Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Doberek :)

 

My rano mamy przymrozek,potem świeci słońce a po 22.00 mamy ta gęstą mgłę że nic nie widać.Mamy w domciu czyste pobojowisko,częściowo posprzątała,ale generalie będzie dopiero po remncie.Synkowi przysłali 2 razy próbkę karmy Fitmin(jest On jej testerem),już zjedzona :laugh2_2:  bez żadnego marudzenia.

Link to comment
Share on other sites

Hej Oscarki  :loveu:

hej Agusia :)

 

Jutro mam zaś szkolenie,a w piątek rozmowe kwalifikacyjną,może tym razem wyjdzie :thumbs:

Jakoś tak ze wszystkim stoję,przez to nic mi się nie chce,a obiecałam sobie że w tym roku zacznę się uczyć języka i...dupa :eviltong:

A Kochanie do mnie nie przyjechał,bo w pracy ma normalnie młyn,a jak do domu wróci do marzy mu się sen i dobry odpoczynek

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki żeby poszło dobrze ;)

 

Oj ta za chwile nowy rok , zaczniesz od nowego :D

 

Nie ma się co chłopakowi dziwić , pracodawcy myślą ze pracownik nie ma poza pracą życia prywatnego ehhh

Tak,Marcin zawsze się żali że musi chodzić na popołudniówki,3 soboty w miesiącu i ma pełno roboty,bo nie ma rodziny

Link to comment
Share on other sites

w końcu Pan Księciulek.  :D

Aga,wiesz co i to pełną gębą,a ten smarkaty ma lepsze jedzonko niż Ja(bo sobie tak nie"sram" z jedzeniem jak Jemu,a Synek nawet do michy nie podejdzie,leży tylko obrażony na cały świat :diabloti: :diabloti: :diabloti: ).A jak wczoraj siostra z rękmi go karmiła,to zjadł

Link to comment
Share on other sites

Aga,wiesz co i to pełną gębą,a ten smarkaty ma lepsze jedzonko niż Ja(bo sobie tak nie"sram" z jedzeniem jak Jemu,a Synek nawet do michy nie podejdzie,leży tylko obrażony na cały świat :diabloti: :diabloti: :diabloti: ).A jak wczoraj siostra z rękmi go karmiła,to zjadł

hahahahahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

chociaż w sumie to ja też ostatnio tyle wydałam na tę moją zołzę, że mogłam sobie trochę za to nakupować, ale z drugiej strony to jestem szczęśliwa jak ją rozpieszczam. :D

Link to comment
Share on other sites

hahahahahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

chociaż w sumie to ja też ostatnio tyle wydałam na tę moją zołzę, że mogłam sobie trochę za to nakupować, ale z drugiej strony to jestem szczęśliwa jak ją rozpieszczam. :D

a wiesz że masz tak samo jak Ja :)

w przyszłym tygodniu będzie odpowiedź czy pracę dostanę,a rozmowa świetnie wypadła,byłam ponad 20 minut

Link to comment
Share on other sites

No to trzymam kciuki! :)

 

Ja również :)

 

nie dziękuję aby nie zapeszyć

jak grymasi to głodóweczka :)

 trzymam kciuki ;)

 

Księciu już kiedyś miał 2 razy głodówkę,nie jadł 4 dni,a potem dostał gorączkę,więcej tego nie praktykuję,zdrowie jego najważniejsze

Dzień doberek ;)

 

dobry :)

No to trzymam kciuki! :)

 

 

Czuję się źle,fatalnie i okropnie,cały dzień płaczę bo roztałam się z Marcinem na zawsze :-( :-( :-(

 

muszę rany wyleczyć,jakoś dojść so siebie,jak wszystko ogarnę,zaś wrócę na dogo

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co,tak sobie pomyślałam,że przez faceta nie mogę się całkowicie załamać.Wypłakałam się,wyżaliłam,po wściekałam się i powiedziałam sobie -STOP-ileż można.Postanowiłam wziąść się za siebie,od dzisiaj mam pracę,pracuję w odszkodowaniach(praca dodatkowa)oraz w CCC(praca stała).

Siostra ma wysokcie ciśnienie,dostała badanie na morfologię,mocz i cukier,mam nadzieję że to nic poważnego.

Zaś myślę nad kolejnym kursem,może jeszcze w tym roku go zacznę,zobaczę

Link to comment
Share on other sites

Głowa do góry :)

Świat nie kończy się na facetach :P

Jest ciężko,boli bardzo ale dam rade,wytrzymam to

Teraz mam 3 dni zakuwania,zrobić kolejny referacik,pouczyć się mamty oraz mam do poczytania"Nędznicy II tom" oraz "Lśnienie",czekamy także na kuriera,który ma pralkę,gofrownicę i czajnik przywieść.

Na dworze jest fanie ciepło,i gdyby nie kalendarz nikt by nie pomyślał że to już listopad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...