Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='Figanna']no tego nie wie nikt:) może mieć 5 a może 10 a może ma tylko 3?

trudno to stwierdzić. siwizna, uzębienie - to może być mylące. patrząc na zdjęcia 5 bym mu dała[/QUOTE]
Lilka ,będzie wiedziec lepiej ,bo chodzi z nim do weterynarza.Ma napewno książeczke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Barik ma wpisane w książeczce 2003 rok czyli 10 lat...trudno opisać jego wiek przez ten siwy włos. Wpłyneło 185zł dla Barika...dziękujemy...[/QUOTE]

BARDZO DZIEKUJĘ ZA INFORMACJE. Mizianka dla Barika i jego ślicznej partnerki.:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani . Doszła wpłata od

wtatara > [COLOR=#800000]50 zł [/COLOR]> od Rolanda _D[COLOR=#b22222] 30 zł IV [/COLOR]i wtatara >[COLOR=#b22222] 20 zł>[/COLOR][/B][B][COLOR=#B22222]V,VI[/COLOR][/B][B]
Roland _D >[COLOR=#b22222] 50 zł >VI[/COLOR]
Avilla > [COLOR=#b22222]10 zł za V[/COLOR]

kaja555> [COLOR=#ff0000]20 zł[/COLOR] VI,VII

Poniewaz pieniazki już wysłałam, wiec doliczam te 10 zł od Avilla na maj.

[/B]
[COLOR=#ff0000][B]Na czerwiec zostaje 110 zł + 20 kaja555 = 130 + bazarkowe.Jeszcze nie wpłacone wszystkie ,wiec nie wiem ile będzie + te co jeszcze wpłyną,mam taką nadzieje.

[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime]
[/COLOR]
[COLOR=#006400][B]
Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV,V,VI

Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI,VII,

Coronaaj - 25 zł> III,IV,

Felka - 30 zł > III,IV

Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI

Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,

Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI

Avila - 10 zł III, IV,V
[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Barik chce się przypomnieć.[/B]

[B][COLOR=#a52a2a]Z bazarku mam 120 + 130 = [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]250 [/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a] za czerwiec. Brakuje[SIZE=4] 50 zł i 12[/SIZE] za szczepienie.

KTO DOŁOŻY?[/COLOR][/B]

[COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=lime]
[/COLOR]
[COLOR=#006400][B]
Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV,V,VI

Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.

Coronaaj - 25 zł> III,IV,

Felka - 30 zł > III,IV

Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI

Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,

Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI

Avila - 10 zł III, IV,V[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Niestety taka cisza jest u większości starych psów, długo siędzących w hotelikach. Szkoda naszego Bariczka.:shake:Chociaż jemu chyba nic do szczęścia nie potrzeba ma kochaną panią Ineczkę obok...jedzonko...spacerki...buda...:lol:.Trudno na reszte kasy zaczekam, wyślij to co masz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Niestety taka cisza jest u większości starych psów, długo siędzących w hotelikach. Szkoda naszego Bariczka.:shake:Chociaż jemu chyba nic do szczęścia nie potrzeba ma kochaną panią Ineczkę obok...jedzonko...spacerki...buda...:lol:.Trudno na reszte kasy zaczekam, wyślij to co masz;)[/QUOTE]
Jutro wyśle .Napisałam jeszcze do Avilia .Pewna osoba była wczoraj ,ale na wiadomosć nie odpowiedziała. Wiem ,że kazdemu ciezko.Mnie tez,bo nie mam dochodów,([SIZE=1]NA GARNUSZKU U TZ-TA[/SIZE]),ale jak juz sie zoobowiazuje....to wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']ode mnie to było na czerwiec 20 zł, w lipcu wyślę normalną delkarację, to było dodatkowo :)[/QUOTE]
Dziekuje bardzo .

[B]Wysłałam do hoteliku 250 zł .Mamy 50 zł długu za hotel i 12 zł za odrobaczenie =62 zł

Jak dojdą pieniążki prosze o wpis na watek bazarkowy.

[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243659-IV-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY25za-3-zł-45za-5zł-55za-8zł-do-31-05-13-22-00[/URL]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Nikt nie zajrzał brakuje ponad 60 zł Gdyby wpłacili Ci zalegający ,byłoby w sam raz.Mam wrazenie ,że sama tu zostałam.:-(

Pisałam pw ,ale cisza.[/QUOTE]

Kochana ja wpłacę jednorazowo 20zł na Bariczka ;)
Przepraszam więcej na razie nie dam rady ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...