Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

21 godzin temu, Patikujek napisał:

Wyjdź z domu, będziesz mieć więcej miejsca :D

 

Jak bym na dworze tańczyła i śpiewała to by albo za wariatkę mnie wzięli albo po policję by zadzwonili bo się uchlałam ;)

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

:D
Witamy się ;)

Hej :)

21 godzin temu, Paulina94 napisał:

Hej ;)

witam :)

4 godziny temu, mar....ka napisał:

hej , u nas tylko wiatry i błoto - a niby w górach mieszkam wrrr

hej,dzisiaj słońce sobie świeciło, w nocy ma śnieg padać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
Dnia 14.03.2017 o 08:22, Patikujek napisał:

Halo, co to się tu dzieje! Wracamy! Raz raz!

Hej,co się dzieje a bardzo dużo i nie wszystko było dobre,ale po kolei...

Oscar od zeszłego roku,sam koniec bardzo się pochorował,siadły mu jelita,wąrtoba i trzustka,na dodatek miał bardzo silne wzdęcia brzucha,bąki takie że szło umrzeć dostał alergii pokarmowej a jak by tego było mało zaraził się pierwotniakami i miał zapalenie spojówek w obu oczach,schudł mi tak bardzo(24 kg z prawie 40 kg),nie chciał żyć.Wyniki krwi miał cholernie złe,wet nie widział dużej szansy na wyleczenie,a jak uparłam się jak osioł i powiedziałam że Oscarowi nie dam umrzeć.po 6 miesiącach walki w końcu zaczęło być lepiej,Oscar kilogram przytył wyniki się polepszyły,dla mnie był to tylko bodzieć do jeszcze większej walki o psa,na dzień dzisiejszy po 10 miesiącach Oscar waży 27 kg,wyniki ma dobre,alergia ustąpiła.Pomogło mu gotowany zastępnik diety BARF,dzięki dziewczyną z forum o BARF,gdyby nie one nie było by dobrze...Oscar znowu dziadzi,sierść mu błyszczy,jest mięciutka,bąków prawie nie ma.Ćwiczę mu tyle łapki,chodzimy na masaż,podaję mu obecnie MSM,Dziką różę i Czarci pazur,bo stan zapalny się przyplątał,obecnie spacerki mu ograniczyłam,bo reumatyzm zaś mu się zaczoł odzywać,za dużo leje w tym roku.

Moje zdrowie zaś mi siadło,chodzę tylko na same badania,drugiego listopada wracam do pracy w sumie się cieszę bo nie lubię w domu siedzieć :(

Siostra pracuje jako magazynier a brat w końcu się ożenił 16.09. tego roku,dwa dni trwało,super było,wybawiłyśmy się na całego.

 

Moja chudzinka :)

20171015_080806.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...