  I  LUTY

Link to comment
Share on other sites

 
 

 

Niestety, Monika nie może potwierdzić  moich wpłat,bo nie  pamięta hasła  i nie może wejśc  na dogo.  Czy ktoś z  obecnych tutaj ma profil  na fb ? 

 

TAKĄ DOSTAŁAM ODPOWIEDZ NA  FB.

 

czwartek 16:07
11021105_915259818537980_717335547356804
Jadwigo ja juz tak dawno nie bylam na dogomanii ze nie pamietam hasla i dlatego nie potwierdzilam oststniej wplaty. Jak inaczej moge to potwierdzac zeby tam ludzie wiedzieli? Moze Ci ktorzy sa na fb niech przekazuja reszcie, a ja bede pisala na wydarzeniu np, ze dziekuje za wplate w wysokosci itd?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...