Jump to content
Dogomania

Potworna potwora


MM.

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']Dziekuje bardzo :cool3: Adwokat z polskiego miasta do ktorego sie przeprowadzamy powiedzial ze jakos czasami ludzie zapominaja ze nie sa anonimowi w internecie i wszystko co powiedzia jest zapisywane i mozna latwo dojsc skad sa. i jakos juz bylo kilka procesow o znieslawienie w internecie wygranych na korzysc ludzi tak wiec :p[/QUOTE]

A tak poza tym to wszyscy zdrowi? Wiesz, jest coś takiego, co nazywa się "mania prześladowcza" i ponoć to się daje wyleczyć... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, ja jako że prawo miałam w szkole wiele razy powiem Ci tylko tyle że stracisz jedyne co to pieniądze na pokrycie kosztów sądowych. Problemem w sprawie nie jest odnalezienie domniemanych przestępów, ale podstawy ich osądzenia, artykuły prawne mówią szczegółowo czym jest a czym nie jest pomówienie, po za tym chcąc kogoś sądzić musisz sama być bez winy
"Mianowicie, jeśli zarzut jest prawdziwy i uczyniony został niepublicznie, albo jeśli publicznie rozgłaszany i podnoszony prawdziwy zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, to przestępstwo nie zostaje popełnione."
Wszyscy tu jednak wiemy że cichą myszką nie jesteś, co sprowadza się do tego że domniemane forum i jego użytkownicy mogli działać na zasadzie "obrony", a jak widać powyżej, sprawa się wtedy zamyka.

Drugą sprawą jest to że przestępstwo pomówienia odbywa się w drodze oskarżenia prywatnego, to znaczy sama musisz napisać akt oskarżenia, do którego potrzebne są ci dane osoby która ci podpadła, ale jako że jesteś osobą prywatną administrator serwisu internetowego odmówi ci podania danych osobowych tejże osoby. Oczywiście możesz wtedy się zglosić do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego który ustali czy sprawa jest na tyle ważna aby móc udzielić ci takie dane, sąd może wyrazić wątpliwość czy IP to są dane osobowe czy też nie. Możesz też się pobawić z prokuraturą.

Po za tym Olek może się odgryźć tym samym, jako że ja i inni byli tego świadkami m.in naruszyłaś jego dobro osobiste dotyczące jego preferencji do wyboru partnera, a w Pl. jest to również karalne, więc może odpłacić się tym samym, a jako że jest to sprawa bardziej świeża, ze względu na medialną popularność tematu, jest bardziej skłonna ku wygranej niż twoje powódki.

Reasumując, zusammen do kupy stoisz na dobrej drodze do stracenia kupy kasy i zszarganych nerwów, bo Polskie prawo jest wyjątkowo skomplikowane i uwierz że skoro Rząd nie radzi sobie prawnie z np. dopalaczami to tym bardziej nie przejmie się osobą która uważa że jest pokrzywdzona w internecie, tym bardziej że takich spraw jest masa, oczywiście pomówienia w internecie szerzą sie na wielką skalę aczkolwiek sprawy wygrane to sprawy właścicieli wielkich korporacji, polityków, celebrytów itp., nie sprawy szarego człowieka.


Zastanawia mnie też fakt czy aby nie pomyliłaś pojęć, Radca Prawny a Adwokat to nie to samo.


Ale się naprodukowałam :crazyeye:

chyba znalazłam sobie sposób na życie, zostanę Radcą Prawnym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Darianna']Cieszymy się razem z Tobą i życzymy wygranej o zniesławienia, do których niby dochodziło na zamkniętym forum niedostępnym publice.
[/CENTER]

Biorąc pod uwagę, że większość treści stanowiły Twoje absurdalne cytaty, zacieram łapki, bo będzie ubaw na rozprawie :)[/QUOTE]

[CENTER] [FONT=Arial][B]JamenT [IMG]http://www.spburzenin.pl/images/strony/zajecia/ksiadz.gif[/IMG]


[/B][/FONT][LEFT][FONT=Arial][B]moja Babcia zawsze mówiła ''...nie grzeb w gównie nie będzie śmierdziało '':diabloti: a drugie ważne powiedzenie to ''Prawda w oczy kole ....'':roll:

więc myślę że osoba mająca trochę godności nie włazi oknem tam , gdzie ją wywalają drzwiami ..... i to by było na tyle




Darianna ...może porozmawiamy o świnkach morskich :grins:[/B][/FONT][/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Poszaleliście! :cool3: Ja się celowo mało wypowiadałam na temat zniesławienia deer... Wasze posty na pewno są już zaraportowane, ale coś mi świta, że karę poniesie tym razem ten, który szuka dziury w całym... i to jeszcze tam gdzie nie powinien, bo chyba cała dogomania się nie kręci w okół jednej osóbki, prawda? :diabloti: :hmmmm:
Amen, to moje ostatnie zdanie na Twój temat, chyba, że sprawa z Twoim pochodzeniem nie została jeszcze odpowiednio wyjaśniona?

Dziękuje, że przy okazji otarliście galerię z kurzu :loveu:

[quote name='Darianna']A wiecie że są wystawy świnek morskich? I że na wystawach fretek jest specjalna klasa dla fretek o widocznym kalectwie? :D[/QUOTE]
Szkoda, że ludzie nie chwalą się swoim "kalectwem", sądzę że jedna osóbka wyróżniałaby się na tle innych. Bez urazy, nie mówię tego w sensie dosłownym.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze że tu wpadam przynajmniej mi się humor poprawił :D A że dzień się dopiero zaczął jest to bardzo przydatne :evil_lol:

A co do wystaw to jest jeszcze jakieś zwierze hodowlane czy domowe którego wystaw się nie urządza ? ;p

A tak poza tym to chcę więcej zdięć ciura :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Ale masz zaśmieconą galerię :) nie było mnie i doszło jedno zdjęcie, fajne, fajne... ^^


PS:Sorki, ale nie chce mi się wchodzić znów na skrzynke. Chciałam po prostu powiedzieć, że nie jestem zainteresowana ;)[/QUOTE]
Jakie zdjęcie?
Ale byłabym dozgonnie wdzięczna, jak byś przekazała dalej :cool3:

[quote name='Luzia&Funia']Jak dobrze że tu wpadam przynajmniej mi się humor poprawił :D A że dzień się dopiero zaczął jest to bardzo przydatne :evil_lol:

A co do wystaw to jest jeszcze jakieś zwierze hodowlane czy domowe którego wystaw się nie urządza ? ;p

A tak poza tym to chcę więcej zdięć ciura :D[/QUOTE]
ściura? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedna (nie)długa przerwa niczemu nie szkodzi :diabloti:

[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9360/87364809.png[/IMG]

[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2019/kk235.png[/IMG]

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8158/kk162.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...