Jump to content
Dogomania

Behawiorysta?


Jelly

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ceny i do 150, zależy od miasta i od osoby.
Warto najpierw taka osobę sprawdzić. W życiu bym nie posłuchała osoby bez wcześniejszego "wywiadu środowiskowego"
Powiem Ci za rok ile ja biorę, bo właśnie robię podyplomówkę z psychologii zwierząt :P A tak serio serio, samo skończenie szkoły też niewiele daje, to tylko papier... Osoba musi być doświadczona i pewna w tym co robi. Ja np od 2 lat zajmuje się dogoterapią, behawior na razie traktuję hobbystycznie, ale z czasem mam zamiar zająć się tym na poważnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam. Odświeżam temat, bo mam pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z psim psychologiem/behawiorystą p. Magdą Pawlak?
Tutaj jest jej strona internetowa: [URL]http://www.psipsycholog.com.pl/[/URL]

Co prawda jesteśmy już z psiakiem umówieni z p. Magdą na wizytę, ale tak chciałam podpytać czy ktoś może korzystał z jej usług i jakie ma wrażenia?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Agnezia']A czy ktoś z Was korzystał może z porad Pani Jolanty Łapińskiej?
[URL]http://www.zoopsychologia.com.pl/[/URL][/QUOTE]
Oceniajac na podstawie porad i wypowiedzi wyglada na dosc znikome doswiadczenie pani z zywym problemem. Raczej bym sie nie skusila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']A kogo z Warszawy możesz polecić? Oprócz Agnieszki Boczuli ;)[/QUOTE]

Poleciłabym konsultację z Piotrkiem Wojtków albo Agnieszką Kaniewską (Walicką) z Dogadajcie się - [url]http://www.dogadajciesie.pl/[/url]. Mam pełne zaufanie co do ich metod i spojrzenia na psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szmaja']Poleciłabym konsultację z Piotrkiem Wojtków albo Agnieszką Kaniewską (Walicką) z Dogadajcie się - [url]http://www.dogadajciesie.pl/[/url]. Mam pełne zaufanie co do ich metod i spojrzenia na psa.[/QUOTE]

Dokładnie tak. Ja też mam do nich ogromne zaufanie. Są kompetentni i dodatkowo stosują metody wychowawcze na wysokim poziomie, nie zakrawające o dominację, ale o pozytywne szkolenie metodą klikerową.

Link to comment
Share on other sites

Akurat na obydwie powyzej polecane placowki patrzylabym z przymruzeniem oka i zwracala uwage na to, co robia szkoleniowcy (?).
Pierwsza wspomniana to szkoleniowcy po kilkutygodniowych kursach weekendowych, druga - sugeruje wychowywanie cyt. 'Techniki, które stosuję, oparte są o pozytywne wzmocnienie pożądanych zachowań. Korzystam wyłącznie z humanitarnych metod, zgodnie ze swoją wiedzą i przekonaniami. Nie używam kar psychicznych ani fizycznych.' Moze i fajne w w nauce podstaw obchodzenia sie z normalnym psiakiem, natomiast daleko zalozeniom dosytuacji z problemowymi psami/wlascicielami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Witam. Odświeżam temat, bo mam pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z psim psychologiem/behawiorystą p. Magdą Pawlak?
Tutaj jest jej strona internetowa: [URL]http://www.psipsycholog.com.pl/[/URL]

Co prawda jesteśmy już z psiakiem umówieni z p. Magdą na wizytę, ale tak chciałam podpytać czy ktoś może korzystał z jej usług i jakie ma wrażenia?[/QUOTE]


Polecam p. Magdę Pawlak

Korzystałam i jestem zadowolona. Piesek też :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']A kogo z Warszawy możesz polecić? Oprócz Agnieszki Boczuli ;)[/QUOTE]
Myśmy korzystali z pomocy pani Magdy Łęczyckiej z [URL="http://www.animag.eu/"]Animag[/URL]. Bardzo nam pomogła nauczyć psinkę zostawania w domu. Oprócz pokazania wielu ciekawych rzeczy przekonała nas, że kliker to fajna rzecz, chociaż przed jej wizytą byliśmy przeciwnikami tej metody szkolenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']
Pierwsza wspomniana to szkoleniowcy po kilkutygodniowych kursach weekendowych[/QUOTE]
Trochę chyba jednak nie tak. Grzegorz Duda swoje uprawnienia instruktora zdobywał jakieś 2 lata. Dodatkowo instruktorzy mają doświadczenie w przygotowywaniu psów asystujących. Pracują z psami już parę dobrych lat więc mają w tej dziedzinie wystarczającą ilość wiedzy i przepracowanych godzin zajęć praktycznych. Nie są to ludzie którzy tyle co skończyli jakiś tam kurs i psa na oczy nie widzieli. Bez przesady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ally.b']Trochę chyba jednak nie tak. Grzegorz Duda swoje uprawnienia instruktora zdobywał jakieś 2 lata. Dodatkowo instruktorzy mają doświadczenie w przygotowywaniu psów asystujących. Pracują z psami już parę dobrych lat więc mają w tej dziedzinie wystarczającą ilość wiedzy i przepracowanych godzin zajęć praktycznych. Nie są to ludzie którzy tyle co skończyli jakiś tam kurs i psa na oczy nie widzieli. Bez przesady.[/QUOTE]
Moze mam po prostu za duze wymagania co do kogos nazywajacego sie szkoleniowcem i wolajacego za swoje uslugi zaplaty, o 'behawioryscie' nie wspominajac ;).
Ale ze strony wspomnianego instruktora sa raptem dwa kursy 'instruktorskie'. kazdy po 6 weekendow (jak glosi strona organizujaca kursy) i udzial (jako sluchacz) w kilku seminariach.
Dlatego sugeruje odrobine dystansu i ocene od strony praktycznej umiejetnosci instruktorskich.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Potrzebuje behawiorysty z Krakowa, chodzi o lęk separacyjny i to taki bardzo głęboki.. tylko kogoś kto jest konkretny i nie będzie mi kazał zostawiać psa na coraz dłużej,bo to w naszym przypadku nic nie daję.. czuję się bezradna, próbowałam już wszystkiego czego mogłam sama jej nauczyć.. bez rezultatu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quick23']Potrzebuje behawiorysty z Krakowa, chodzi o lęk separacyjny i to taki bardzo głęboki.. tylko kogoś kto jest konkretny i nie będzie mi kazał zostawiać psa na coraz dłużej,bo to w naszym przypadku nic nie daję.. czuję się bezradna, próbowałam już wszystkiego czego mogłam sama jej nauczyć.. bez rezultatu..[/QUOTE]

Jeśli konkretnie, to Alteri [url]www.alteri.pl[/url], albo Andrzej Kłosiński.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...