Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Oscarek znowu łobuzuje i to bardzo:angryy:,przestał się zaś słuchać,a wczoraj podczas oglądania łapek,na warczał na Miśkę i pokazał jej zęby,a jak kładł się na plecy,niby poddawał się,to też na nią na warczał i pokazał zęby.Tym razem właśnie to nie było żadne furanie,tylko ostrzeżenie.A nigdy taki nie robił,sprawdzania łapek i ich dotykania był uczony za młodu.Tak samo Synek zawsze lubił ludzi wypitych,a ostatnio się na ich widok najeżył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A może warto jeszcze raz mu pokazać, że nie ma co się obawiać dotykania łap? Niech podczas oględziń Miśka nie szczędzi mu miłych słów i nagródek w postaci smaczków i od razu niech sama nie czyści łap, ale Ty to zrób ;)[/QUOTE]

Jak już jest lepiej(zachowanie Oscarka),to wyskoczy coś nowego,brat uważa że Oscar jest co raz starszy,i ma mniej cierpliwości,a Miśka źle się bierze za oglądanie łapek.Powinna być bardziej spokojna,i zawołać go do siebie,a nie przychodzić do niego.
Od dwóch dni,Synek jak idziemy na raniusieńki spacerek,to sobie szczeka,Ja nic nie widzę.A jakoś boję się podejść i sprawdzić na co Synek szczeka.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']Od dwóch dni,Synek jak idziemy na raniusieńki spacerek,to sobie szczeka,Ja nic nie widzę.A jakoś boję się podejść i sprawdzić na co Synek szczeka.[/QUOTE]

Luna szczeka czasami jak jest ciemno i coś tam wypatrzy,ptaka,jakąś rzecz której uprzednio tam nie było(śmietnik itp)...co/ktokolwiek to jest Księciunio takim szczekaniem skutecznie odstraszy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hej:)

witamy cieplutko Kamilo:)

Misiek akurat przywiózł Synkam z gór,był z dziewczyną na dzień,Oscar był grzeczniutki,ale oczywiście był w kagańcu.Raz tylko chciał pieska zjeść,ale starczyło jedno upomninie brata,i Synek sobie odpuścił.Miśka musi zacząć bardziej Oscarka szanować,i przestac mu dokuczać.A Ja zawsze mam stracha jak idę z samego rana na spacerek z Księciuniem,boję się że ktoś zechce mnie skrzywdzić,a Oscar mnie nie obroni,i może przez to Oscar zaczął się jeżyć i szczekać.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']A Ja zawsze mam stracha jak idę z samego rana na spacerek z Księciuniem,boję się że ktoś zechce mnie skrzywdzić,a Oscar mnie nie obroni,i może przez to Oscar zaczął się jeżyć i szczekać.[/QUOTE]

Pies od razu wyczuje Twoje nerwy i wtedy sam się niepokoi.Wiem bo sama musiałam pilnować się z emocjami,żeby Lunka nie szalała.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']sama zaczepiłam faceta na portaul randkowym:eviltong:ma zdjęcie z psem,więc zwierzęta i psy lubi,jestem ciekawa czy się odezwie:lol:[/QUOTE]

koniecznie daj nam znać:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...