Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='unikatowydiament']hejka weekendowo:)

Obiecałam sobie nowym rokiem,wziąść i po układać kilka rzeczy w moim życiu,jednak nici z tego rocznego postanowienia,jakoś tak wszystko sama pochrzaniłam.Powinnam lepiej,wiedzieć co chcę,trzymać się tego,a nie co chwila zmieniać zdanie.[/QUOTE]

Kobieta zmienną jest i nikt i nic tego nie zmieni- całe szczęście:lol:

Ambitna dziewczyna to i rok udany

Link to comment
Share on other sites

Sonka95 - My będziemy mocno trzymać kciuki,aby nowy rok dla Was i dla Nas był jak najlepszy:loveu:
Z nową pracą nie za bardzo,za dziwne godziny,jeszcze się nie zdecydowałam,a w obecnej pracy już mam jazdy:angryy:,nie wiem kto doniósł mojej szefowej,że rozglądam się za inną,Ona się wściekła,i powiedziała że,w poniedziałek Mamy poważną rozmowę:diabloti:.Denerwuję się,zdaje mi się że Ona zechce mnie wywalić na zbity pysk,albo będzie mi jazdy w pracy urządzać,bo jak jej odbije,to normalnie cyrki na całego są:angryy:,mam na nią haka,ale nie chciałam go na nią używać,przecież mamy być jednym zespołem,zawsze trzymać się razem,a Ona co... myśli że jej to nie dotyczy.Nad moją szefową,jest prezes,to on ma ostateczny głos.

Link to comment
Share on other sites

Oscar sam sobie od niedawna wybiera kto go może głaskać,w tedy skacze jak głupi,harce urządza i wydaje z siebie dziwne odgłosy,przeważnie tym zachowaniem odstrasza większość ludzi,którzy by go chcieli pogłaskać.A jak ktoś sam chce się z Księciuniem przywitać,to On machnie ogonem pozwoli sie chwile pogłaskać,i za raz chce dalej zajmować się swoimi sprawami.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']Oscar sam sobie od niedawna wybiera kto go może głaskać[/QUOTE]

Luna tez tak robi..ale u nas to przez jej lękliwość.Nie każdemu ufa.

Mizianka dla Oscarka.:pi przyjemniej niedzieli...

Link to comment
Share on other sites

po prostu chciałam sobie dorobić,przecież to nie zbrodnia:lol:,kupę forsy daję na swoje lekarstwa,Oscarkowi też spora część z mojej wypłaty,życie i opłaty też do małych nie należą,a na inne przyjemności dużo mi nie zostaje,cholera życie jest mega drogie,a Ja jestem sama?!
No bo życzliwych to nie brakuje,ale najlepsze jest to że oni,to mają o wiele lepiej niż Ja,więc nie rozumiem czego mi zazdroszczą:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']po prostu chciałam sobie dorobić,przecież to nie zbrodnia:lol:,kupę forsy daję na swoje lekarstwa,Oscarkowi też spora część z mojej wypłaty,życie i opłaty też do małych nie należą,a na inne przyjemności dużo mi nie zostaje,cholera życie jest mega drogie,a Ja jestem sama?!
No bo życzliwych to nie brakuje,ale najlepsze jest to że oni,to mają o wiele lepiej niż Ja,więc nie rozumiem czego mi zazdroszczą:angryy:[/QUOTE]

ludzie są po prostu złośliwi i czerpią satysfakcję z cudzego kłopotu,mało takich po świecie łazi...eh:shake:

Link to comment
Share on other sites

hej:)

U Nas po pruszyło śniegiem,i mieliśmy przymrozek,Oscar od wczoraj znowu robi głodówkę:mad:,normalnie ręce mi opadają,wypił tylko mleko i poszedł spać.A był na długim spacerku z Miśkiem,a nowa praca ma być dopiero na wiosnę:angryy:,więc dobrze że jeszcze z tej pracy nie zrezygnowałam.Dzisiaj idę na barbórkową imprezkę,tym razem postanowiłam z zaproszenia skorzystać,a mamcia zostanie z Syneczkiem.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0091n.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0092n1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0093n3.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0094mmm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...