Jump to content
Dogomania

Zapowietrzacz :)


sisay

Recommended Posts

Moj pies od dwoch dni z byle jakiego powodu ma ataki "zapowietrzania" . Jak tylko sie czyms podekscytuje od razu go zatyka :roll: Nigdy wczesniej nie wystepowalo to w takim nasileniu!
Czy wiadomo jakie sa przyczyny tego zjawiska i czy to sie z czyms wiaze? Jest na to jakas fachowa nazwa?
Do tej pory zdarzalo sie to bardzo sporadycznie, jak kazdemu psu, ale teraz to juz zaczynam sie martwic... tym bardziej ze ja mam totalnego bzika na pukncie skretu, bardzo sie tego boje i uwazam jak sie da, zeby skretowi nie stworzyc dobrych warunkow...
A moze juz byla dyskusja o tym, ale nic nie znalazlam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

ma-ja coś już było:
[quote name='anna2 w innym topiku']napisałam w sprawie "zapowietrzania się"kilka tygodni temu do wet serwisu i dostałam taką oto odpowiedz:
" Witam,
Problem o którym Pani piszę nosi nazwę angielską reverse sneezing czyli katar wsteczny. Nie jest to groźna przypadłość (coś jakby czkawka u dzieci), po prostu zdarza się i już. Leczenia brak. Czasem częstotliwość objawów może zmniejszyć przy podawaniu leków uspokajających – np. Hydroxyziny ale w zasadzie nie zawsze jest to konieczne.

Z wyrazami szacunku
Lek.wet. Rafał Niziołek [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...