Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

22 godzin temu, mar....ka napisał:

hej, ładnie Ci w krótkich włoskach (masz naturalnie kręcone???) Mebelki też dobrze wyglądają po przemalowaniu

hej,dziękuję,tak naturalnie mi się kręcą,po mamusi mam :)

Dziękuję,bo znudził mi się zielony kolor,wybór padł na biały,bo w domu "czyściej" i jaśniej się zrobiło

19 godzin temu, GabiM napisał:

Cześć laska, po tym Twoim psie w ogóle wieku nie widać.

Hej Gabi,a dziękuję,Oscar z zachowania to co raz bardziej taki dziadek się robi.Ale są plusy,bo co raz częściej spacer z Nim jest przyjemnością a nie katorgą.

Zaś śnieg Nam spadł,są przymrozki może do Świąt "poczeka",było by fajnie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<43 dni >

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Witamy się :)
Ładnie Ci w krótkich. Ja też niedługo pozbędę się swoich długich włosów :)

a dziękuję,Ja od kąt pamiętam miałam albo długie albo półdługie włosy,w sumie znudziło mi się,krótkie są nawet fajne,wiele nie muszę robić przy nich

24 minuty temu, mar....ka napisał:

a ja siebie nie lubię w krótkich, bo mam okrągła twarz

aha,Ja zaś mam pociągłą twarz i przez to mam bardzo brzydki profil twarzy

 

 

 

 

 

 

 

<41 dni>

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mar....ka napisał:

kobietom nigdy nie dogodzisz :P okrągła źle, pociągła źle heheh

no co zawsze coś nie tak,Ja wolę o swoim wyglądzie się nie wypowiadać,bo nic mi się nie podoba,no w sumie tylko włosy ;)

3 godziny temu, Patikujek napisał:

dziękuję :)

 

Siostra ma dzisiaj 20 urodziny,tort zrobiłam,miałyśmy iść na imprezkę,a Domcia od rana chora i w łóżku leży :(

 

 

 

 

 

 

 

<40 dni>

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To zdrowia dla siostry :)

dziękuję,przekażę :)

18 godzin temu, Paulina94 napisał:

Ja mam długie włosy i jedynie nie lubię tego, że długo je suszę :P

aha,Ja nigdy włosów nie suszę,bo potem robią mi się koszmarne

Moja pięta Achillesa zrobiona-okna umyte-tej czynności wręcz nie cierpię,pościel też przebrałam,nawet korzenne ciasteczka napiekłam,jurto do weta po tabletki przeciw robakom dla Oscarka.

 

 

 

 

 

 

<39 dni>

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar....ka napisał:

okna myć lubię, nie znoszę układania rzeczy w szafkach

a moje włosy trzeba codziennie prostować, bo mam takie pół kręcone- ani to regularne loczki, ani fale (po prostu okropieństwo).

Wszystko mogę myć,układać itd ale nie myć okna,zawsze robię cyrki(wiązanka paskudnych słów leci)i dopiero biorę się do roboty,a  włosów nie prostuję,gdyż ponad 10 lat temu miałam zapalenie cebulek większość włosów straciłam,od tamtej pory nie narzekam na nie.Do 22 roku życia miałam je proste jak drut,potem zaczęły pojawiać się pojedyncze loki a następnie zaczęły się falować.

Byłam po tabletki przeciw robakom,wet mnie pochwalił,ponieważ Synka odchudziłam ponad 10 kg

 

 

 

 

20161219_144010_zpsyeha6uyn.jpg

 

20161219_144000_zpsn7nnumk0.jpg

 

 

 

 

<38 dni >

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Chesti napisał:

Heh Aga, wiesz, że masz na północy Polski swojego klona? ;) Też Agnieszkę. Normalnie mnie wcięło jak zobaczyłam i chwilę myślałam czy Ty to nie moja stara znajoma z którą mi się kontakt urwał :) 

Pasuje Ci taka fryzurka :)

 

Hejka,nie wiedziałam że mam kolna :)

dzięki :)

