Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Hej Kochane:)

 

Wyglancowałam cały dom,dzisiaj Mamy ciepło,w końcu.My też mamy teraz trochę więcej czasu,ogródek trzeba ogarnąć,węgiel przywieść i zamówić biopaliwo,bo tak za pasem zima się pomaleńku zbliża.Alerga zaś mi dokucza,a jeszcze1,5 do Alergologa,a tomografię głowy i szyii mam mieć w styczniu albo lutym.

Link to comment
Share on other sites

Witamy się:)

 

Dzisiaj jest piękny dzień,jest cieplutko i słoneczko sobie świeci,idziemy do tężni solankowej.Mamy cyrki z odzkodowaniem na zalanie Naszgo mieszkania,forsy nie chcą Nam wyłacić,byli już dzisiaj 2 raz w tej sprawie.Ponoć ich firma(mieszanówki) odszkodowawcza ma teraz pieiądze wyłacać.Zobaczymy,zaś czeka Nas z tym remon domu.Też  już miałam pracować(wszyskie dommenty oddałam wraz z medycną paracy za którą sama płaciłam)ale okazało się że stanowisko jest już zajęte,a pieniędzy za MP nie chcą mi wpłacić,cyrk nie z tej ziemi.

Link to comment
Share on other sites

ostatnio gdzie by sie nie czytało to ciężko ;( 

 

a co to ta tężnia jest ?  :oops:

 

może to jakiś taki trudny czas?!

mam nadzieję że nie długo przejdzie :)

tężnia-tam Kochana siedzi i się wdycha powietrze(sól jest skraplana-jod)pomaga ludzią z alergią(tym z skórną),chorymi na tarczycę,gardło itd,godzina wdychania to tak jak był spacerowała 3 dni nad morzem
 

Link to comment
Share on other sites

Mozliwe że taki własnie okres , też mam nadzieje ze szybko minie ! ;)

 

O Boże to sie nie dziwie ze wyszłyście stamtąd głodne , trzeba było sobie w torebki wziąć chociaz po jakims batonie :D

 

Ja przed wyjściem zjadłm rogale z kremem czekoladowym  paczkę chipsów :laugh2_2:

ostani przez dwa miesiące bezrobocia 2kg przytyłam,bo na okrągło coś odjadam :P

ale już od 3 dni ćwicze,aby schudnąć :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie się storczyki bardzo podobaja ale przy posiadaniu kota w domu nie ma mowy o jakichkolwiek kwiatkach na parapecie , teściowa ma w pokoju i co chwile placze ze jej kot zwalil kwiatka :D

 

aha,u mnie wszystkie kwiaty kwitnące po 2 tygodniach kupienia więdły,ten odpukać jest wyjątkiem,siostra by chciała jeszcze biały Storczyk a Ja łaciaty,a wszystko to zależy czy ten co mam nie zwiednie Nam :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Agnieszka nr.1 ;)

 

Mnie się storczyki bardzo podobaja ale przy posiadaniu kota w domu nie ma mowy o jakichkolwiek kwiatkach na parapecie , teściowa ma w pokoju i co chwile placze ze jej kot zwalil kwiatka :D

 

Agnieszka nr.2, ja mam po kilka kwiatków na każdym oknie, Lumpek siedzi na parapecie i kwiatki są całe :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...