Jump to content
Dogomania

Przyjmę konika !


Milka66

Recommended Posts

Witam :)
Poszukuję konika do towarzystwa dla źrebaka.Nie chcę żeby stał sam,mogę mu zapewnić towarzystwo kozy,owcy ale to nie zawsze to samo co koń... Niestety nie stać mnie na zakup drugiego rumaka z tegoż względu postanowiłam zamiescić ogłoszenie tutaj.Konik miał by u mnie wspaniałe warunki.Posiadam własna przydomową stajnię,hektary łąk do biegania,mam własne sianko i pasze.Płeć nie ma znaczenia,może to być zarówno wałach jak i klacz.Najlepiej żeby to był koń spokojny,niewysoki do 150 cm.Konik będzie służył u mnie jako kosiarka,towarzysz dla mojego źrebaka i dobrze by było gdybym mogła wsiąść chociaż od czasu do czasu na krótkie spacerki w terenie(ale niekoniecznie).Jeżeli ktoś poszukuje domu dla takiego konika to proszę o kontakt na PW
Pozdrawiam serdecznie:)
Milka66

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja szukam domu na dożywocie dla 6-latka. jestem go w stanie kupic, ale nie utrzymam kolejnego konia. koń jest dośc trudny - miał przejścia. jest w 100% zdrowy, jego problem to strach przed dosiadaniem przez facetów. jest pieknym koniem, ma 165 cm. póki nie znajdę mu domu to go nie wykupię, bo nie wydolę finansowo z utrzymaniem go. koń chodzi normalnie, skacze, chodzi ujeżdżeniowo na poziomie L-ki. zależy mi na jego szczęściu i życiu. nie grozi mu mięcho - na razie. bo może byc tak, że go ktoś kupi, będzie ciężko, bo zwierz go nie zaakceptuje, sprzeda dalej, koń będzie co i raz zmieniał ludzi, aż znowu zgłupieje i go wywalą na mięso. tego nie chcę. już widziałam podobną sytuację ;/

nie mam 100% pewności, że go odkupię, wszystko jest pogmatwane, ale, jesli ewentualnie znalazłabym dom, to będę walczyc jeszcze zacieklej.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Anastazja&Aleksander']Czy ktoś sie orientuje czy w zachodniopomorskim mozna kupic mloda klacz lub kuca (nie wiem czy poprawnie określiłam) przegladalam ogloszenia ale nic nie znalazłam.[/QUOTE]
Mam do sprzedania tanio konika polskiego (kwalifikuje się jako kuc?), wałach (wykastrowany). W dobre ręce.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...