18 godzin temu, Chesti napisał:

Heh Aga, wiesz, że masz na północy Polski swojego klona? ;) Też Agnieszkę. Normalnie mnie wcięło jak zobaczyłam i chwilę myślałam czy Ty to nie moja stara znajoma z którą mi się kontakt urwał :) 

Pasuje Ci taka fryzurka :)

 

Hej,u Nas zawsze były duże Wigilie pełno ludzi i ogrom jedzenia,nie raz zamiast na Wigilię,rodzina przyjeżdżała na 1/2 dzień Świąt i do Sylwestra byli,a nie raz do Nowego Roku,takie czasu były lub My jeździliśmy do rodziny.Więc byłam przyzwyczajona,a teraz zaś do małej Wigilii muszę się przyzwyczaić.

Dzisiaj zrobiłam tosty z pieczarkami usmażonymi na masełku,szyneczką i serem żółtym do tego domowy majonez i ketchup no i weź tu nie tyj?!

 

 

Księciulek :)

 

 

20161221_084344_zpsiwiha0ve.jpg

 

 

 

 

<36 dni >

Link to comment
Share on other sites

Oscar 10 Święta jak jest zemną,wierzę że jeszcze tak połowę będzie lat mi towarzyszył w moim życiu,obecnie na spacerach do każdego psa "śpiewa" jak głupi.Tak go obserwuję,Synek ma co raz gorszy wzrok,nie potrafi zlokalizować psa,szuka,szuka i bez skutku.A słuchem widzę że nie posługuję się(bo mu się nie chce,sprawdzałam słyszy zajebiście),ma zdiagnozowaną lekką zaćmę,pewno choroba zaczyna się bardziej rozwijać.Tak samo od jakiś 3 tygodni zamiast spokojnie jeść jak zawsze,teraz normalnie wciąga jedzenie,wiec zaczęłam mu robić papkę jak staruszkowi.Aby kamień mu się nie zrobił podaję Synkowi marchewkę albo jabłko to akurat na leżąco i spokojnie gryzie.

 

 

Gdy na niebie gwiazdka świeci,
A Mikołaj w saniach leci,
Zwierzęta głos ludzki mają,
Przy stole wszyscy się zbierają
Boże Narodzenie wtedy świętują,
Czasem wspólnie spędzonym się radują.
W tym dniu niezwykłym składam więc życzenia:
Zdrowia, szczęścia, sukcesów i marzeń spełnienia,
Podczas Sylwestra chwiejnego kroku
I szczęśliwego Nowego Roku!

 

 

 

 

 

 

 

<34 dni>

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Patikujek napisał:

Witam się świątecznie!

Życzę także Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze i czego tylko sobie wymarzysz!

 

34 dni to już zleci nawet nie wiesz kiedy :D

witanko,dziękuję

Wiem że zleci teraz już szybciutko,wczoraj mieliśmy białą Wigilię a dzisiaj lało i zero śniegu zostało,oczywiście Książę na spacer nie chciał iść,wczoraj jak głupi skakał bo śnieg zobaczył,jakieś tak śnieżki mu porobiłam i porzucałam,z wywieszonym jęzorem do domu wrócił,napił się i koło kominkowego poszedł spać.

 

 

 

 

 

<32 dni >

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Patikujek napisał:

Moi rodzice też mówili, że na wigilię spadł im śnieg, ale dzisiaj to już chlapa tylko...

 

U Nas słońce świeciło i nie ma śladu po śniegu,byłam z Księciem na długim spacerku,szliśmy w jego rytmie,nie śpiesząc się.Bałam się tych Świąt ale były to najlepsze Święta w moim życiu,żadnej presji,śpieszenia się itd,mama ogromnie z prezentu ucieszyła się,siostra też a to bardzo ważne.Najgorzej jest jak prezent nie podpasuje :(

Dostałam smsa od Mikiego,tak mi odbiło,zatańczyłam ze szczęścia,wow

 

 

 

 

<31 dni>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...