Jump to content
Dogomania

Ciasteczka Regal = ciastka Acany?


Middledream

Recommended Posts

Był czas, kiedy czytałam, że wiele osób jest rozczarowanych wycofaniem z rynku ciasteczek Acany. Ostatnio jednak zauważyłam ciastka Regal, a Regal to przecież młodszy brat Acany (jeden producent). Ciekawe, czy to nie są te same ciasteczka? :) Dostępne są w wersjach:
Regal Lamb Bites (z jagnięciną)
Regal Lean Bites (indyk z ryżem, dla psów z nadwagą)
Regal Sensi Bites (indyk z ryżem, dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym)
Regal Venision Bites (dziczyzna z jęczmieniem, dla psów z alergią).

Zamówiłam paczuszkę Sensi Bites i teraz czekamy z niecierpliwością na przesyłkę :) Czy ktoś już podawał te ciasteczka swojemu pieskowi? Czy smakują?

Link to comment
Share on other sites

Mamy już Sensi Bites :) oto skład:
składniki: mączka z indyka, kasza owsiana, suszona pulpa buraczana, brązowy ryż, olej roślinny, aromat naturalny, lecytyna, mielone siemię lniane, sól morska, węglan wapnia, olej rybny, chlorek potasu, dl-metionina, l-lizyna, chlorek cholinowy, kwas askorbinowy (wit. C), kwas propionowy, ekstrakt z yukki schidigera, lactobacillus acidophilus, glukozamina, witamina E, biotyna, niacyna, pantotenian d-wapnia, witamina A, ryboflawina, witamina B12, jednoazotan tiaminy, chlorowodowek pirydoksyny, menadion, kwas cytrynowy, witamina d3, kwas foliowy, siarczan żelaza, siarczan cynku, proteinian cynku, proteinian żelaza, tlenek cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, proteinian manganu, proteinian miedzi, tlenek manganu, selen sodu, jodek wapnia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Middledream']Był czas, kiedy czytałam, że wiele osób jest rozczarowanych wycofaniem z rynku ciasteczek Acany. Ostatnio jednak zauważyłam ciastka Regal, a Regal to przecież młodszy brat Acany (jeden producent). Ciekawe, czy to nie są te same ciasteczka? :) Dostępne są w wersjach:
Regal Lamb Bites (z jagnięciną)
Regal Lean Bites (indyk z ryżem, dla psów z nadwagą)
Regal Sensi Bites (indyk z ryżem, dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym)
Regal Venision Bites (dziczyzna z jęczmieniem, dla psów z alergią).

Zamówiłam paczuszkę Sensi Bites i teraz czekamy z niecierpliwością na przesyłkę :) Czy ktoś już podawał te ciasteczka swojemu pieskowi? Czy smakują?[/QUOTE]

Regal nie jest żadnym młodszym bratem Acany ! Był dużo wcześniej na świecie niż Acana :D
To dwaj różni producenci tyle, że w Polsce jeden i ten sam IMPORTER.
Ciastka Acany były fajne i szkoda, że wycofali. Ciastka Regala są dosyć duże i raczej dla większych psów, bo dla małych i malutkich to jak posiłek prawie ;) I nie są to te same ciastka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Middledream']Mamy już Sensi Bites :) oto skład:
składniki: mączka z indyka, kasza owsiana, suszona pulpa buraczana, brązowy ryż, olej roślinny, aromat naturalny, lecytyna, mielone siemię lniane, sól morska, węglan wapnia, olej rybny, chlorek potasu, dl-metionina, l-lizyna, chlorek cholinowy, kwas askorbinowy (wit. C), kwas propionowy, ekstrakt z yukki schidigera, lactobacillus acidophilus, glukozamina, witamina E, biotyna, niacyna, pantotenian d-wapnia, witamina A, ryboflawina, witamina B12, jednoazotan tiaminy, chlorowodowek pirydoksyny, menadion, kwas cytrynowy, witamina d3, kwas foliowy, siarczan żelaza, siarczan cynku, proteinian cynku, proteinian żelaza, tlenek cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, proteinian manganu, proteinian miedzi, tlenek manganu, selen sodu, jodek wapnia.[/QUOTE]

sklad jak na ciastka niezly - widze w nich mieso :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...