Jump to content
Dogomania

asmik

Recommended Posts

Na plaży niestrzeżonej pies może przebywać. Ja ostatnio byłam ze swoim psem na niestrzeżonej plaży, przyszedł multum ludzi, dorośli, młodzież dzieci ... pies pływał razem z nimi, a dorośli mężczyźni ścigali się z Bajerem w wodzie do patyka:P

Oczywiście mogą się trafić tacy, którym nie będzie pasowała obecność psa na plaży, ale jeśli plaża niestrzeżona i nie ma zakazu wprowadzania psów to mogą sobie narzekać, pies ma prawo być na plaży.

Link to comment
Share on other sites

Jak będziesz na niestrzeżonej, to nie. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to o worku i łapce, bo nigdy nic nie wiadomo, a jak pies się załatwi to natychmiast pozbierać, zanim któryś z turystów się zorientuje :lol:
Ostatecznie przenieść się gdzieś dalej, aby móc się wymigać od ewentualnej kary.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

niestety drogie dziewczęta jesteście w błędzie.
Każde miasto samo ustala zasady korzystania z plaży dla psów.
W Gdańsku i Gdyni psom wstęp wzbroniono od 01.05 do 31.09.
W Sopocie natomiast od 01.03 do 31.09

W związku z tym, chciała bym prosić o pomoc, w zredagowaniu i zebraniu podpisów, pod petycją do władz miasta Gdańska, o wyznaczenie fragmentu plaży, z której psy mogły by korzystać przez cały rok.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam że w Gdańsku powinni wydzielić kawałek plaży.
Ja do Gdyni mam daleko, dlatego nie mam możliwości jeżdżenia tam aby pies popływał.

Przyznam się że w miesiącach zabronionych do wchodzenia z psem na plażę, wchodzę.
Pies popływa i wychodzę . Ale wchodzę w pierwszym wejściu w Brzeźnie. Tam jest mniej ludzi .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...