Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

doberek:)

Brat ma z Synkiem pojechać do Wrocka na badania,Ja na razie nie dostanę urlopu,jak wyniki były by do bani to napiszę,a jak będą dobre to nie,w tedy nie będzie się trzeba martwić,już odliczam do urodzin Księcia:)Częściej na obroży szerokiej,dzisiaj będę robić 13 h:angryy:,a myślałam że po 4 nockach po 12h będę robić normalnie,a tu dupa:diabloti:

[URL=http://s916.photobucket.com/user/baltobaron/media/20140117_143737_zpse48e5784.jpg.html][IMG]http://i916.photobucket.com/albums/ad9/baltobaron/20140117_143737_zpse48e5784.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://s916.photobucket.com/user/baltobaron/media/20140117_143806_zps3a7ef231.jpg.html][IMG]http://i916.photobucket.com/albums/ad9/baltobaron/20140117_143806_zps3a7ef231.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dokładnie błam 13h i 43min w pracy,a 0d jutra5 nocek zrzęd,ale tak nomalnie,na szczęście,a szelki Aga,Synek w swoim czasie będze miał,teraz badania,a potem kastracja,to jest ważniejsze,od lutego moja nauka:multi:,jak dobrze pójdzie to planuję na kilka dni wyjazd gdzieś,aby wypocząć.Kartki na Dzień Babci wysłane,o mały włos a bym zapomniała,cholerna skleroza:angryy:,Księciu od 2 dni zaś robi sobie głodówkę,a przez to,że przyzwyczajam go do jedzenia samej suchej karmy.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja bym chciała żeby moje dziewczyny zastrajkowały i jeść nie chciały...Zwłaszcza Szepsi ;).Ale nie,ona o określonych porach podchodzi do misek,szturcha je i pokazuje,że na szafce stoi papu.I nie ma znaczenia czy suche,czy też nie wcina małpa aż się uszy trzęsą :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Jak ja bym chciała żeby moje dziewczyny zastrajkowały i jeść nie chciały...Zwłaszcza Szepsi ;).Ale nie,ona o określonych porach podchodzi do misek,szturcha je i pokazuje,że na szafce stoi papu.I nie ma znaczenia czy suche,czy też nie wcina małpa aż się uszy trzęsą :roll:.[/QUOTE]
a Ja na odwrót,chciałabym aby Synek z miski wszysto wyczścił,a On lata co chwila do miski tylko że nie zjada zniej nic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Zasada jest prosta dajesz miskę na 15 min pomemla zabierasz do dnia następnego , uwierz że syncio szybko zrozumie że ma zjadać do ostatniego ziarenka ;)[/QUOTE]
oj przydało by mu się

[quote name='Buszki']To musi przyjechać na przeszkolenie do moich panienek ;).Jak raz czy drugi nie zdąży zjeść,to się nauczy,że micha nie zawsze jest pełna.[/QUOTE]
tak rbimy,ale wieśiak nadal swoje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Zasada jest prosta dajesz miskę na 15 min pomemla zabierasz do dnia następnego , uwierz że syncio szybko zrozumie że ma zjadać do ostatniego ziarenka ;)[/QUOTE]

Uwierz mi, że są takie ewenementy, na które taki sposób nie działa. Większość psów się złamie, ale znam takie, które potrafią nie jeść przez te 5dni, bo.... bo nie :p Acz Oscar to faktycznie z tych, które myślą, że są arystokratami i wybrzydza, bo może :D

Link to comment
Share on other sites

A nie dziwię się że Oskarek nie chce jeść suchego. Nie raz czytałam tutaj jakie pyszności mu gotowałaś to jak Oskarek zobaczył te suche kulki to zastrajkował :) :evil_lol:
13 h w pracy - znam ten ból. Pracuję w banku i 9 godz to norma. Teraz mimo iż bank nie jest biznesem sezonowym to i tak mój bank postanowił wykorzystać przepis o równoważnym czasie pracy i siedzimy tak długo jak nam każą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Uwierz mi, że są takie ewenementy, na które taki sposób nie działa. Większość psów się złamie, ale znam takie, które potrafią nie jeść przez te 5dni, bo.... bo nie :p Acz Oscar to faktycznie z tych, które myślą, że są arystokratami i wybrzydza, bo może :D[/QUOTE]

to i 5 dni ;) żołądeczek wessie i wchłonie wszystko ;)
laska na innym forum miała problem gdy wrzuciła na barf jagnięcy , pies uciekał od tego jedzenia (baranek ma specyficzny zapach) trwało to 2 tygodnie , zjadał kawałeczek mięska aż pewnego dnia pochłonął prawie z miską i od tamtej pory niema większych problemów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']to i 5 dni ;) żołądeczek wessie i wchłonie wszystko ;)
laska na innym forum miała problem gdy wrzuciła na barf jagnięcy , pies uciekał od tego jedzenia (baranek ma specyficzny zapach) trwało to 2 tygodnie , zjadał kawałeczek mięska aż pewnego dnia pochłonął prawie z miską i od tamtej pory niema większych problemów :)[/QUOTE]

U mnie jest tak z królikiem :evil_lol:
Więc czasem 3-4 dni nie dostaje nic innego i potem się poddaje i zjada ;)

Link to comment
Share on other sites

A sie dziwisz jadl do niedawna niczym lordzik najlepsze puszeczki a ty mu teraz suche chrupki podsowasz, tez bym strajkowala na jego miejscu :evil_lol:. A nie myslalas zeby mu deko to suche mieszac z puszk na poczatek, taka niewilka ilosc np. suche + 2 lyzki puchy?

Link to comment
Share on other sites

Już różne sposoby były wypróbowane,ostatnio zrobiłam jak Ola od Ernusi,5 dniową głodówkę,po 4 dniu nie jedzenia Księciu dostał najpierw stan pod gorączkowy a potem gorączkę,wet nie wiedział dlaczego,a nic innego mu nie dolegało.Widocznie z Oscarka taki świr,i nic na to się nie poradzi:diabloti:,Ja pracuję w dużym sklepie,mamy 3 zmiany,w styczniu a potem koło świąt Bożego i Wielkiej Nocy w pracy są takie cyrki,że trzeba pracować po 12h a nie raz 14h:angryy:,ale wiadomo do wszystkiego trzeba przywyknąć.Jutro mam randkę:iloveyou: ,cieszę się jak głupia :bigcool:.U Nas drugi dzień jak cały czas pada deszcz,a Książę kolejne cyrki mi stawia,na dworze nie chce robić siku:mad:,normalnie tylko z raz nogę w górę i od razu jak głupi do domu ciągnie,a teraz koło kominkowego śpi aż chrapie:evil_lol:.Synek już dostawał suchą z puszką,w tedy wszystko zjadał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...