Jump to content
Dogomania

Klubówki w Łodzi


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe no Dominika o Tobie na pewno nie zapomnimy;)
Z psiakami to mozemy się do któregoś parku wybrać (a sporo fajnych jest w Łodzi), ale tam gdzie jest najwiecej pubów czyli na Piotrkowskiej to raczej z pieskiem nie da rady. Ja zresztą nigdy tam psów nie zabieram bo tam chodzi straż miejska i lubi się czepiać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Dominika, nic nie wiesz, bo się na "gadulcu" nie pojawiasz i nie ma jak Ci tego zakomunikować;).
A piwko można kupić w sklepie i iść do parku z psami:lol:.

Dominika, trenuj z Shirkiem![/quote]

Może na spacerek zabiore tez BE MY DESTINY po domowemu "prójec" albo "desi". Jak narazie super się zapowiada i oznajmiłam mamie, ze dopóki nie znajdzie się dla niej ktoś odpowiedni to nie sprzedam:cool1: [SIZE=1]jutro wieczorem będą fotki na mojej stronie;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Iwa z Poznania masz teraz autostrede :razz:[/quote]
Co nie zmienia faktu, że to około 250 km + 2 bramki (po 11zł każda) w jedną stronę.
To ja już wolę pojechać sobie np. do Zielonej góry, bo jest dużo bliżej, i wyjdzie mnie taniej. To krajówka i to, więc dla mnie jest to jakaś różnica.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Diana, naprawdę? To bardzo fajnie, bo jakoś nie wypalił wyjazd mój i Dominiki do Ciebie (a właściwie dlaczego nie wypalił:lol:?), a chciałabym poznać jakiegoś Twojego "wnusia";).
Czekam na fotki![/quote]

No nie wypalił boście nie reflektowały na niego:roll: Nic się zadna z Was nie odzywała no to wołami Was nie zaciągnę. Do końca wakacji ma mnie jeszcze odwiedzić Patrycja od Frica i mam nadzieję, ze to wypali;)
Jak narazie to Brzoskwinka ma być odebrana ok 9-10 września, a prawdopodobnie Besame też już ma "prawie" właściciela:lol:
Wiec zostanie tylko mój ukochany prójec i dwie staruszki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Jej, bo ja myślałam, że dostaniemy zaproszenie pocztą:evil_lol:. To teraz trzeba poczekać na szczeniaki Vegi:lol:.[/quote]

Haha jasne:eviltong: No na Vegety to jeszcze trochę poczekacie;)
A jak narazie wiadomo, ze dwie zamówione dziewczynki będą wystawiane:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Może na spacerek zabiore tez BE MY DESTINY po domowemu "prójec" albo "desi".[/quote]

Już lubię tę sunię :) Może dlatego, że moja psica rodowodowo to DESTINY a po domowemu Desti ) Co prawda to czarny belg a nie collie... Ale co za różnica :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Godelaine no w sumie ta moja też w większości czarna - umaszczenie tricolor;)

Sandra i Dominika dzisiaj mialam klijenta na małą i sie prawie poryczałam, ze już niedługo będe musiala się z nią pożegnać. Jednak im rozmowa dłuższa tym bardziej byłam przekonana, ze to nie dla nich piesek i moje suczki były bardzo agresywne co pierwszy raz się zdarzylo wiec chwilowo klusia zostaje. U mnie zostać niestety nie moze, a tak strasznie bym chciała:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika1987']Ufff, I bardzo dobrze. Może jednak uda Ci się przekonać mamę na Desti? Na zdjęciach widać jaka jest z niej urocza sunia:loveu:[/quote]

Czarna to Desi;) Nie sądzę żeby się udalo przekonać. Wczoraj mieliśmy kontorlę miotu i oczywiście potwierdziło się wszystko co o niej myślałam tak wiec zadowolona jestem. W każdym razie będe ją trzymać tak dlugo aż będę pewna na 100%, ze to jest ta właściwa osoba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, od kilku dni i na roznych kompach nie moge otworzyc zgloszenia. Czy moge poprosic o :
- numer konta
- adres e-mail do wyslania zgloszenia?
Wyjatkowo lubie lodzkie wystawy ale brak mozliwosci zgloszen internetowo, jak w pozostalych oddzialach lekko mnie zalamuje :roll:

Normalnie machnelabym reka , na Łodz jakos nie chce :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...