Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='unikatowydiament']hejka:)

Oscarek ma dwie obrożę,gdyby jedną z nich zerwał,to zostanie w razie czego druga,dzisiaj na spacerku Księciunio był bardzo grzeczny,pewnie dlatego że,nie było żadnego wroga:diabloti: ,całuski będą przekazane:)
miłego wieczorku:) :)[/QUOTE]

Hej :loveu:
To takich spacerów musi być więcej ;)

Link to comment
Share on other sites

witamy się :)

Oscar dzisiaj zjadł jogurcik z żółtkiem,po 3 dniach głodówki,On mnie tym nie jedzeniem wykończy:angryy: ,dzisiaj idę na imprezkę urodzinową,Magduś chciałabym też Syneczka wzięła ze sobą,w końcu zdobyła się na odwagę i chce go poznać wraz z mężem.Powiedziała,że to głupie osądzać psa,jak się nigdy z tą rasą nie miało kontaktu.Nie chciałam przyjść,gorączki nie ma,ale katar i kaszel ,Magda tak nalegała,że w końcu musiałam ustąpić:lol: ,inaczej była gotowa nie robić żadnej imprezki,a wszystko jest już przyszykowane:eviltong:

pozdrawiamy cieplutko:)

Link to comment
Share on other sites

hej,hej:)

Impreska super,a zamiast Magdy,honorowym gościem był oczywiście Synuś:eviltong: wszystkich przywitał jak potrafił najlepiej,rozdawał całuski na lewo i prawo,a potem jak to On domagał się głaskania po brzuszku:lol:,a następnie władował się na sofę i czekał na tort,ale wstrętna Pańcia nie dała:angryy:.Mąż Magdy aby to zrehabilitować Oscarkowi,dał mu kawał mięcha:eviltong:,bo Oscar też przecież musi świętować,jesteśmy mile u nich widziani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...