Jump to content
Dogomania

Gusiakowa galeryja ;)


EnT

Recommended Posts

No więc, na Waszą prośbę zakładam Gusiakowej galerię ;).
Guśka to 9 miesięczna suczka rasy Border Collie.
Urodziła się 30 października 2009r. w hodowli Shepherds Green.
Szczęśliwymi rodzicami zostali: Excellens Vivarium Day After - Kelly i Glad With You Gasko Prim - Glad :D.
Od początku była bardzo ciekawska i wychodziła z kojca, żeby zrobić dyrdu-dyrdu po domku :razz:
I tak jej do dzisiaj zostało :eviltong:. Jest bardzo energiczna, bystra i przyjacielska :D
Uwielbia małe i duże dzieci :D I kocha oglądać Animal Planet :cool3:
Naszym "sposobem na życie" jest frisbee :loveu: Idzie nam całkiem, całkiem, więc mam zamiar wziąć udział w Youngach w 2011r. :cool3: Ale najpierw zobaczymy jak takie zawody wyglądają, więc pojedziemy na finały DCDC do Wawy 4-5 września pooglądać :multi: Może poznamy kogoś z dogo :p Jak zobaczyliście w galerii Brodatej Fifi, Gusiakowa ma jedyne w swoim rodzaju oczko :loveu: Przez co jest bardzo "oryginalna" i ludzie często mówią, że jest chora, ma problemy z oczami, nie widzi etc. :lol:
Ktoś poprosił mnie o fotkę oczka z bliska :razz: :
[I]BRAK ZDJĘCIA
[/I]
Na razie tyle informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dziękuję za oczko z bliska :)
Mam nadzieję że będziesz pokazywała Guśkowe poczynania z frisbee, BC w akcji są niesamowite. Frisbee to także ulubiona zabawa mojej debilki ale niestety nie możemy w tym kierunku poważniejszego kroku zrobić bo Ruda ma problemy z jedną łapą przez dawny nieleczony uraz. Mam nadzieję jednak że kiedyś będę miała psiaka, z którym na poważnie będziemy bawić się frisbee.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Ja też moze bedę na DCDC w Wawie, ale tylko popatrzeć :eviltong:

Śliczna sunia, a oprócz frisbee trenujecie coś?[/QUOTE]

Nie, jak na razie tylko frisbee ;). Ale w sierpniu spróbujemy swoich sił w agility, jak nam się spodoba to kto wie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Mam nadzieję że będziesz pokazywała Guśkowe poczynania z frisbee, BC w akcji są niesamowite. [/QUOTE]

My jak na razie zaczynamy, więc to nie jest nic wielkiego.
Tutaj są nasze filmiki: [I]...[/I]
[QUOTE]Kocham bordery i na pewno będę zaglądac do Was często :loveu: Prosimy o więcej zdjęc![/QUOTE]

Nie mam nowych fotek, ale te są całkiem "świerze" ;)
[I]BRAK ZDJĘĆ[/I]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:loveu: ślicznaaa
[url]http://lh6.ggpht.com/_iYN2ex46bXk/TCpJRUfS4VI/AAAAAAAADqo/NYcYaMzvgDU/IMG_0178.jpg[/url]

fajnie że lubi pływać :) mojej to głębiej niż do brzucha nie da się namówić żeby wlazła do wody [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_'][URL]http://lh5.ggpht.com/_iYN2ex46bXk/TCpJOjFc07I/AAAAAAAADqo/b174WSUL-ec/IMG_0133.jpg[/URL]
Widzę, że uwielbia smycz ;)

Śliczna psinka. Na pewno będę zaglądała.[/QUOTE]

Nie za bałdzo zrozumiałam :lol:
Na tej fotce wyszła z wody i się trzepała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EnT']Nie za bałdzo zrozumiałam :lol:
Na tej fotce wyszła z wody i się trzepała :eviltong:[/QUOTE]

A ja myślałam, że się tak szarpała :D i wogóle takie miałam wrażenie, że smycz gryzie.
W takim raziem przepraszam za błędną interpretacje. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak, tak - wiem ostatnio 'trochę' zaniedbałam galerię :roll:
Oczekujących na zdjęcia przepraszam, że wsadzę tylko jedno - przez jedną - zapewne młodą osobę, nie wsadzam ich prawie w ogóle na internet :diabloti:
Chodzi o to, że jakieś dziecko zrobiło sobie bloga o mojej suczy i napisało coś w stylu, że 'jest to rasowy border, który zanim trafił do schroniska przeżył wielką traumę, ponieważ był katowany, i to właśnie przez ciągłe bicie ma trwały uraz - plamę na oku... Oprócz tego trafił do schroniska przez to, że jego właściciele go nie chcieli...' Brakowało tylko podpisu na koniec typu: Adoptujecie go za 5 komci :mad: :angryy: - Naprawdę wkurzające :roll:

[url]http://lh5.ggpht.com/_iYN2ex46bXk/TF1_D9kYwcI/AAAAAAAAEes/GERjsSE9JoU/03a.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='EnT']Tak, tak - wiem ostatnio 'trochę' zaniedbałam galerię :roll:
Oczekujących na zdjęcia przepraszam, że wsadzę tylko jedno - przez jedną - zapewne młodą osobę, nie wsadzam ich prawie w ogóle na internet :diabloti:
Chodzi o to, że jakieś dziecko zrobiło sobie bloga o mojej suczy i napisało coś w stylu, że 'jest to rasowy border, który zanim trafił do schroniska przeżył wielką traumę, ponieważ był katowany, i to właśnie przez ciągłe bicie ma trwały uraz - plamę na oku... Oprócz tego trafił do schroniska przez to, że jego właściciele go nie chcieli...' Brakowało tylko podpisu na koniec typu: Adoptujecie go za 5 komci :mad: :angryy: - Naprawdę wkurzające :roll:

[url]http://lh5.ggpht.com/_iYN2ex46bXk/TF1_D9kYwcI/AAAAAAAAEes/GERjsSE9JoU/03a.jpg[/url][/QUOTE]

wiem coś o tym, te dzieciaki są naprawdę wkurzające :shake:

co do zdjęcia to się nie wyświetla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...