Jump to content
Dogomania

Klubówki w Łodzi


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem co w innych "pastuchach", ale w owczarkach belgijskich wstępnie (miejmy nadzieję, że tak zostanie) będą sędziować Irlandczycy: Jean i Paul Lawless.
Rownocześnie odbędzie się Puchar Polski agility, który sędziować będzie Eileen Wishnia z Wielkiej Brytani.
Niestety koszty są nieznane ...

Więcej na forum belgów: [URL="http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1115&postdays=0&postorder=asc&start=30"]http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1115&postdays=0&postorder=asc&start=30[/URL]
i pewnie niedługo na stronie łódzkiego ZKWP:
[URL="http://www.zkwp.lodz.pl/html/index.php"]http://www.zkwp.lodz.pl/html/index.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Łódź 17.09.2006r

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.08.2006

Opłaty:

75zł (60zł*) - pierwszy pies z katalogiem
70zł (55zł*) - każdy następny pies
40zł - psy zgłsozone do klasy szczeniąt i baby
Bezpłatnie - klasa weteranów pod warunkiem wystawienia
150zł - opłata w dniu wystawy

40 euro - wystawcy zagraniczni

* cena obowiązująca przy jednoczesnym zgłoszenia psa na Krajową Wystawę

Obsada sędziowska:

Kristina Purens - Szwecja - owczarek szkocki collie krótkowłosy i długowłosy, mudi, puli, pumi

Judit Papp - Węgry - Border collie, bearded collie, owczarek staroangielski bobtail

Peter Harsanyi - Węgry - Australian Cattle Dog, Ceskoslovensky Vlcak, Bergamasco, Owczarek Południowowrosyjski - Jużak, Owczarek Szetlandzki, Slovensky Cuvac

Jean Lawless - Irlandia - Australian Shepherd, Owczarek Belgijski Groenendael, Malinois, Tervueren, Shipperke.

Paul Lawless - Irlandia - Biały Owczarek Szwajcarski, Bouvier de Flandres, Komondor

Link to comment
Share on other sites

A to dogowe:

Termin 31.08

opłaty:

75 zł - pierwszy pies (z kataogiem)
70 zł - każdy następny pies
150 zł - opłata w dniu wystawy*
40 E - zagraniczni wystawcy
40 zł - klasa szczeniąt i baby
bezpłatnie - klasa weteranów**

* za wcześniej zgłoszonego psa
** pod warunkiem wystawienia psa

Obsada Sędziowska:

Marie Jose Labrousse (Francja) - Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany
MVDr Milan Stourac (Czechy) - Dog Niemiecki Czarny i Arlekin
Korozs Andreas (Wegry) - Dog Niemiecki Błękitny

Link to comment
Share on other sites

My oczywiście będziemy w obydwa dni. Tzn i na specjalistycznej i na klubowej.
Fajnie, że dla Polaków wystawiających na obydwu imprezach jest zniżka. Gorzej z osobami z zewnątrz. 80 euro za dwa dni imprezy... Ktoś chyba nie pomyślał :roll: Czesi jakoś potrafią zorganizować dwudniówkę za 45 euro. My - nie bardzo :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Diana, chyba nie mogłoby Cię tam zabraknąć;).
A poza tym w Warszawie miało być jakieś piwko... Tylko nikt o nim nie pamiętał:eviltong:. W Łodzi będziemy z Dominiką w oba dni, to można będzie gdzieś skoczyć w sobotę:cool3:.[/quote]

Wiesz Sandra ja tam piwko na starcie od Khalila dostałam:eviltong: wiec wypić musiałam:evil_lol: W Łodzi to bedzie już "mój teren" więc na pewno dłuzej posiedze i bedziemy mogly iść sie napić piwka razem:lol: A może nas szanowny szofer i na Piotrkowską podrzuci. Tam ogródków, pubów itp od groma i ciut ciut:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Szczęściara, Ty piwa dostajesz, a ja jestem Szymonowi już 2 winna:lol:.
To w takim razie ja liczę, że nas oprowadzisz po Łodzi:eviltong:. Bo ja jedynie znam drogę ze stadionu na dworzec PKP na Żabieńcu (czy coś w tym stylu:cool1:).[/quote]

A pewnie, ze oprowadze:lol: Tylko kierowca może byc nie bardzo zadowolony, ze robi za szofera i pić nie moze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='$andwich']Szczęściara, Ty piwa dostajesz, a ja jestem Szymonowi już 2 winna:lol:.
To w takim razie ja liczę, że nas oprowadzisz po Łodzi:eviltong:. Bo ja jedynie znam drogę ze stadionu na dworzec PKP na Żabieńcu (czy coś w tym stylu:cool1:).[/quote]
Ładnie, ładnie, jakieś piwko się szykuje a ja nic o tym nie wiem:diabloti: Tylko nie wiem czy mnie do pubu z psiakiem wpuszczą, ale pewnie Dianka masz wtyki na swoim terenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...