Jump to content
Dogomania

Bajer Bubel Bull- niania w wersji męskiej ;)


Aneta_M

Recommended Posts

[quote name='phase']Pięęęęęękneee [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww286/MintuSsek/NATALCIA/KopiaDSCF4070.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:

Bajerkowi ładnie w tej żółtej obróżce; masz za...isty kolor włosów!! Strasznie mi się podoba. :)

pzdr.[/QUOTE]

Hej, dawno ''się nie widziałyśmy'', ostatnio nie zaglądam na fora, ale Zybi mnie zmotywował i chcąc nie chcąc ostatnio tu jestem :P
Co do moich włosów, są zaje..fajne po farbowaniu, ale kolor niestety szybko się zmywa :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aneta_M']Hej, dawno ''się nie widziałyśmy'', ostatnio nie zaglądam na fora, ale Zybi mnie zmotywował i chcąc nie chcąc ostatnio tu jestem :P
Co do moich włosów, są zaje..fajne po farbowaniu, ale kolor niestety szybko się zmywa :P[/QUOTE]

No Ty zaniedbujesz tutaj nas :mad:
Na niebieskim siedzę często ale tylko by zobaczyć te bidy czekające na dom, nie udzielam się, dlatego Zybiego od razu skojarzyłam stamtąd.
Odważna widać jesteś. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']No Ty zaniedbujesz tutaj nas :mad:
Na niebieskim siedzę często ale tylko by zobaczyć te bidy czekające na dom, nie udzielam się, dlatego Zybiego od razu skojarzyłam stamtąd.
Odważna widać jesteś. :)[/QUOTE]

Ostatnio od dłuższego czasu brakuje mi czasu na fora, gdyby dobra trwała 48h to może bym zdążyła wszystko ogarnąć, ale niestety tak nie jest .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...