Jump to content
Dogomania

Crufts 2011 - kto jedzie lub che pojechać?


Sajko

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś może już widzi gdzieś, które wystawy europejskie w tym roku dają kwalifikację na Crufts 2011? Na pewno nasza Łódź, wrześniowe Tulln, paździenrikowy Dortmund, ale poza tym? Bo nie widzę jeszcze listy na stronie Crufts... dzięki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dzięki, czekam w takim razie na pełną, bo muszę jakiś plan pogodzić na najbliższe miesiące;)[/QUOTE]
Sajko, zadzwoń do nich - jeśli coś wiedzą, to Ci powiedzą. Ja z nimi ostatnio rozmawiam prawie codziennie i sa bardzo mili (a czy pomocni - to się okaże... :cool1: ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

[quote name='[email protected]']Jadę na Crufts`a w 2011. Mój pies to chart Czy ktoś myśli o wyjeździe, mam zarezerwowanego busa. Zbieram chętnych.
A może ktoś z Was już był i podzieli się informacjami: jak zgłaszać, gdzie najlepiej szukać info itp.
Ela Piotrowska

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]:angryy:[/QUOTE]

ja się zastanawiam nad wyjazdem i też chetnie bym poznała koszty oraz terminy zgłoszeń

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja rozpoczęłam już przygotowania do wyjazdu - mianowicie wysłałam formularz do KC w celu uzyskania numeru dla mojego psa. Numer jest potrzebny żeby zgłosić psa na jakąkolwiek wystawę w UK (koleżanka wysłała go w moim imieniu bo tam mieszka). Bardzo chcę jechać i póki co planuję że jadę - mam nadzieję że życie nie zweryfikuje moich planów ;))) Byłam tam już dwa razy, raz jako widz, drugi raz jako widz i wystawiałam psa kolegi. Tym razem planuję ze swoją suką (oby się udało). Chętnie skorzystałabym z jakiegoś busa bo samochodem średnio chce mi się jechać, chociaż koszty podróży własnym samochodem wcale nie są jakieś wygórowane. Jest jeszcze kwestia noclegu - ja mam tam przyjaciół i do tej pory leciałam do nich samolotem i byłam ich gościem i wozili mnie na Cruftsa i teraz też mam do nich zaproszenie ale jeśli jechałabym jakimś zorganizowanym transportem to pewnie nocowałabym ze wszystkimi. Macie na myśli jakieś konkretne miejsce? Niby dopiero wrzesień ale za chwilę będą zgłoszenia a potem już ciężko będzie znaleźć sensowne miejsca w hotelach bo im później tym droższe :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='śliwka80'] ... wysłałam formularz do KC w celu uzyskania numeru dla mojego psa. Numer jest potrzebny żeby zgłosić psa na jakąkolwiek wystawę w UK .... [/QUOTE]

A powiedz mi proszę czy taki numerek dostaje się na całe życie psa czy za każdym razem trzeba starać się numer by zgłosić psa na wystawę?
I gdzie miałabym taki formularz wysłać? oczywiście stąd z Polski ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kurcze czemu to jest tak daleko i tak drogi i te przeciwciała - buuu :( . Drugi rok z rzędu mam nominację na Crufts i nie pojadę :(. Moja dziewczynka zawsze zrobi mi niespodziankę i w 2009 roku wygrała w Dortmundzie a w tym dmuchnęła tytuł Zwyciężcy Finlandii. Że też człowiem do takiej nominacji nie dostaje worka pieniędzy :(


Pytanie może dziwaczne --- Czy trzeba mieć nominację "świeżą" ? Czyli np jak w tym roku zdobyta to ważna tylko na przyszły , czy co roku trzeba nową zdobywać? Skąd na Crufts jest tyle psów jak tak trudno o nominację?
Proszę o oświecenie mojej prostej, zacofanej osoby

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...