Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Super jest,w końcu mam wszystko co chciałam mieć,swój 10 letni plan zrealizowany,ale żeby nie było kolejny już się"robi":evil_lol:,wczoraj od kierowniczki dostałam kalendarz Ferrari,przyszła także paczka dla Księcia - 15 kg suchej karmy z gratisem.Jutro na zabawę karnawałową z koleżankami idę,trzeba się wyszumieć,póki czas:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Udanej zabawy :D[/QUOTE]

[quote name='qmu']no to mega imprezy Tobie, a Oskarkowi buziola w ten mokry nochal :)[/QUOTE]
dzięki,zabawa super,niedawno wstałam:eviltong:,4 nocki po 12h,jak to wytrzymam?


[quote name='sportdog']śliczny :D wycałuj go :)[/QUOTE]


dzięki,Synek wycałowany:)
W końcu siostra znalazła sobie studia:multi:,ale dopiero za 2 lata,ale sami wiecie że czas szybko zmyka,odkładam kaskę na kastracje Księcia,jego zdrowie jest ważniejsze,nie chcę aby dostał prostaty albo raka jąder.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Pozdrawiamy :loveu:[/QUOTE]
My także serdecznie :)

[quote name='bety']Leniuszek :)
[URL]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20131205_130423_zps848efb90.jpg[/URL]

Pzdr[/QUOTE]
i to jaki:eviltong:

[quote name='phase']Zjadłabym rosołek :lol:[/QUOTE]
to wpadaj śmiało kochana:)

[quote name='Besti']Czeeeeeść ale się u Was dzieje :D
Marcin? Można coś więcej? :D[/QUOTE]
oj,tak,z Marcnem spotykamy się od 3/5 miesiąca,po mału jest co raz lepiej,zakchana jestem w Nim po samiutkie uszy:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:,a najważniejsze że Chłopaki się polubli:multi::loveu:

[quote name='Izabela124.']Witam się :)[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Witamy się wieczorkiem :)[/QUOTE]
a My witamy się popołudniem:)

Link to comment
Share on other sites

Za 15 dni Synek skńczy 7 la,a za 2 miesiące będzie 7 lat,jak zmienił Nasze życie o 180 stopni,w dniu przybycia:)Mam nadzieję,że chciaż jeszcze 7 lat,abyło by super gdyby było więcej,był z Nami,jes całym moim życiem,moją,miłością,skarbeńkiem i syneczkem:loveu:,nie zmienłabym go za żadne skarby świata na interka abo inną rasę chociaż nie razz równowagi ptraił i nadal potrafi wyprowazić:evil_lol:.My mamy wszystko,nic Nam nie brakuje,Nasz duet jest nie z tej ziem,nie idzie go inaczej określić.Z każdym rokiem mieszkania wspólie,Nasza więź się wzmacnia,a każdy rok dużo w Nasze życie wnosi,już nie wobrażam sobie,a nawet nie amiętam jak to było kiedy Synka z Naminie było,nawet nie chcę już wiedzieć,jest wspaniale.Tak samo jestem mega szczęśliwa że Synek i Marcin się plubilia także,że Ewelina dziewczyna brata,polbiła Oscarka,nie boi się już go,nawet razem z bratem i Księciem chodzą na spaceri.A także mamy kilkoro dobrych znajomyh,którzy Nasl ubią i czują się dbrze w Naszym towarzystwie:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Coś sporo tych 7 :diabloti: Pięknie piszesz o Oskarku :loveu: :loveu:[/QUOTE]
no dzięki,wiesz bardzo cieszy jak Ktoś Twoją pracę doceni,najgożej jest jak Ty dajesz całe swoje serce,zapewniasz dosknałą opekę itd,itp,a tu mądry inaczej :mad:robi z Ciebe potwora który na nic nie zasługuje,a gdzie psy naprawdę mają źle,tam cicho sza:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...